KONFEDERACJA NR 1

Dokładnie za miesiąc (26. 05) mamy wybory do Parlamentu Europejskiego. Że co, że mało ważne? Nie daj sobie wmówić podobnych głupot, bo w tym ustroju w jakim jesteśmy (demokracja liberalna), każde wybory są b. ważne. Każde wybory to szansa dla Narodu na – rzeczywistą zmianę. Że co, i tak te wybory nic nie zmienią? Zastanów się, bo takie myślenie przynależy niewolnikom! W wielu krajach europejskich, ugrupowania unio-sceptyczne windują się do góry, by nawet wygrywać wybory. To początek zmian – koniecznych, byśmy nie tkwili w obłędzie socjalizmu pseudoelit brukselskich. Stąd, po wielu miesiącach sztucznego „dołowania” nowej siły unio sceptycznej w Polsce jakim jest „Konfederacja”, uśmiechnął się los i wylosowała ogólnopolski nr 1.  To na dziś autentyczna alternatywa dla POPISu. Pod listami do PE, PIS zebrał najwięcej głosów bo ponad 600 tys., PO-KO ok. 500 tys., „Wiosna” Biedronia 280 tys. a Konfederacja ponad 200 tys. Dalej historia się toczy wg scenariusza „sondaży”, czyli inteligentnego narzędzia ogłupiania ….niemyślących. Gdy już nie dało się dłużej przemilczeć alternatywy (Konfederacji), dano jej w końcu te 5%, czyli przekroczenie progu wyborczego, czyli – europosłów. Jednak, po jakimś czasie, znów zaczęto swoje manipulacje, bo przecież nie może być, by ktoś mógł zagrozić „rządzącemu duopolowi”. Zaczęto pokazywać inne „sondaże” – wojewódzkie!, by pogrążyć rosnące poparcie dla uniosceptyków. Już naprawdę nie da się oglądać wiadomości TVPis, bo stopień propagandy, już chyba przerósł tą gierkowską. Śmiech na Sali, gdy podają nasze rzekome poparcie dla UE na poziomie 90%! Podawałem już tu inne badania, gdzie widać, że uniosceptyczni jesteśmy już w 1/3 !

KONFEDERACJA  Korwin, Braun, Liroy, Narodowcy – będzie siłą rosnącą i choć jeszcze nie pokona POPISu, ale z pewnością będzie (na razie) trzecią siłą w Polsce. No chyba nie myślimy, że gejów popierających „Wiosnę”, będzie więcej niż patriotów i katolików! Bo gdyby tak było, to nie chciałbym żyć w takiej Polsce. Nasza Konfederacja z okr. 3 (nasz okręg), ma wiele do zaoferowania. To przede wszystkim – szef Ruchu Narodowego w Polsce, poseł Robert Winnicki, który jest nr 1. Z obowiązku dziennikarskiego dodam, że z Grajewa na miejscu 7 jest Gontarska Marzanna, a na 9 jest Kiełczewski  Adam. Jeśli jednak nr 1 jest Robert Winnicki, to pozostałe nazwiska są tylko „wypełnieniem listy”. Czyli – wszystkie głosy na R. Winnickiego, bo jest tego godny, by nas (Podlasie i Warminsko-Mazurskie) i Polskę – reprezentować w PE.

Skończyliśmy już rejestrować listy kandydatów do komisji obwodowych. W powiecie są 43 komisje. Pomimo, że jest 6 ogólnopolskich komitetów i 3 które mają listy w więcej niż jednym okręgu, to przyjdzie nam losować listy, bo miejsc w komisjach może być za mało. Ot – logika sowiecka! Inni – choćby tylko zgłosili komitet, mają teraz ten przywilej zgłaszania do komisji obw.!

