BOŻE NARODZENIE 2020 – ŻYCZENIA

Podnieś rękę Boże Dziecię, błogosław nas, nasze rodziny, nasze miasto i Polskę. PROSIMY!

Ks. Job 5, 17-18; „Szczęśliwy, kogo Bóg karci, więc nie odrzucaj nagan Wszechmogącego, On zrani, On także uleczy, skaleczy – i ręką swą własną uzdrowi.”

Życzę Wam, drodzy czytelnicy i mieszkańcy Grajewa, aby Wasza wiara była coraz silniejsza, aby nadzieja nigdy nie zwątpiła, aby miłość nie pozwalała zapomnieć o potrzebujących. Prosimy, zabierz nam Panie Jezu naszą pychę i daj nam Twoją pokorę, abyśmy potrafili przebaczyć wszystkim. Niech strach codzienności, zostanie zamieniony w wiarę i ufność Bogu, by… ręką swą własną uzdrowił!

Błogosławionych Świąt w rodzinnej atmosferze, zdrowia, pogody ducha i obfitości stołu, życzy  Aleksander K. Szymczak

Jedna myśl na temat “BOŻE NARODZENIE 2020 – ŻYCZENIA

  1. W czasie ostatniego codziennego objawienia w dniu 12 września 1998 r. Matka Boża powiedziała Jakovowi Čolo, że będzie miał objawienia raz w roku w dniu Bożego Narodzenia – 25 grudnia. Tak też było w tym roku. Matka Boża przekazała następujące orędzie przez Jakova:

    ”Drogie dzieci, również dziś Jezus jest tu przy was, więc i wtedy kiedy myślicie, że jesteście sami i że nie istnieje światło w waszym życiu On jest tu i nigdy was nie zostawił i [nie] oddalił się od was. Światło Jego narodzenia rozświetla ten świat i wasze życie. Jego Serce jest zawsze otwarte na was, aby przyjąć wasze wszelkie cierpienie, każdą pokusę, strach i potrzebę. Jego ręce są do was wyciągnięte, aby was jak ojciec objąć i powiedzieć jak bardzo jesteście dla Niego ważni, jak Was kocha i troszczy się o swoje dzieci. Dzieci, czy wasze serce jest otwarte na Jezusa? Czy w pełni oddaliście wasze życie w Jego ręce? Czy przyjęliście Jezusa jak swego ojca, do którego zawsze możecie się zwrócić i w Nim znaleźć pocieszenie i wszystko to co jest wam potrzebne, abyście żyli prawdziwą wiarą? Dlatego, moje dzieci, oddajcie wasze serca Jezusowi i pozwólcie, aby zapanował [nad] waszym życiem, bo tylko tak zaakceptujecie teraźniejszość i [będzie] mogli stanąć oko w oko ze światem w którym dziś żyjecie. Z Jezusem znika wszelki lęk, cierpienie i ból, bo wasze serce przyjmuje Jego wolę i wszystko to, co przychodzi do waszego życia. Jezus da wam wiarę, abyście wszystko przyjęli i nic was od Niego nie oddali, bo On was mocno trzyma za rękę i nie pozwala, abyście się oddalili i zagubili w trudnych chwilach, ponieważ On został Panem waszego życia. Ja was błogosławię swoim matczynym błogosławieństwem.”

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.