PARTIA INTRONIZACJI – SZANSĄ POLSKI!

 Jeśli Pan domu nie zbuduje, na próżno trudzą się ci, którzy go budują. Znamy to zdanie z Biblii. Stąd wszelka ludzka inicjatywa nie oparta na Bogu jest daremna. Dlatego też nasze polityczne zaangażowanie skutkuje wciąż pewną jałowością. O  to jałowe działanie Narodu Polskiego, bardzo zabiegają siły wrogie Polsce.Wszelkie próby faktycznego zjednoczenia polaków do wywalczenia wolności, od czasów wojny były skutecznie storpedowane. Jedna z nielicznych większych propolskich partii LPR została „zjedzona” przez PIS. Wszelkie inne pozostałe inicjatywy (konwent św. Katarzyny itp.) były rozbijane przez agentów. DLATEGO TRZEBA ZACZĄĆ INACZEJ!                 Mamy katolickich i patriotycznych polityków  poza Sejmem. Oni (mogą)napiszą prosty, paropunktowy program dla Polski, gdzie pierwszym punktem będzie Intronizacja Chrystusa Króla w Polsce.To będzie prosty i jasny przekaz dla Narodu, bo tego chce Jezus i tego chcemy my świadomi rzeczywistości katolicy. JEDNOCZENIE WOKÓŁ PROGRAMU MA SENS, BO INACZEJ SIĘ POKŁÓCIMY!                                    

Intronizacji ma dokonać władza kościelna (Episkopat) i władza świecka. W obecnym stanie oba te gremia nie dokonają tego. To  wymusi na nich TYLKO zorganizowany Naród (choć interwencja Boża jest prawdopodobna i to byłaby nadzwyczajna łaska Nieba). Nam świeckim pozostaje – wymienić te pseudoelity polityczne, które tylko żerują na zdrowym ciele Narodu. Partia (czy ruch, stowarzyszenie itp.) katolicko-narodowa jest wręcz niezbędna do tego celu. Możemy ją stworzyć!                                                          

 W każdej miejscowości są grupy patriotów mniej lub więcej zorganizowanych. Te grupy muszą poprzeć program Intronizacji i zaangażować się w nagłośnienie tej oddolnej inicjatywy. Takie działania nie będą nagłaśniane przez wszelkie media, więc tu musimy zadbać o rozpowszechnienie. Tworzenie nowej organizacji będzie niestety zwalczane przez POPIS – bo one dążą  tylko do dwupartyjności i każdorazowego mydlenia oczu wyborcom. Niestety – głosowania pokazują, że tylko 1/3 posłów PIS głosuje dobrze! Stąd podejrzewam, że nie będzie wsparcia przez jedyne polskie Radio Maryja, które na tym polu jest„omotane” przez PIS  (każdy resztę sobie dośpiewa). Pozostaje nam Internet i… może jakaś zapowiadana telewizja społeczna. Do przyszłorocznych wyborów parlamentarnych,   z Bożą pomocą jesteśmy w stanie to zorganizować.

 DLATEGO PROSZĘ I WZYWAM:  sz.p. Gertrudę Szumską – Dom Ojczysty, prof. Jerzego Roberta Nowaka – Ruch Przełomu Narodowego, prof.Ryszarda Kozłowskiego –Przymierze Narodu Polskiego, Jana Łopuszańskiego–Porozumienie Polskie, prof. Rafała Brodę, prof. Mieczysława Rybę                       – BY SIĘ  ZESZLI I TYCH PARĘ PUNKTÓW UŁOŻYLI.                                          Nazwa ruchu (partia źle się kojarzy), funkcje,to sprawa dalsza. Tak ja to widzę. Dyskutujmy.             

Aleks  

 ps. artykuł jest zamieszczony: piotrnatanek.pl; jeśli ktoś z czytających zna adresy do w/w – proszę o przesłanie tekstu                                                                                                                                                                                                                                 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.