ZAKOŃCZYĆ POLITYKĘ KOMPLEKSÓW

Musimy mieć świadomość, że „plandemia”, ogłoszona wszak przez najwyższy organ WHO, to dobrze zaplanowany i realizowany plan zniewolenia ludzkości. Byłoby nieco dziwne, gdyby skończyło się na tym, że koronny wirus zostanie wyautowany a narody wrócą do dawnej działalności – jak gdyby nigdy nic. Z pewnością jest w tym głębszy zamysł masonerii, która już teraz bardzo konsekwentnie realizuje swój  plan NWO. Wielu świadomych rozumie w czym rzecz. Tylko – że tych ostatnich nie jest tak dużo. Większość, niestety, posiada już schematy myślowe zakodowane w mózgi przez „telawizje”. Myślenie boli, a telawizja daje rozwiązania łatwe i przyjemne. Idziemy na łatwiznę. W TVPis trwa spektakl, który wielu z nas pamięta – propaganda sukcesu Gierka. W te buty dziś wsadzili p. Dudę. To przesłodzenie opinii, może przynieść pyrrusowe „zwycięstwo”. Decydenci chyba już doszli do wniosku, że większość Polaków to idioci, więc propagandę robimy dla idiotów!

Prymas, Kard. S. Wyszyński 7 maja 1966r. w Krakowie mówił: „Musi powstać „nowych ludzi plemię, jakich jeszcze nie widziano”. Nawet kiepski ustrój, jeżeli będzie wspierany przez miłość Boga i ludzi, stanie się pokojem i sprawiedliwością. Nic nie pomoże ustrój najwspanialej pomyślany, jeśli będą go wykonywać ludzie o starych nałogach i złych skłonnościach.” Proste i jasne! Jeśli chcemy jakichkolwiek zmian w Ojczyźnie, musimy wymienić te sztuczne VIPy (aktualnie zarządzających Polin) – o starych nałogach! Nie chodzi tu tylko o tych podwykonawców NWO, ale o cały system pookrągłostołowy.  Na dziś najbliższa tych wartości jest „Konfederacja”. W broszurze K. Bosaka na wybory prezydenckie „Nowy Porządek”, jest wiele nowych założeń do nowej Konstytucji RP. Pkt. 13, „Etyka chrześcijańska podstawą ładu prawnego”, czytamy: „(…) naturalną koniecznością jest ufundowanie sprawiedliwego, a zarazem przystającego do polskiej wspólnoty ładu państwowego w oparciu o normy wynikające z chrześcijaństwa. Zasady prawa rzymskiego, wywodzące się z filozofii klasycznej prawo naturalne, etyka chrześcijańska oraz oryginalna polska tradycja ideowa i prawna, tworzą cywilizacyjny fundament dla tworzenia norm prawnych.”

To jest Blog katolicki, więc logiczne są moje odwołania do najwyższej wartości – Boga. Ileż to razy Niebo nas uczulało na to, że wojny nie wygrywa się armatami i rakietami, ale różańcem. Codzienny różaniec i koronka o 20 wieczorem, powoduje osłabienie słusznych kar dla ludzkości. Przez tę „plandemię”, dostaliśmy czas od Boga na nawrócenie. Mądry rozumie czasy apokaliptyczne, pozostali… jak na Titanicu. Cóż, każdy ma wolną wolę i… wolny wybór.

Kto wygra najbliższe wybory? Zły władca jest rózgą na głupich wyborców. To często przerabiamy w ostatnich dekadach w Polsce. Truizmem będzie dalszy apel – bądźmy mądrzy przed szkodą. Jednak, gdy wygra ktoś z systemu, a nagonka jest na drugą turę dla pary Duda – Trzaskowski, to może być tylko gorzej. To… „ludzie o starych nałogach”, którzy nic nie zmienią. Między bajki wkładam coraz to nowsze obietnice tych… „podwykonawców rządu światowego”, bo ekonomia jest nieubłagana i w końcu wyjdzie bankructwo tego systemu, te zadłużenie sięgające niebios, a bank okaże się pusty!  Załóżmy, że wygra Trzaskowski, to będzie powodem dla  rządu PIS, by rozpisać nowe wybory do Parlamentu i samorządów. Byłoby to zupełnie dobre rozwiązanie dla Polski w tej sytuacji. Gdy wejdzie – z Bożą pomocą „nowych ludzi plemię”, otworzy to nowy rozdział i obalenie NWO w Polsce. Dzisiejsi budowniczy Polin, zostaną słusznie osądzeni. Myślimy, czy to możliwe? Wszystko jest możliwe dla świadomego społeczeństwa – no i z Bożą pomocą!

Z naszych lokalnych obowiązków ojczyźnianych… Ludzie do obwodowych komisji wyborczych są już zgłoszeni w całym powiecie grajewskim. Dynamika wydarzeń jest jednak tak duża i szybka, że nie można gwarantować co będzie jutro a co myśleć o wyborach za… dwa tygodnie! Kto może gwarantować tak na 100%, że dojdzie w Polsce do wyborów prezydenckich 28 czerwca? Siedzimy wszak na beczce prochu! Są jeszcze dostępne materiały wyborcze K. Bosaka – kto chętny do rozdania, naklejania?

I na koniec – bez zmiany tego zgniłego systemu politycznego, nic się nie zmieni! Wszak – najbardziej zniewolonym jest ten, który uważa się za wolnego w tym systemie, a także będąc leniwym, nie chce poznać prawdy – pomyśleć, posłuchać, przeczytać. Niewolnicy to największa siła tego systemu!

Aleksander  Szymczak

2 myśli na temat “ZAKOŃCZYĆ POLITYKĘ KOMPLEKSÓW

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.