MANIFESTACJA WIARY, WARSZAWA 2020

Po raz piąty, jak co roku…  „Królowa idzie do Sejmu”, a Parlament ma to gdzieś! Źle się bawisz „władzo”. Setki Rycerzy Chrystusa Króla, w swych czerwonych płaszczach z wizerunkiem Chrystusa Króla, oraz inni wierni (np. żertwy ofiarne), przeszły 17 czerwca ulicami Warszawy. Pod wodzą niezłomnego księdza dr hab. Piotra Natanka, jest to ta garstka w Kościele Katolickim, która nie uległa ułudzie wartości świata, modernizmowi czy ekumenizmowi. Niesiono liczne relikwie świętych, liczne chorągwie poszczególnych dywizji, flagi Chrystusa i Polski. Liczne portrety świętych, Krzyż z Chrystusem był wieziony na wózku. Rzeźba Ducha Świętego, no i obraz – Naszej Królowej Matki Boskiej. Ci wielkiego ducha katolicy, jak co roku niosą Ten obraz z nadzieją, że odezwą się dusze z Sejmu i zawieszą Go w godnym miejscu. I jak co roku – porażka ducha wiary, a tylko był jeden poseł G. Braun (Konfederacja) – który swoją postawą, daje nam nadzieje. Raz do roku, Warszawa słyszy niezmanipulowany głos prawdy w trakcie manifestacji od  Pl. Zamkowego do Sejmu. Słyszy – i nic z tym nie robi!

Ksiądz P. Natanek rozpoczął od… idzie wiosna Kościoła, ale to nie nasza wiosna a masońska! My idziemy ulicami, by przypomnieć co to jest wiosna Kościoła Katolickiego. Dziś  KK staje się organizacją horyzontalną, humanitarną i dobroczynną. Zatraca się sacrum. Gdy rządzący mówili o 50 osobach w kościołach, to biskupi… o 5 !! Pastor Franciszek w październiku ogłosi nową religię, a będzie to kościół bez 10 przykazań! Kościół dziś staje się pielęgniarką nowych idei jak kolegializm, modernizm, ekumenizm, wolność religijna. Ta nowa nauka łączy się z judaizmem i islamem. W licznych Orędziach Jezus przypomina…. Kościół miał charakter niezmienny i nadprzyrodzony. Ustanowiłem Swój Kościół z miłości i z miłości stworzyłem ludzkość. Bóg Ojciec: „Kościół mój walczy ze mną, jestem prześladowany we własnym domu”. Ks. Natanek mówił dalej – zamiast Tabernakulum – trony biskupów i proboszczów. Biskupi w Polsce boją się Chrystusa Króla! Tron czeka od 1656 roku! Zrobili spektakl w Łagiewnikach w 2016r. i… odłożyli to do lamusa! Nie chcą biskupi Króla, bo wszystko jest perfekcyjnie przygotowane. Nie ma już Kościoła, ale Wyższy Komitet do spraw braterstwa i oni nas… „doprowadzą do Nieba”. Duch świata pasie pasterzy a grzesznicy pouczają Kościół jak ma im służyć! W swym zagubieniu pasterze opuszczają swe owce, które pasą się same. W Liturgii Jezus nie odbiera widzialnej czci. W Episkopacie, najlepsi biskupi traktowani są jak persona non grata (vide abp Lenga). Kościół próbuje się bronić. Liberalne tryby ograniczeń społecznych, są niepokojącym preludium do powstania rządu światowego, wymykającego się spod wszelkiej kontroli. Przestrzegajmy przed kroczącą tyranią! Kościół domaga się swej autonomii w kulcie i głoszeniu kazań. To prawa, które Jezus udzielił Kościołowi, dlatego domagamy się samodzielności w działaniach w/t kultu Bożego. Teraz nie mamy żadnej autonomii. Prosimy o zniesienie ograniczeń w sprawowaniu funkcji. Słyszeliście, aby w Mekce było coś zamknięte? – zakończył mowę przed wymarszem Ks. Piotr.

Pochód zatrzymywał się w kilku miejscach np. pod Pałacem Prezydenckim, Kościołem Św. Krzyża, na Pl. Trzech Krzyży, a niespodziewana ulewa, zatrzymała na wysokości pomnika Reagana. Pod Pałacem  Prezydenckim, ks. Natanek mówił… nasi biskupi nie czują Matki Boskiej, bo z licznych objawień, zatwierdzony jest tylko Gietrzwałd. Nie bójcie się… Intronizacji Chrystusa. Jezus jest Królem wszystkich ludzi. Z Orędzi Matki Bożej… czas w którym żyjecie, to już ostatnia część Pisma Świętego. Do świata przybliża się rozliczenie, czas nadejścia Mojego Syna!  POLSKA ma zadanie jako pierwsza ukazać prawdę – uznając Chrystusa swym Królem. Warszawo – przyjmij Jezusa jako Króla! Do p rezydenta – panie Andrzeju, Twoja druga kadencja wisi na włosku. Porzucisz Króla, nie będziesz królem tego narodu. Miej ducha króla Jana Kazimierza. A do prezesa Kaczyńskiego wołał … bądź dzielny jak król Kazimierz – uruchom ten zastrzyk wiary!

