JAK WRÓCIMY DO WŁADZY !!?

Trwa festiwal „rzeźbienia” polskiej mentalności. W imię czego to zakłamanie? Ano w imię obecnych i przyszłych „konfitur”. „Lewica” udaje prawicę, „prawica” udaje centrum, liberałki udają zbawicieli Narodu. Toczy się „Koło Fortuny” Polskiego Narodu. Coraz szybciej strzałka zbliża się do pola – Bankrut. Nieoficjalne dane wskazują, że jesteśmy już w gorszej sytuacji niż upadająca Grecja a tylko ze względów geopolitycznych tego się nie podaje. Kto jednak ma „konfitury” a kto przymiera głodem? Na co wskaże Koło? Trwa upiorny teatr w wykonaniu partyjnym dla pospólstwa! Janusz Wojciechowski, poseł PSL w Sejmie (10.07.2003r) tak mówił: „Wysoka Izbo! W dyskusjach nad sprawą starachowicką trwa festiwal wypominania sobie, kto ma więcej na sumieniu, komu się przytrafiło więcej afer, a komu mniej. Wasz minister to chciał 17 milionów, a nasz tylko milion. Wy mieliście tyle afer, a my mieliśmy mniej, wy mieliście więcej. Waszego doradcę to gonili helikopterem, a nasz to tylko pieszo uciekał. Waszego ministra zastrzeliła mafia, a nasz to sam się zastrzelił.” Pluralizm polityczny jaki nastał po „okrągłym stole” spowodował wysyp wielkiej liczby często kanapowych partyjek. Od zmiany Ustroju Polski w 1989r. obserwujemy jednocześnie „restrukturyzację przemysłu” – czytaj rozgrabienie polskich zakładów (de facto własność Narodu Polskiego). Daliśmy sobie wmówić, że to dla naszego dobra! Dziś zostaliśmy już z ich resztówką.

Czyli, logicznie rozumując, partie „pookrągłostołowe” są odpowiedzialne za taki stan rzeczy. Dla nich „konfitury z restrukturyzacji”, a dla 90% Narodu – bieda, bo gdzie znajdą pracę. Te partie mnożąc się, dzieląc, duplikując, przekształcając (w gruncie rzeczy wewnątrz tej samej opcji – antypolskiej), dziś sprowadziły społeczeństwo w ręce POPIS. Jedna hydra o dwóch głowach z przystawkami (PSL, SLD, Ruch Pal.., SP), które w każdej chwili może zjeść – jak było z LPR i Samoobroną. Jeszcze tego nie robi, bo lepiej mieć taki zdezorientowany (a przez to skłócony) Naród Polski.

Na ponad 8400 zniszczonych zakładów przypomnijmy rekordzistów: „rząd” Pawlaka zlikwidował 2269, „rząd” Buzka – 1311, „rząd” Bieleckiego – 1208, „rząd” Tuska -724. Z rzetelności dziennikarskiej podam też, iż „bogobojny PIS” za rządów Kaczyńskiego zlikwidował 18 strategicznych zakładów. Jeśli przyjrzymy się zadłużaniu Polski to licząc od Jaruzelskiego – 35 mld suma systematycznie rosła. Za Buzka już było 69,5 mld, za Millera 106,9 mld, za Kaczyńskiego 205 mld, za Tuska już ok. 820 mld (co sekundę rośnie o 1 tys. zł!). Dlatego z coraz większym obrzydzeniem słucham pisowców gdy wieszczą – „jak my wrócimy do władzy…”! Cyrk trwa, społeczeństwo jest zabawiane i dezinformowane, a pod stołem idą geszefty. Dobierają się już do naszych zasobów geologicznych.

Czy jest ktoś z Polaków, kto nie chciałby wiedzieć co naprawdę się stało z samolotem w Smoleńsku? Amerykanie odczytali swoje urządzenia TAWS i podali – Tupolew rozpadł się na wysokości 36 metrów! Gdy publicznie zapytałem naszego posła Borawskiego (TG z 2 maja 2012) dlaczego głosował 13 kwietnia w Sejmie by wrak samolotu nie wrócił do Polski, to do tej pory nie ma odpowiedzi. Gdy zagłosował za pracą do 67 roku życia, prosiłem by złożył mandat, bo już nie odróżnia dobra od zła, to już „gazeta” tego nie zamieściła, ot – coraz więcej redaktorów a coraz mniej dziennikarzy (dziennikarz = sługa prawdy).

Różni ostatnio zaczynają się lansować. Choć często brak im kompetencji, walorów moralnych czy pionu ideowego, uważają się za jedynych i niezastąpionych. To nic, że zdegradowałem miasto, cofnąłem cywilizacyjnie (tylko w jednym roku spadło w rankingu o 100 miejsc !). Między wierszami mówią – przygotujcie się na mój powrót, robię już komitet. Myślę, że grajewiacy będą już o wiele mądrzejsi. Minął już czas gdy premier J. Kaczyński w Sejmie (19.07. 2006r.) mówił: „Taka jest prawda. I żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne”. A ja powiem: fakty są fakty a prawda jest jedna! Nie traćmy nadziei, bo katolik ma w niej trwać i głosić prawdę.

Tworzą się już niezależne struktury Ruchu Społecznego Polaków. On wymiecie te pseudoelity politykierów i politruków. W Łodzi 26 maja 2012r. powstał Kongres Polski Suwerennej (jako dalszy etap rozwoju KNP). Skupia już kilkadziesiąt propolskich ugrupowań. I jestem pewien, że ten Ruch będzie w stanie uzdrowić Polskę. Ta ponad 50% część niegłosującego elektoratu (zawiedziona na partiach), tu wystawi swoich przedstawicieli. Czyli parafrazując słynne hasło internacjonałów – Polacy nie traćmy ducha, jednoczmy się wokół wartości i Boga!

Aleksander Szymczak

opublikowany na: iregionalni.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.