SKUTEK PRZEDAWKOWANIA TELAWIZJI

Umiar jest wskazany we wszystkim (no może oprócz dawania miłości). Żyjemy tym, co wkładamy w swoje ciało. Żywność odbudowuje nasze siły fizyczne, ale mamy tez i duszę. Warto o tym pamiętać i warto wiedzieć, że żyjemy wiecznie, bo nasza dusza jest nieśmiertelna. Informacje które docierają do nas, kształtują naszą wiedzę i świadomość. Ta wiedza powoduje nasze określone działania i zachowania. Jeśli więc, nasiąkamy kłamstwem, działamy w sposób zły. Przeświadczeni o głoszonej prawdzie, możemy wręcz wyrządzić ogromne krzywdy społeczne.

Pół biedy, gdy pod wpływem agresywnej manipulacji medialnej,  wystawiamy swe ramię do „zastrzału”, ale gdy tą propagandę powielamy, o to już inna sprawa. Taka postawa, to w myśl porzekadła, skutkuje tym, że na złość babci odmrożę sobie uszy. Taki skutek przedawkowania fałszywych narracji, mogliśmy zobaczyć w ostatnich wyborach prezydenckich w Rzeszowie. Można rzec, siła złego na jednego, czyli walka największych polskich buldogów partyjnych w Rzeszowie. Znamy schemat działania „partii-loży”, trzymających media w swoich łapach, a ludzie myślą telewizorem. Wygrał więc radny Fijołek, popierany przez PO, PSL, Lewicę czy Hołownię 2050. Tym razem był to wynik ok. 45 tys. głosów lewaków, do ok.18,8 tys. dla PIS. Memento Mori PISie. Jak widać, Rzeszowianie w dużym stopniu ulegli propagandzie telewizyjnej i wybrali sobie „swojego trzaskoskiego”. Teraz to już tylko zakrzyknąć – cierp ciało jak żeś chciało! W małym stopniu rozpoznali swoje dobro w postaci startującego Grzegorza Brauna z Konfederacji. Widać więc jak wolno przebija się prawda, a szkoda. On obiecywał im, w tej dobie „mniemanej plandemii” – normalność. I znając Go, tak by się stało. Jednak wygrała dusza niewolnika. Oddał się w posługę rzeszowian, a oni go nie rozpoznali! JPII mówił: „ Nie ma większego bogactwa w narodzie, nad światłych obywateli”. G. Braun bije ich pod wieloma względami, elokwencją, wiedzą, praktyką, odwagą czy bezkompromisowością. Cóż, na głupotę jeszcze nie wymyślili szczepionki. W wyborach Sejmowych 2019, w okręgu 23 (Rzeszów), G. Braun dostał ponad 31,1 tys. głosów, w tym w Rzeszowie ok. 6,8 tys. Teraz dostał ok. 7,3 tys. Czyli, Konfederacja rośnie, choć nie tak szybko, jak wymagałaby tego Polska Racja Stanu. Brawo p. Grzegorzu, bo wykonał Pan bardzo dużą robotę uświadamiającą. Wszak uczciwość wobec siebie jest warta więcej, niż akceptacja tłumu i trzymanie się cudzych kłamstw! Ludzie, jak ludzie – widzą rzeczy lepsze, próbują, ale niestety gorsze wybierają – na miarę swoich sumień i mądrości.

