MASONERIA ZGUBĄ NARODÓW – Cz. 3

3. Bardzo silny odpór działaniom masonerii dawali kolejni papieże poczynając od Klemensa XII w bulli „In Eminenti” z 28 kwietnia 1738r. „Najgruntowniej i najobszerniej wyłuszczył papież Leon XIII zasady i dążności masonerii w encyklice „Humanum Genus” z 20 kwietnia 1884r. Zaznaczywszy, że ta sekta, Kościołowi i społeczeństwu wroga, w przeciągu półtora wieku mimo poprzednich wyroków papieskich: wzrosła nad wszelkie spodziewanie i zdaje się prawie rządzić państwami”.
Dziś, 100 lat później, wiemy już o wiele więcej i możemy wskazać ‘centrum dowodzenia’. Po licznych przeobrażeniach w masonerii, wyodrębniła się kilkunastoosobowa grupa, która de facto rządzi światem.
„Fritz Springmaier, autor książki Rodowody Iluminatów, z której czerpię przegląd personalny kilkunastu rodów Iluminatów „trzęsących światem” od półtora wieku, jest intelektualistą wierzącym, toteż z powagą, ale też i odwagą pisarza wiernego Bogu stwierdza, że – władcą tego złowieszczego cesarstwa (cesarstwa Bestii, Iluminatów) jest Szatan, a Iluminat (czyli „Oświecony”), to płód jego umysłu. Stwierdza dalej, na podstawie swoich badań, że Iluminaci co 28 lat urządzają swój sabat zwany > Świętem Bestii, w kluczowych miejscach na kuli ziemskiej. Zło udziela im tam strategicznych poleceń! Zło to Szatan, twórca programu antycywilizacyjnego. Siłą kierującą Iluminatami zawsze były demoniczne duchy, a oni sami uważają się za bogów”.
Demoniczny plan zagłady ludzkości jest konsekwentnie realizowany. Tajność i chaos poznawczy wywoływany przez media, ma ukryć cel działań. Istnieje jednak ewangeliczne przykazanie > po czynach ich poznacie <, na szczęście jest grupa ludzi widzących szerzej i dalej niż swój nos.
„Mazzini i Pike (ówcześni przywódcy masonerii – dod. aut) mogli zaplanować w 1871r. trzy wojny światowe”. Dalej „Druga wojna światowa miała pozwolić nowej Rosji Sowieckiej na zdobycie Europy , lub, jak się okazało, jej połowy. Trzecia wojna światowa miała wybuchnąć na Bliskim Wschodzie pomiędzy muzułmanami a Żydami i spowodować biblijny Armagedon. Przed końcem trzeciej wojny światowej zmęczone wojną narody miały być gotowe do zaakceptowania jakiegokolwiek planu przynoszącego możliwie najdłuższy pokój, a jednoczącego cały świat pod zgubnym sztandarem Lucyferiańskiego Nowego Porządku Świata”.
Czy wobec tego może dziś dziwić szereg negatywnych zjawisk jak rozbijanie rodziny, małżeństwa homoseksualne, eutanazja, eksterminacja narodów, aborcja, bezrobocie, schemizowana żywność – będąca główną przyczyną śmiertelnych chorób?
„Oto co pisze znawca globalizmu Francis Alban: Propaganda lansująca Nowy Porządek Świata, nową jedną światową religię, Nowy Wiek i świecki Humanizm – pod pretekstem równowagi w przyrodzie, wzywa otwarcie do eksterminacji już nie pięciu szóstych, ale dziewięciu dziesiątych istniejącej ludności świata („Fatima Priest” s. 240). Na początku książki „Fatima Priest”, w dodatku ilustracyjnym, podane jest zdjęcie obelisku z następującym napisem: Powyższy obraz przedstawia obelisk symbolizujący Nowy Porządek Świata. Ten kamienny obelisk, wzniesiony w Elberton w stanie Georgia w 1980r. ma wysokość 19 stóp i 3 cali, oraz 237736 funtów wagi. Umieszczony na obelisku w ośmiu językach napis zawiera satanistyczne wezwanie do zredukowania liczby ludzi na świecie do 500 milionów. Możecie być pewni – pisze dalej autor, że wierzący w Boga, a chrześcijanie w pierwszej kolejności, przeznaczeni są w tym planie (do 2050r. – dod. aut) do wymordowania przez nienawidzących Boga, wojujących ateistów. Napis na obelisku brzmi: Maintain Humanity under 500 000 000 in Perpetual Balance with Nature.(…) Kto dał pieniądze na postawienie takiego obelisku, kto chroni przed odpowiedzialnością prawną budowniczych tego obelisku oraz wzywających do wyniszczenia ludzkości”? CDN

Autor: Aleksander K. Szymczak

[1] Pelczar J S, Masoneria, Krzeszowice 2006, str 65
[2] Pająk H. Bestie…, Lublin 2000, str 19-20
[3] Still W T, Nowy Porządek…,Poznań 1995, str 147
[4] Still W T, Nowy…., Poznań 1995, str 146
[5] Wesołowski Henryk, Robią wszystko aby nas oszukać, Poznań 2006, str 43

opublikowano na: grajewo24.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.