KONGRES PROTESTU

Minął czas, gdy społeczeństwo godziło się na wszelkie rozwiązania polityczne, na sposoby ułożenia jego życia przez jedynie słuszne „elyty”! Te elity wybierane przez kilkanaście czy nawet kilka procent Narodu, po „okrągłym stole”, czyli ponad 22 lata – pokazały na co ich stać. A „rządzili” już wszyscy. Czy to lewica, czy „prawica”, czy liberałowie – wszyscy równo wyprzedawali nasze zakłady (własność Narodowa!), zadłużali państwo a nam przynosili coraz większą biedę. Usypiali społeczeństwo przez „kroplówkę” –posłuszne media. Mogli „wcisnąć” największą głupotę, bo zdrowy rozsądek Narodu został przez nie „rozmiękczony”.

Jednak średnio co 30 lat Naród Polski się budzi i zaczyna spoglądać na efekty. Dostrzega potrzebę zmian i zaczyna działać. Widzi, że został ograbiony z wielu podstawowych – naturalnych praw przysługujących suwerenowi! Ot, choćby to, że ordynacja wyborcza tak została napisana, by Naród nie miał możliwości być wybranym. Widać, że tylko praktycznie partie mają swych posłów, mają synekury które zapewnia im taka ordynacja. Ostatnio także zostaliśmy praktycznie pozbawieni prawa do wyrażania swej woli Narodu, czyli prawa do referendum. Jawny przykład, gdy zebrano ok. 2 mln podpisów za wnioskiem o referendum w sprawie reformy emerytalnej (trzeba minimum 0,5 mln), a „wybrańcy” Narodu z pseudosejmu – wrzucili to do kosza!!! Dalej, zebrano już ok. 2,2 mln podpisów za przyznaniem TV Trwam miejsca na multipleksie, a władza to „olewa” i lekceważy! Stad ludzie wychodzą i maszerują. TO WYRAZ BUNTU !!! I to się rozszerza!

Nie dziwi więc, że 31 marca 2012 r. w Warszawie zebrało się ok. 200 ludzi świadomych i wierzących, że można to zmienić. Na Kongresie Protestu postanowili działać by odzyskać zawłaszczone przez pseudoelity – podstawowe prawa Narodu. Postanowili m. in., że sami zrobią referendum i zapytają Polaków o ich żywotne sprawy. Widząc, że nie jest to już Ustrój możliwy do dalszego życia, pytają o sprawy antyustrojowe jak np. czy chcesz jednomandatowych okręgów wyborczych? Pytają, czy chcesz aby obligatoryjnie było zarządzane referendum, po zebraniu 0,5 mln podpisów? Jest 10 pytań.

Na Kongresie byli też członkowie Patriotów Lokalnych Grajewa (w organizacji) i stąd to przedkładamy tutejszej społeczności. Referendum Obywatelskie będzie organizowane przez miesiąc tj. od 3 maja do 4 czerwca. Ankiety można pobrać ze strony www.refrendumobywatelskie.pl My będziemy także rozdawać te ankiety i prosimy je kserować, rozdawać i wypełniać, aby było jak najwięcej odpowiedzi. To będzie wola Narodu. CHCEMY USTAWIĆ KILKA URN W SKLEPACH, GDZIE TE ANKIETY REFERENDALNE MOŻNABY WYPEŁNIC LUB GOTOWE WRZUCAĆ. W TYM CELU PROSIMY WŁAŚCICIELI SKLEPÓW, INSTYTUCJI ITP., O ZGŁASZANIE CHĘCI POMOCY PRZY REFERENDUM. To nagłośnimy, to będziemy robić, bo w końcu chodzi o nasze podstawowe prawa jako społeczeństwa i Narodu Polskiego. Każdy niech poczuje się w końcu odpowiedzialny za Polskę! To nasz patriotyczny obowiązek! Kontakt z nami: wiernytradycji@wp.pl tel~ 793 251 882

Aleksander K Szymczak

opublikowany na: iregionalni.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.