LIKWIDACJA NARODU POLSKIEGO

„’Partie polityczne” sprywatyzowały Polskę wraz z jej „żywym towarem”, czyli narodem. Są oligarchią, oni są kapitalistami, reszta to tyracy żyjący z pracy rąk. Mamy więc ideał komunizmu: rządzi mega-partia o dziesięciu nazwach, reszta to proletariat”. Tak pisał Henryk Pająk w książce (str. 7): „Prosto w ślepia”. To prawda, PO PIS zawłaszczyło Polskę i udają, że są w opozycji. A nas Polaków straszą i szantażują, że… jak nie wybierzecie PIS, to będzie jeszcze gorzej, bo przyjdzie PO i… tu nadają na całego w TVPis. Niestety, duża część Narodu to łyknęła! Kto więc jest w stanie zrzucić te jarzmo tyranii? Ich jest – 1%, a nas 99%! Sprytnie sobie wyliczyli, ile musimy mieć kasy, by się nie zbuntować. Mamy co włożyć do garnka, mamy ciepłą wodę w kranie… więc ilu z tych 99% powie dość? Chcemy się rozwijać a nie tkwić w marazmie! ILU??

W książce „Dwa wieki polskiej golgoty”, H. Pająk pisze (str. 322): „Likwidacja państwa polskiego pod dyktando Unii Germańsko-Europejskiej, posłusznie wykonywana przez jej agentów rządzących strukturami państwa, odbywa się na dwóch głównych płaszczyznach.    1. Niszczenie suwerenności gospodarczej przez grabieżczą „wyprzedaż” strategicznych sektorów majątku narodowego.

2. Pospieszna zagłada zdolności obronnych Państwa, poprzez niszczenie przemysłu obronnego, a także demontaż armii oraz podporządkowanie jej resztek strukturom NATO. Niszczenie suwerenności gospodarczej i grabieżcza wyprzedaż strategicznych dziedzin gospodarki, służy celowi nadrzędnemu, jakim jest całkowita degeneracja budżetu Państwa.”

Konferencja Konfederacji – Ujawniamy kłamstwa Morawieckiego o pomocy przedsiębiorcom!    https://www.youtube.com/watch?v=Z0wzQgKPdEg

W „Gazecie Warszawskiej” nr 08, Jacek Piekara w art. „Polska nie dla Polaków” pisze: „Niestety tragedią Polski jako państwa oraz Polaków jako narodu nie jest tylko to, że obce, realizujące własne interesy (często sprzeczne z polskimi interesami narodowymi) zagraniczne firmy w dużej mierze kontrolują nasz kraj. Tragedią jest to, że roi się w Polsce od renegatów, dla których praca dla „białego sahiba” z Zachodu jest szczytem życiowych marzeń i którzy za garść szklanych paciorków chętnie będą walić maczugą w głowę własnych rodaków. Na koniec smutna konstatacja: obawiam się, że w Polsce proces atrofii patriotyzmu i dominacji kolaboranckiego kosmopolityzmu będzie się tylko pogłębiał.”

Cóż, zawsze są potem konsekwencje… głupich wyborów. Tak sobie wybieramy, a te pseudoelity na siłę, wychodząc przed szereg, chcą nas na siłę… wyszczepić! Na razie idzie im gładko, bo ogłupionych oglądaczy telewizyjnych jest dużo. Mistrzowie socjotechniki…. Nawet w niektórych kościołach (!), niektórzy ( na szczęście) księża, zaganiają… Przeczytałem gdzieś… co wiemy o szczepionce AstraZeneca? (…) AstraZeneca to szczepionka wektorowa. Jej działanie zostało oparte na wektorze adenowirusowym szympansa, który nie może się rozmnażać i nie powoduje chorób u człowieka”. Rozumiecie coś z tego? Może to… ukryty przekaz, że – nie będziecie się już rozmnażać? Co więc robić?

Każdy, dosłownie każdy zdrowo myślący, może i powinien „coś zrobić”. Po pierwsze, sam, sami, tej nawały NWO nie pokonamy. A więc pozostaje – uciekanie się do Boga, do naszego Króla Jezusa Chrystusa, Królowej Maryi. Różaniec, Koronka, msze św., komunia na klęcząco i do ust! Po drugie – jednoczyć się. Patrioci pilnie poszukiwani! I tu też nie chodzi o takich „fałszywych” – jak pisałem wcześniej, bo łatwo „zabić” sumienie i służbę drugim, poprzez zapisanie się i… czekanie na cud. Skoro już wykonałeś pierwszy krok we właściwą stronę, to stać Cię na więcej! Najpierw rób co możliwe, módl się, a Bóg pomoże. Tak wielu poprzestaje dziś tylko na modlitwie… A gdzie czyn? Np. skseruj ten czy inny felieton i daj innym (z podaniem adresu strony – vide regulamin). Jesteś w internecie – wyślij znajomym. Walcz o lepszą przyszłość np. – zostanę radnym etc. Do tego trzeba czynu, np. zapisania się do jakiegoś Klubu Konfederacji (lub założenia „swego”); hasło – Klub Konfederacji w każdej gminie! Wszak na dziś, to chyba dobra forma działania. W Grajewie jest już spora grupa Konrada, która ma już wiele „akcji” na koncie. Nie wolno popadać w gnuśność, bierność, tumiwisizm i opuszczenie rąk. O wolność i niepodległość, trzeba się starać zawsze, bo to co teraz robi PIS to łamanie prawa i Konstytucji. Choćby art. 22: „Ograniczanie wolności działalności gospodarczej jest dopuszczalne tylko w drodze ustawy i tylko ze względu na ważny interes publiczny.” Ustawy nie było, a te ich…. rozporządzenia to….! Kto jeszcze nie zarobił na maskach? Ok., zrobimy trzecią falę i nakażemy niewolnikom maski! To też bezprawne, a policjant może potem odpowiedzieć karnie za bezprawny mandat! Czeka tę całą pookrągłostołową „elytę” – kryminał!

I, teraz zawsze będzie na końcu – Znaleźć, rozliczyć i osądzić sprawców strzelania do Polaków na Marszu Niepodległości 2020!              Aleksander  Szymczak

PS.  Bakterie, wirusy, przyłbice – słowem, o nerwicy natręctw

Jedna myśl na temat “LIKWIDACJA NARODU POLSKIEGO

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.