Pod Kościołem Św. Krzyża wołał – módlcie się aby Jezus został ogłoszony Królem Polski. Sejm i „politycy” – ich mowa pozostaje grą! Z Orędzi MB… jeśli pozostaniecie Mi wierni,              URATUJĘ POLSKĘ jako Moje królestwo! Wojska amerykańskie tego nie dokonają.   W zamęcie dziejowym przychodzę do was jako Królowa, aby poprowadzić wasz Naród. Syn Mój polecił wam abyście uczynili Go królem! Uczyni was wolnym i szczęśliwym Narodem!                     Na Pl. Trzech Krzyży, ksiądz wspomniał o prośbie NMP o nocne comiesięczne pielgrzymki do Wykrotu (objawienia w latach 80 i 90), bo tam ma się dokonać wola Boża. Stamtąd rozejdzie się światło dla golgoty narodów. Już pod pomnikiem prezydenta Reagana, gdzie ksiądz wspomniał o niezwykłym wybraniu przez Boga – żołnierzy Gedeona, zaczęła się Koronka śpiewana. Pod Sejmem… święty Boże, święty mocny… zmiłuj się nad nami i nad naszymi braćmi błądzącymi… Ks. Natanek mówił o.. szczepionkach nad którymi zwykle pracuje się 5 lat, a tu zrobią nam za… 2 lata – rekord świata (co tam będzie w środku?). Ponownie mówił, że wojska amerykańskie nas nie uratują a także Unia Europejska – wszak oni zaparli się Boga! Mają małą wiedzę a jeszcze mniejszą wiarę. Wystosował apel do Polaków – wracajcie jak najszybciej do domu! Zostaliście oszukani. Potraktowali was jak mięśniaków. Matka Boża chce nam dopomóc a my nie chcemy Jej słuchać! MB mówi – zaufajcie Mi, bo nigdy was nie oszukałam. Uczynię was wolnym narodem, wyniosłym nad narodami przeznaczonymi Bogu samemu. Pozwólcie dzieciom czcić swego Boga. Cóż dziś czynicie z tymi, którzy są mi posłuszni i czynią co nakazał Jezus? Oto przedstawiam wam tych prześladowanych w Kościele polskim, poniżanych za wiarę, za uklękanie, za przyjmowanie komunii świętej do ust, poniżani za noszenie płaszczy rycerskich i błaganie – uczyńcie Jezusa Królem! Cóż czynicie z tymi, którzy są Mi posłuszni? Pokutujcie za zło, którego jesteście świadkami. Prowadzę ten „mały naród”, w wielkim Narodzie Polskim którego jesteście członkami, aby ukazał on (mały naród) – drogę do zwycięstwa! Gardząc nimi, gardzicie łaską Bożą!                     Ksiądz Piotr podziękował małym mediom za obsługę i dziwił się, czemu nie ma TVP – no bo partyjna. TVP upublicznić = upartyjnić. Dziękował milicji za sprawną eskortę i pomoc. Bóg zapłać za świadectwo wiary. Na koniec odśpiewano Hymn Polski.

W tej TVPis dzieją się niezłe rzeczy, np. ostatnio debata prezydencka. Pierwszą jakoś „przełknąłem”, ale druga napełniła mnie smutkiem. Jakich niskich lotów są kandydaci, którzy przecież mają ambicję przewodzić Narodowi Polskiemu! Fakt, że TVPis napisała pytania tak, by nie zaszkodzić p rezydentowi a pogrążyć konkurenta Trzaskowskiego. Oni już wiedzą jaki ma być finał! Nazbierało się tych kandydatów 11. Wydaje się, że powinni być rzeczowi, inteligentni, zorganizowani i logiczni. Zawiodłem się na tym nowym socjaliście z UP, który chce nas wszystkich… wyszczepić! Inni – okrągłe słówka, wyuczone frazesy, słowotok – ślinotok etc i.. brak precyzyjnych odpowiedzi na pytania – tylko okołotematyczny bełkot! Jedyni, którzy wg mnie powinni być w finale ( o czym już pisałem), to prof. M. Piotrowski i Konfederata K. Bosak. Jedynie p. Piotrowski jasno i otwarcie przyznał, że jest katolikiem i że będzie bronił życia od poczęcia do naturalnej śmierci, a także bronił Polski przed konsekwencjami Ustawy 447. K. Bosak jest reprezentantem „Konfederacji”, która wg mnie, ma dużą szansę na zmianę sceny politycznej w Polsce.  To jedyna na dziś alternatywa do systemu zniewolenia Narodu  – pookrągłostołowym „zbawcom”!

Aleksander Szymczak

PS. Są jeszcze materiały wyborcze K. Bosaka – do rozprowadzenia. Chętni do pomocy?

2 myśli na temat “MANIFESTACJA WIARY, WARSZAWA 2020

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.