STRACH UTRATY WŁADZY

KIEDY w końcu Naród Polski będzie miał władzę w Polsce? Pytanie tylko z pozoru  niemądre, ale odpowiedź jest prosta – kiedy zmądrzeje! Ostatnie wydarzenia związane z modnym w tym sezonie korona świrusem, tylko w części wyzwoliło myślenie. Jeśli wciąż widzimy ludzi w maskach, a już – o zgrozo, w Domu Ojca czyli kościołach, dużo ludzi siedzi w tych kagańcach, to znaczy, że tylko nielicznym ruszyło myślenie. Czy, gdyby „władza” ogłosiła przez swoje tuby propagandowe „telawizje”, że mamy nosić berety w kolorze białym, pod idiotycznym tłumaczeniem np. „ocieplenia” klimatu, to ilu z nas założyłoby te hełmy? Ilu na tym by – zarobiło? Znamy te przypadki, bo chciwość powodowała nawet wojny. Budzimy się za wolno.

Nawet, gdy w tę sobotę (6. 06) w Warszawie przeszedł „IV Międzynarodowy protest przeciw przymusowi szczepień”, to było tylko … kilka tysięcy ludzi. Przyznajmy, że to nie liczba, która by cokolwiek zmieniła w Polsce. Choć i tym najodważniejszym należy się chwała, wszak jeszcze niedawno widzieliśmy to co robiła milicja z demonstrantami. Nie zapomnimy tej pacyfikacji i rozpylania gazu!  Tym razem milicja tylko szła obok – jakby „chroniąc” maszerujących pod gmach Rady Ministrów. Podczas marszu było wiele okrzyków np. „Wolność wyboru, nie dla terroru”, „Łapy precz od naszych dzieci”, „WHO, samo zło”, „Stop 5G”, „Precz z maskami” etc. Szereg transparentów np. „wolność = wybór”, „zyski wasze – tragedie nasze”, „stop przymusowej szczepionce na covid-19”, „stop cenzurze lekarzy”, „Bill G. – do paki”, „Plandemia to ściema – Bill do więzienia” itd. Widać było ludzi znanych np. Wojciech Cejrowski oraz posłów, jak np. Grzegorz Braun. Ten ostatni, na wiecu przed RM miał płomienną przemowę. Mówił, że… wolność wyboru, wolność naszych ciał, wolność do własności, bo kto ma być właścicielem naszego ciała? Waży się tu kwestia cywilizacyjna a widać już tą… wściekliznę urzędniczą. Ta władza przeminie, bo władza lokalna kojarzy się z lokajem (USraela). Respektowanie wolności słowa i praw do protestów publicznych! Odpowiadały skandowane hasła: „Koniec z masonerią”, „To my, to my Polacy”, „Polska jest nasza” itp. Prowadząca marsz Justyna Socha apelowała:  zmieńmy ten chory system – razem to możemy zrobić. Ciekawie wystąpił Wojciech Olszański (Jabłonowski) – „czołem kamraci”. Mówił, że buduje się państwo Polin, państwo przymusowych szczepień. Prawa stanowione – będą nas zniewalać. Tylko w Sejmie polska jest jedynie Konfederacja (11 posłów), bo reszta tych 445 jest zaprzedana władzy światowej! Co do tej pory zrobił p rezydent Duda? – w kilka dni po nominacji, podpisał ustawę o szczepieniach HPV dla dziewczynek (bezpłodność). Żyjemy w rezerwacie, bo to jest państwo Polin.  Potrzebny jest Rząd Narodu Polskiego! Na koniec, za to że milicja nie atakowała manifestujących, dostała brawa od tłumu. Można? – można! 17 czerwca w Warszawie odbędzie się już piąta próba podarowania Sejmowi dużego obrazu Matki Bożej przez Rycerzy Chrystusa Króla. Czy znów odrzucą???

Te mocne słowa zostały ostatnio potwierdzone w Sejmie. Kto śledzi ten wie, jak było na jednej z komisji, gdzie procedowano ustawę o służbach specjalnych w Polsce. Gdy poseł G. Braun zgłosił , by umieścić w tekście punkt, że w służbach mogą być tylko rdzenni Polacy, stale mieszkający w Polsce, to prawie cała komisja głosowała przeciw! Było 29, ale głosowało 25 i wszyscy byli przeciw! Na usługach obcych??! HAŃBA, historia was osądzi – rzucił G. Braun i ostentacyjnie wyszedł. Z kłamliwych „telawizji” tego się nie dowiemy, bo TVPis  dostał dotację – 2 mld zł! i podaje … tylko sukcesy rządzicieli, czasem też mocno „poruszonych POwiaków”. Naród śpi, a tu ustami złotoustego premiera, dowiadujemy się, że nie tylko będziemy zapier..ć za miskę ryżu, ale że powstaje Nowy Porządek Świata. Podwykonawcy już w oczy mówią o NWO, a Naród śpi! W Sejmie zrobili sobie ustawkę, czyli wiec propagandowy dla p rezydenta belwederskiego Dudy. Mając większość sejmową, poprosili Sejm o… wotum zaufania dla rządu. Cynizm nieprzeciętny! Może ten… nadmiar „słodyczy”, obróci się przeciw butnym, wszak i to jest możliwe. Tylko – jaką mamy alternatywę?

