KRÓL  IDZIE  DO  SEJMU AD 2021

Nie bójcie się mojego królowania! Nie chcę już być Królem cichym. Moje Królestwo, albo królestwo szatana – wybierajcie. To przesłania Jezusa Chrystusa dla Polski na Manifestacji Wiary z 24 czerwca 2021 w Warszawie. 700-800 ludzi pod wodzą księdza dr hab. Piotra Natanka, przeszło spod Kolumny Zygmunta pod Sejm RP. Był to już piąty marsz „na sejm”, a – oni Go nie przyjęli! Jakie czasy, taka wiara. We wcześniejszych latach, była próba podarowania Sejmowi – obrazu Matki Bożej, Krzyża z Jezusem, a teraz figury Jezusa Króla Polski. Jak każde Boże dzieło, musiała być na początku ulewa. Podczas wymarszu z parkingu, deszcz się uspokoił, by potem smalić słońcem. Rycerze Chrystusa Króla w czerwonych płaszczach, żertwy ofiarne, gorący apostołowie Intronizacji Chrystusa w Polsce, pięknie wyglądali przechodząc Krakowskim Przedmieściem. Krzyż na początku, flagi i proporce, duże obrazy, dziesiątki relikwii no i (na razie) makieta figury Chrystusa Króla. Można było dostrzec wśród widzów – szacunek i zrozumienie, a wcześniej bywało różnie. Teraz tylko na jednym balkonie (niedaleko „palmy”), wisiała „tęczowa flaga”. W spokoju, dostojnie, z różańcem i śpiewem, ci ludzie głębokiej wiary, wskazują kierunek dla Polski – Intronizacja!

Pod Kolumną Zygmunta, ks. P. Natanek powiedział – jesteście świętymi, którzy uczestniczycie w tej Manifestacji i jesteście na tym Placu! Jesteśmy narodem i bierzemy odpowiedzialność za ten naród, aby stał się przewodnikiem narodów w nowej rzeczywistości świata. Oddolna Intronizacja (bo władza świecka i duchowna nie chce!), jako uwolnienie ludzkości z wszelkiego kłamstwa i niewoli szatana. Z Orędzi: „Nadszedł  czas, gdy ogłaszam światu moją sprawiedliwą władzę. Ja jestem wszystkim.” Nadchodzi Boża władza. Dramat Polski polega na tym, że stanowimy niedobre dla Polski prawo, ale dobre dla Unii i masonerii, bo inni chcą z nas uczynić państwo kolonialne. Likwidacja Polski już zakończona. Likwidator chce zniszczyć naszą religię, a na to miejsce dać inną i innych ludzi. Jezus mówi, że chce odnowić tę ziemię, ale płacze nad zatwardziałością naszych serc. Tę ziemię polaków, wybrał Bóg na ustanowienie Swego Królestwa, abyśmy mogli wypełnić Jego Wolę. Chce dokonać cudu odnowy tej ziemi. Przy tych mocnych słowach, słychać było pomruki Nieba.

Druga stacja pod Pałacem Prezydenta (pałac Radziwiłłów). Tu też Bóg mówi: „ Bądź panie prezydencie moją własnością, bym mógł budować moje Królestwo na tej ziemi. Pragnę posłużyć się twoją duszą i ciałem, by zwyciężyć wrogów.” Ks. P. Natanek rozwinął te myśli… Ty otrzymałeś łaskę od Boga aby przynieść prawdę. Prawdą jest Jezus Chrystus Król Polski. Dzisiaj znów cię nie ma z nami, a może to już ostatnie ostrzeżenie? Wszystko co masz – stracisz. Umiej opowiedzieć się po właściwej stronie Króla. Bóg chce spokojnie patrzeć na swój lud, już bez mocy szatańskiej. Panie prezydencie, nie patrz na Amerykę czy Anglię, bo zawsze nas zdradzą. Na nic się nie zda wasz „okrągły stół”, bo kto się Królestwu sprzeciwia – zginie. „Rozwinęliście psychozę lęku nad moją ziemią. Lęk należy do szatana a wy należycie do Boga. Nawracaj się do Mnie, bo nie opuszczę cię Polsko w twoim ucisku.” W ciągu 1,5 roku, władza wygnała nas ze świątyń. Nie lękajcie się i nie pozwólcie zastraszyć dusze wolne. W dziele Intronizacji niczego się nie bój, bo Bóg chce byś wyniósł Go na Króla Polski, kończył ks. Piotr.  Czy usłyszał, czy zrozumiał i czy wykona… Wolę Bożą?

Trzecia stacja, kościół Św. Krzyża i apel do biskupów. „Nie wstydźcie się Chrystusa Króla! Biskupi, nie bójcie się Intronizacji. „Zdradzając Mnie – sami wydajecie na siebie wyrok!” Jest odmawiana specjalna Nowenna dla Intronizacji, a świat wie swoje. Niemal naprzeciwko kościoła, na cafe wisi napis: „cała nadzieja w kawie”. A my wiemy – że w Bogu!

Czwarta stacja, Pl. Trzech Krzyży i modlitwa za policję. Eskortowali Marsz i to bez incydentów (np. za maski). Ks. P. Natanek mówił: Walczymy o każdego Polaka, zapowiadamy, że przyjdzie Królestwo Boże i nie głosimy końca świata. Polsko słuchaj, nawracaj się do Boga. Z Orędzi: „ Oni nigdy nie pokłonią się przede mną. Oni są ludźmi ciała, a władzę nad ciałem ma szatan. Wciąż oczekuję na pełną Intronizację i ustanowienie prawa na 10 przykazaniach. Ja chcę być Królem waszych serc. Chcę rządzić wszędzie, w domach w pracy. Wszystkie te miejsca, gdzie nie będę Królem – znikną z powierzchni ziemi.” Już pod Sejmem, pytał ksiądz – czy już pojęliście (politycy) – co jest Wolą Boga? Bóg chce być Królem tej ziemi. Jeśli nie z miłości, to dokonajcie Intronizacji z rozwagi! A politycy nadal nie wierzą. Pobłogosław Boże Sejmowi – wołał, aby wypełnił Twoją Wolę. Dziękujemy, że mogliśmy być Twoim głosem na ulicach Warszawy. To Oddolna Intronizacja (zaproście Pana Jezusa do waszych domów) przez lud, a  manifestacją w Warszawie, przygotowujemy się do obchodów 4 lipca (w Grzechyni). Największy kłamca – TV („szatan uwiedzie ludzi poprzez obraz”). Dla tych którzy nie zaprzedali duszy, tym Aktem mogą się uratować. Skoro nikt nie wyszedł z Sejmu (p. marszałek Witek), skoro nie ma komu wręczyć figurki Króla, to zgłosiła się mieszkanka Warszawy p. Ewa i przyjęła. Warszawa przyjęła a władza nie! Jeszcze dwa lata i runie to „Jerycho” (siódmy Marsz), powiedział na koniec ks. Piotr. Wszyscy na kolanach przyjęli krótki Akt Intronizacji pod Sejmem. Polsko, nie jesteś małpą narodów, masz swoje zadanie – Dokonaj Intronizacji a inni klękną przed Tobą! Odwagi. Warszawa żegnała nas niesamowitym niebem z chmurkami, jakby zwisające krople łez aniołów nad Stolicą.

Aleksander Szymczak

PS. Decyduje się to, czy mieszkańcy będą płacić za skandalicznie wysoką podwyżkę śmieci w Grajewie – przyjdź na Sesję Rady Miasta 30 czerwca( środa) na godz. 13: 00.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.