Koalicja partii – lóż, chyba dostrzega rzeczywiste zagrożenie mogące zmienić system polityczny i ustrój Polski. Ustami byłego szefa MON, A. Macierewicza na antenie TV Trwam i RM mówił: „Apeluję do ludzi, których uważam za uczciwych jak pan Michalkiewicz czy pan Braun – panowie osłabiając PIS, osłabiacie Polskę”. Hmmm, ciekawy punkt widzenia. Może jednak to nie osłabianie Polski, ale danie nowego impulsu – do rozwoju? Rządzący już 30 lat POPIS (niech was nie mylą wcześniejsze nazwy jak UW etc), wyczerpał już swoje możliwości i dalej nie chcemy już być parobkami i żyrantami hucpy światowej przez możnych, starszych i mądrzejszych. Polityka na kolanach, polityka niewolników – już powinna się skończyć. Bo markowanie rządzenia (przez 30 lat), nie przyniesie nam już ani rozwoju, ani godnego życia – zgodnym z naszymi katolickimi wartościami. Uleganie nowinkom światowym, wynaturzeniom obyczajowym i moralnym, nam nie pasuje. Trzymajmy wysoko sztandar naszej cywilizacji łacińskiej! By the way panie Macierewicz, czekaliśmy na ukazanie prawdy o zamachu smoleńskim, a tu okazało się, że wcale nie o to chodzi a o to, by Mydlić oczy i… gonić zajączka! Wstyd.

Można przemilczać, można bojkotować ugrupowanie, nie dopuszczać do głównych mediów i tym samym…. ”dołować sondażami”. Ludzie nie znając programu, nie słysząc G. Brauna czy R. Winnickiego, nie wiedzą o co chodzi i… nie dziwi, że niektórzy się dziwią. Nadejdzie jednak moment, że będą musieli puścić w TV spoty reklamowe Konfederacji. Wcześniej 11 maja o godz. 14 w Warszawie w Al. Ujazdowskich 1/3 (Kancelaria Prezesa Rady Ministrów), jest organizowany Ogólnopolski Marsz – Stop 447. Jak piszą organizatorzy: „Mija rok od podpisania przez D. Trumpa -Ustawy Just 447, w myśl której USA ma wspierać żądania diaspory żydowskiej w odzyskaniu tzw. mienia bezspadkowego. Co to oznacza? To oznacza, że międzynarodowe organizacje żydowskie chcą nas okraść na 300 mld $ z pomocą największego mocarstwa na świecie. Jak reaguje Polski rząd? „Polski” rząd uważa, że problem nie istnieje.”

Czyli – już choćby dlatego Polska wymaga wymiany pseudoelit rządzących (czy administrujących Polską), na autentyczne elity Narodu Polskiego. Powtórzmy na 11 maja – frekwencję z Marszu Niepodległości!

Aleksander  Szymczak

4 myśli na temat “KONFEDERACJA NR 1

  1. W polityce nie wolno być naiwnym, nie wolno być pysznym, nie wolno być….marzycielem, bo niczego takie ugrupowanie nie osiągnie. Dlaczego do tej pory – prawica w Polsce wciąż przegrywała? M. in. dlatego, że chcieli mieć 100% czystości, 100% wartości czy 100%wierzących. W polityce, jak w życiu, nigdy nie ma wszystkiego na 100%. Polityka to wszak – sztuka kompromisów. Przegrywaliśmy, bo trwaliśmy przy swoich 100% wartościach a oni…. oszustwami wygrywali i rządzili. Nie twierdzę, że trzeba kłamać, nie, ale do wygranej należy iść w pragmatyczny sposób. Nie wszytko od razu… Skoro wszystkie ugrupowania teraz stosują tą metodę – „spadochroniarzy”, to nie jest to jeszcze najgorsze. Znane jedynki dają dużo głosów na listę (a liczy się suma głosów w Polsce). Rozumiem to hasło, ale to było pejoratywne w komunie. Tu musimy grać jak są wytyczone warunki. Taki mechanizm da się wyeliminować, gdy prawica wygra wybory, zmieni Konstytucję, zmieni Ordynację Wyborczą itd.
    Jak widzimy – w Polsce są równi i równiejsi, którym na wiele (kontrolowanie) się pozwala. Np. pozwala się pluć na innych, pozwala atakować by podważyć dobre imię ..np. Grzegorza Brauna etc. Jest w tym cel, bo to dla „rządzącego reżimu” jest chyba najgroźniejszy przeciwnik. L. Bubla już dawno odstawiłem na bocznicę, bo za dużo sobie pozwalał, atakował nie wady, złe zachowania – ale ludzi. Tak działa zwykle agentura, ale jak zwykle katolik powinien… po owocach! Do bojkotu nawoływać może albo agentura, albo odmóżdżony umysł! Absencja wyborcza, konserwuje aktualny obóz władzy. Czy już nie stać nas na…. nowe rozwiązania – w końcu dla Narodu Polskiego?

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.