Żeby było jasne, nie jestem fanatycznie przeciw rządom PIS, bo to co pokazali POPSL, to był koszmar. Dobrze, że ludzie coś tam dostali. Mądrzy to dobrze wykorzystali. Jednak, gdy pytają mnie, czemu jestem przeciw to mówię – PIS obiecał rozliczyć poprzedników za setki afer i co?? Wy nie ruszacie naszych a my waszych? Widać, że to jedna partia pod różnymi szyldami. Mając władzę absolutną (no może poza Senatem), mogli wyjaśnić choćby – zamach smoleński! Jeśli ktoś takich rzeczy nie wyjaśnia, to widocznie sam ma za dużo brudu za uszami! Po III WŚ, nastaną rządy Narodu Polskiego i wyjaśni się wszystko! Trybunał Stanu (nowy) będzie miał co robić. Teraz już jednak powinniśmy wybrać sobie nowego prezydenta spoza systemu. Dotychczasowy system zarządzający Polską po II WŚ (POPISPSLSLD) zawiódł. Mamy więc proste rozwiązanie: albo dalej wierzymy w coraz to większe obiecanki systemu, albo zaczniemy budować na trwałym fundamencie opartym o moralność i Dekalog. Teraz jest jedna w Sejmie formacja spoza sytemu – Konfederacja, ze swoim kandydatem na prezydenta Krzysztofem Bosakiem.

Jak już pisałem, sitwy trzymające „sondaże”, naganiają ogłupiony Naród do dogrywki Duda – Trzaskowski. Czy damy się znów ogłupiać tej …. jednej partii-loży pod kilkoma szyldami, czy wybierzemy wolność i antysystem? Ja widziałbym dogrywkę ale: prof. M. Piotrowski – K. Bosak. Za K. Bosakiem stoi struktura organizacyjna i… 1,25 mln głosujących a nie ogłupionych patriotów. Za prof. M. Piotrowskim przemawia niezależność (także od PIS), kompetencja i doświadczenie „europejskie”. Może nie umrzemy (tak od razu), gdy wybiorą kogoś z systemu, ale i tak – przyszłość należy do Narodu Polskiego a nie obcych nacji hulających beztrosko po Polsce. To już niedługo, a czas zależy od… szybkości naszej zmiany mentalności i szybkiego powrotu do zdrowego myślenia. Nie wolno dać się zagonić do głosowań zgodnych z wolą „telawizji”.

Do 12 czerwca mogę zapisać do komisji wyborczych ludzi, którzy wspierali do tej pory Konfederację. Moje zapytanie do komisarza wyborczego w Łomży z ranka 4 czerwca, do dziś zostało bez odpowiedzi. „ Witam!
12 czerwca jest termin zgłoszeń do obwodowych komisji wyborczych. Mam pełnomocnictwo jednego z komitetów na pow, grajewski. One są wystawione na 10 maja, dlatego pytania:
1. Ponieważ terminy w kalendarzu wyb. radykalnie sie skróciły,  czy takie pełnomocnictwa będą respektowane?
2. Czy będą obowiązywały członków komisji – maseczki? Co mam mówić, bo już wielu odmówiło ze względu na „tę przypadłość”.
Pozdrawiam, Aleksander Szymczak”

Kim my tu jesteśmy i kto tu jest dla kogo?

Aleksander  Szymczak

4 myśli na temat “STRACH UTRATY WŁADZY

 1. z internetu:
  Teraz za to że BP Jędraszewski nie zgodził się na zamknięcie procesji Bożego Ciała i powiedział, że będzie szła procesja z Wawelu przez Rynek do Bazyliki Mariackiej, dziwnym trafem powstał już koronowirus w Małopolsce .
  W Tuchowie już wykryto chorego kleryka i kwarantanne zaczęto stosować wobec duchownych .
  To sygnał ,żeby się nie wychylać , bo pozamykają kościoły tak, że nikt nie będzie mógł chodzić i korzystać,bo szatański koronowirus będzie stał na straży i bombardował ze względu na chorobę wśród duchowieństwa .

  Polubienie

 2. Niebywały skandal na terenie muzeum Auschwitz, polska policja nie wpuszcza pokojowego marszu z okazji 80 rocznicy pierwszego transportu Polaków do niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz Birkenau, PiS zabronił wstępu dla polskich flag,ludzie muszą się o tym dowiedzieć hańba hańba po trzykroc hańba

  Polubienie

 3. wczoraj w tvp info redaktor Kronenbach czy jak mu tam prowadził wywiad z jedną z pierwszych więżniarek obozu Oświęcim .Transport odbył się 14 czerwca 1940 roku samych polaków ponad 700 osób. Okazało się że Dyrektor muzeum Oświęcim w 1915 r zabronił mszy katolickiej na terenie obozu która była w testamencie ofiar Polaków pod blokiem nr 11 i przenieśli gdzieś na zadupie aby utrudnić zchorowanym starszym ludziom udziału , a sygnotariuszem tego aktu był kto ? Pan Sasin Minister aktywów państwowych. Do dziś stowarzyszenie nie otrzymało odpowiedzi – dlaczego ? Redaktor sprytnie zmienił temat który tak bardzo był szkodliwy i niewygodny dla PIS .

  Polubienie

 4. ale szok ponownie przeżyłem gdy jakis członek w pełnym słowa znaczeniu zaczoł kwestionować budowę kanału na Mierzei Wislanej , twierdząc że trzeba ją wstrzymać a pieniądze dać gminie Elbląg był to niestety członek Konfederacji – agentura sowiecka jest i w konfie tego jestem pewny

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.