ODDOLNA  NARODOWA  INTRONIZACJA CHRYSTUSA W POLSCE

Jezus w najnowszych „Orędziach” mówi: „Słuchajcie rządcy Kościoła – Ogłaszam Moje Powtórne Nadejście!, ale wiem, że nie jestem mile widziany (także  kiedyś). Schylcie głowy przed Moją potęgą i zobaczcie Moją sprawiedliwość. Nie odrzucajcie Mojej Woli, przez wzgląd na swoje lęki, poglądy i zarozumiałość. Kto tego Królestwa nie uzna, nie może być ocalony spośród ludzi Ziemi. Wzywajcie Mnie, bo dla tego kto Mnie wzywa, będę wybawieniem, dla pozostałych będę sędzią sprawiedliwym. Będę sądził bez miłosierdzia.”

4 lipca 2021r.w Grzechyni (Małopolska, podkarpackie), ksiądz dr hab. Piotr Natanek przeprowadził – zgodnie z Wolą Boga – Oddolną Narodową Intronizację Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Przyjechało  z całej Polski i nie tylko, ok. 2 tys. ludzi. Około 100 przystąpiło do Rycerstwa Chrystusa Króla. Wielu do Żertw Ofiarnych itd. etc. Wielogodzinna msza w rycie Trydenckim, a na koniec procesja z kwiatami do pomnika Chrystusa Króla. Tam też został uroczyście odmówiony – Osobisty Akt Intronizacyjny Jezusa Chrystusa Króla Polski:

Panie, Boże nasz, Tyś Najświętszym Królem i Władcą wszystkich narodów. Jesteś i Królem Polski. Ciebie, Jezu Chryste, nasz Naród ogłosił już nieświadomie Królem Polski w 1656 roku przez Akt Ślubów Lwowskich, kiedy to przez usta króla Jana Kazimierza nasi ojcowie obrali Matkę Bożą za Królową Polski. Ja, (my, rodzina)…, obecny tu dzisiaj, klęczący przed tą figurą, uznaję Cię Królem Wszechświata i Królem Polski. Cokolwiek bowiem istnieje, zostało stworzone dla Ciebie. Wykonuj nade mną, nad naszą rodziną i nad Polską wszystkie Twe prawa. Zobowiązuję się użyć wszystkich moich sił, aby mój Król i Królowa Polski, zatriumfował na tej ziemi i w mojej rodzinie. Twoje Boskie prawa i prawa Twojego Kościoła. Królu nasz zasługujący na oddanie najgłębszej czci, składam pokłon przed Tobą i proszę, aby Twoje Królestwo zostało uznane na całej kuli ziemskiej i w naszej Ojczyźnie, i aby w ten sposób na całym świecie utrwaliło się pomnażanie Twego pokoju. Amen. Tak mi dopomóż Bóg.

Sam Akt jest li tylko rozpoczęciem, bo do tego dochodzą 9 dniowe Litanie i potem Nowenny. Nowe Litanie (do Jezusa Chrystusa Króla Polski) zawierają prośby, np.: Jezu Królu Polski, przed wrogimi narodami – obroń nas; JKP, przed narzuceniem nam obcej władzy i prawa, obroń nas; JKP, przed politykami działającymi w interesie obcych państw, obroń nas; JKP, przed podstępnym planem masonerii wobec ludzkości, obroń nas; JKP, przed sprzedażą polskiej ziemi w obce ręce, obroń nas; JKP, przed współczesną kolonizacją Polski, obroń nas; JKP, przed ideologizacją Wielkiej Rewolucji Francuskiej i piłsudczyzny, obroń nas; JKP, przed niewolniczą pracą Polaków na zachodzie, obroń nas; JKP, przed modernizacją i liberalizacją w KK, obroń nas; JKP, przed świeckimi szafarzami Komunii świętej, obroń nas; JKP, przed demonicznym wpływem mediów, prasy, przemysłu filmowego i muzycznego – obroń nas.

Czemu takie przynaglenie Intronizacyjne? Jezus nie może się doprosić od ponad 80 lat, by władza w Polsce (świecka i duchowna), uczyniła Go Królem Polski. Gdyby to uczyniła przed II WŚ, nie byłoby tej wojny! Z licznych przekazów z Nieba (m. in. w pustelni w Grzechyni) wiemy, że skoro władza (biskupi !!) nie chce, to nasz Król postanowił dać szansę dla wszystkich wiernych i – oddolnie Intronizować Króla w rodzinach! To wielka Łaska dla Narodu Polskiego i wielka szansa, bo z wielu przekazów wyłania się obraz Polski z – 1/3 ludności! Powtórne Nadejście Jezusa będzie ogromną radością i wyzwoleniem dla wiernych a sprawiedliwym sądem dla pozostałych. Jezus mówi w Orędziu z 16. 12. 2017r.: „Nie bój się wierzyć i być obiektem kpin i ataków. Śmiech świata nie jest szczery. Jest zakamuflowanym lękiem (…). Moje serce jest ogromem miłości, która pochłonie każdy lęk.”