W najnowszym wydaniu (25) „Gazety Warszawskiej”, warto odnotować – list Pani Doktor do czytelników. „To nie „szczepionki”, to eksperyment!” > Na całym świecie informacje o skuteczności znanych leków, które można zastosować do leczenia Covid-19, są usuwane, wyrzucają je także platformy społecznościowe. WHO bojkotuje informacje o możliwości zastosowania kolejnych leków, wydając autorytarne sądy o ich rzekomej nieskuteczności. Niezależne stowarzyszenie lekarzy amerykańskich Amerikas Frontline Doctors zrobiło własne badania i podsumowało dotychczasowe badania  iwermektyny. Wzywa kraje całego świata do jej zastosowania, bo to zakończy pandemię!” Odpowiednikiem w Polsce jest – amantadyna. Na szczęście powstało w Polsce – Niezależne Stowarzyszenie Lekarzy. Są też medycy stowarzyszeni w TLMZ, czyli lekarze poza systemem (tlmz.pl). Czytamy dalej: „Światowej sławy naukowcy w dziedzinie wirusologii, jak laureat Nagrody Nobla Luc Montagnier czy specjaliści od szczepionek jak Geert Vanden Bossche, apelują o zaprzestanie globalnych szczepień przeciw Covid-19, m.in. z powodu prowokowania nowych, coraz groźniejszych mutacji SARS Coc-2!, które będą się wymykać sztucznie wytworzonej odporności na poprzednie warianty osób zaszczepionych. Najgorsze jest to, że w Polsce Pfizer zaczął podawać swój preparat Najmłodszym!! Jest to niezgodne z naszym prawem i mam nadzieję, że jak najwięcej Polaków przyłączy się do PROTESTU!”

Wróćmy na nasze grajewskie podwórko. Nie jest prawdą to, że nic nie możemy! To w kontekście bezprecedensowej podwyżki śmieci w Grajewie. Przyjdźcie do UM 30 czerwca na Sesję RM o 13:00. Czy Radni odrzucą – Protest Suwerena (napisany przez Klub Konfederacji z Grajewa), czyli inaczej mówiąc – mieszkańcy Grajewa mówią, że boli ich ta podwyżka, a Radni odrzucając Protest, mówią – nie macie racji! Czy zrozumieją, co chcą odrzucić?? Czy batalia zakończy się na 30 czerwca, czy nastąpi jakieś…. otrzeźwienie? Bo nie jest prawdą, że nic nie możemy! Władza nie może przykryć swej niekompetencji i bojaźni – prostym odrzuceniem problemu!

>>>Konfederacja: Prezentujemy tytuł programu dla Polski po lockdownie!

Konwencja programowa już 4 lipca  https://www.youtube.com/watch?v=dOPQjh6ZnO8

Aleksander  Szymczak

PS.

OBUDŹCIE  SIĘ !

Głosując wciąż na tych samych – nie oczekujcie zmian!

Dlatego powstają w Polsce – Kluby Konfederacji.

To nowa jakość (spoza systemu) w polityce, samorządach.

Uczciwość, patriotyzm oparty na wartościach.

Klub Konfederacji w Grajewie (grupa Konrada) jest i działa.

Spotkania 2 x miesiąc i potrzebujemy Twego zaangażowania.

Przeczytaj, pomyśl, podaj dalej! Zapraszamy – działajmy.

Kontakt, przez FB:

https://www.facebook.com/Klub-Konfederacji-Grajewo-101365531699451/

Oraz Blog: www. wiernytradycji.com

Polska  ginie !  Polaku … obudzisz się ??

2 myśli na temat “SKUTEK PRZEDAWKOWANIA TELAWIZJI

  1. Czy PiS i inni entuzjaści „szczepionek” z różnych opcji politycznych i zawodów, zwłaszcza medycznych zdają sobie sprawę jak zostaną zapamiętani? Jako masowi mordercy. I żadne inne osiągnięcia tego nie zakryją. A jeszcze trzeba będzie z tego zdać sprawę przed Bogiem który owszem jest miłosierny, ale przede wszystkim sprawiedliwy i miłosierdzie Boga Jego sprawiedliwości nie przeczy. Maciek A.

    Polubienie

  2. Ciekawe jak sie zachowaja „Radni” i czy > „odrzucą” protest?? Ciekawe ilu z nich okaże sie godnymi tej funkcji i ilu będzie przeciw >> absolutorium dla burmistrza. Przyjdźmy na 30 czerwca, bo to w naszej sprawie ktos sie ujmuje!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.