Stefan Kardynał Wyszyński tak mówił w Krakowie (7. 05. 66r.): „Musi powstać nowych ludzi plemię, jakich jeszcze nie widziano.” 4 lipca 21r z Grzechyni rozległo się wołanie: Polsko posłuchaj – jesteśmy w Grzechyni! Niedługo zacznie się wielki głód tego, co jest ważniejsze niż chleb powszedni. A wtedy przyjdziemy duchem i nim się dzielący. Ksiądz P. Natanek mówił też w kazaniu o innych aspektach i problemach KK. „Wszyscy bogowie pogan to demony, bóg Mahometa, indyjskie – są demonami. Jest jeden Bóg! Mówcie wśród pogan – Pan jest Królem. Powtórzcie lękliwym i tchórzliwym biskupom, całemu światu, powiedzcie to pastorowi Franciszkowi i papieżowi Benedyktowi. Dałeś nam łaskę cierpienia – widząc co oni (masoneria) zrobili z KK przez 50 lat. Nie chce się im zrealizować rozkazu Króla! Odpowiedź Ps. 73. Zróbmy wszystko, aby ustały święta na cześć ich Boga (witaj dyspenso, a do komunii na kolanach i do ust – na końcu). Posłuchaj Ameryko, posłuchaj Europo – zginiesz tragicznie w tej bestii której zawierzyłaś (jej obraz – TV). My już nie słuchamy tej bestii. Powstaje pokolenie, które podniesie Kościół z ruiny i pociągnie narody do Chrystusa. Bóg chce zapalić tłumy, by uratować miliony. Narody świata, zakony, dziś potęgi – czy też się pokłonicie przed Królem? Wołam do naszych rządców – kto tego Królestwa nie uzna, nie może być ocalony z bytów Ziemi. Intronizacja  jest miłosierdziem Boga. W 2010r. wszyscy (władze) dostali list w tej sprawie od księdza. Czy odpowiedzieli? Jeden teraz został nawet sołtysem i Kościół nie może ingerować! Zapowiedziałem wam, ostanie się tylko jeden Król i jedno Królestwo. Bóg przepowiedział księdzu, że ujrzy na własne oczy – odnowiony Kościół. Ufam i mocno wierzę, że jest to prawdą – powiedział ks. Piotr.

Walą w nas (Rycerzy Chrystusa Króla) i mówią – my nie chcemy. Panie – ale my chcemy! Ks. Piotr szacuje okres opowiedzenia się na ok. pół roku. W Łagiewnikach w 2016r. dokonano pacyfikacji grup intronizacyjnych i zrobiono nie Intronizację, a Akt Zawierzenia Bogu. Bóg już nie chce czekać i Jego Wolą jest ta – Oddolna Narodowa Intronizacja. Akt najlepiej przeprowadzić przed figurą Chrystusa Króla (mała figurka jest już w Grajewie i…”promieniuje”), ale można i przed obrazem Chrystusa Króla.    Pierwszym zgłaszającym się – dam taki obrazek z Aktem Intronizacyjnym.                                                      Skoro władza nie chce – ratuj się kto może!

Aleksander  Szymczak

PS.   Kazanie Ks. P. Natanka    https://www.youtube.com/watch?v=m3jbE3D91wM

5 myśli na temat “ODDOLNA  NARODOWA  INTRONIZACJA CHRYSTUSA W POLSCE

 1. Szanowny czytelniku!
  Dziękuję za… zainteresowanie! Tak, to ważna sprawa w dziele naszego zbawienia.
  Sam tekst przyrzeczenia jest zawarty w felietonie „Oddolna Int..” Natomiast, to zawierzenie (nawet samego siebie), powinno odbyć się przez 17 dni. Najlepiej przy figurce, lub przed obrazem Jezusa. Najpierw jest 9-cio dniowa nowenna (Litanie do Jezusa np: Litania do Jezusa Chrystusa Króla Polski, Litania do Jezusa Króla Wszystkich Narodów etc). Po 9 dniach jest Akt Przyrzeczenia j/w, a potem 8 dni dziękczynienia. Tu też możemy odmawiać Litanie, i inne modlitwy dziękczynne. Litanie można znaleźć w internecie.
  Z Bogiem. Aleksander

  Polubienie

 2. Mam 71 lat i chciałbym w moim mieszkaniu intronizować Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Już to czyniłem w sierpniu br. prywatnie, czy należałoby to zgłosić do Ks. Piotra Natanka ? jeżeli tak to w jaki sposób ? Dziękuję za informację Ryszard Wojtkowski

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.