ZNIKAJĄ WARTOŚCIOWI LUDZIE

DLACZEGO PREPPERS ADOLF KUDLIŃSKI I DR HAŁAT MUSIELI ”ZNIKNĄĆ” ?

Ze strony: Globalna Świadomość; 9 października 2022

Powoli, jak oliwa, wypływa to o czym pisałem od lat, o tym jak Rosja, Chiny, Niemcy przygotowują się do czegoś apokaliptycznego. Francja nie musi, koszt wygenerowania prądu we Francji jest 12 razy tańszy od tego w Polsce, w Niemczech trzy razy. Pisałem o tym, że Niemcy zgromadzili wielkie zapasy, wygenerowali od 2008 roku blisko 200 mld EUR nadwyżki budżetowej, w tym czasie zbudowali swoje bezpieczeństwo energetyczne, silny sektor zielonej energii. Wszędzie rządy dbały o swoich.

Rząd Niemiec ogłosił wielki program dla Niemiec, by te nie odczuły kryzysu, by nikt tam nie zaznał zimna, by niemieckie przedsiębiorstwa, nie tknięte, przeszły suchą stopą przez kryzys. Stworzony przez Niemcy Fundusz sięga 200 mld EUR, tyle ile Niemcy oszczędzili przez ostatnie lata, Pisałem o tym tyle razy , ostrzegałem od lat, ze Niemcy, Rosjanie i Chińczycy tworzą wielkie rezerwy . Wybitne umysły pochyliły się nad moim wpisami i stwierdziły że to CIEKAWA KONCEPCJA.

Co w tym czasie robiły rządy, z PO, PSL, PIS, SLD, Nowoczesnej, bo żydzi prowadzą te partie polityczne ? Co robili żydowscy prezydenci ? W drugą stronę, wojskowi, media, służby, sądy, prokuratury, opanowane przez obcą agenturę, wrogie Polsce i Polakom, prześladowały polskich patriotów alarmujących że władza niszczy państwo i przyszłość.

Przez 15 lat rządów POPIS i PSL wygenerowano 10 bilionów długu, zniszczono polską energetykę, nie mamy żadnych kryzysowych zapasów, Polska ma fatalny bilans słodkiej wody, a w ustawach wpisano że w czasie kryzysu rządzić będą Polską generałowie obcych armii. Sądzicie że będą działać dla Polski ?

Teraz wiecie dlaczego zamordowali tak brutalnie preppersa Adolfa Kudlińskiego, bo on uczył żyć w kryzysie, dlaczego zamordowali dr Hałat, bo leczył ludzi i dbał o ich zdrowie, dlaczego prześladują Jaśkowskiego i Czerniaka, bo uczą jak żyć bez leków, jak leczyć się samemu i dbać samemu o zdrowie. To jest wojna jaką prowadza przeciwko narodowi. WOJNA.

Polski naród wyróżnia się tym od innych, że walczy dopiero jak ma nóż na gardle. Raz się uda, ale sto razy nie. Polski naród przystępuje do negocjacji nie na początku, tylko kiedy stoi już przy ścianie. Okazuje się że uszkodzono nie tylko Nord Stream, ale także kabel energetyczny łączący Polskę i Szwecję, za pomocą którego oba kraje mogły wymieniać się mocą, prądem. Zrobiono to dlatego że konserwatyści wygrali w Szwecji i mogliby pomóc Polsce.

Od dawna piszę że to wspólna robota USA, Unii i Rosji, wszystko to co widzicie ma zamglić obraz, ukryć prawdziwego sprawcę polskiego nieszczęścia jakim są Anglia, USA i Żydzi. Tym wszystkim steruje jedna i ta sama ręka, która od 1939 roku napuszcza Niemcy i Rosję na Polskę, na Europę Środkowo-Wschodnią, by Niemcy i Rosja nie ingerowały w wyłączne strefy wpływów Wielkiej Brytanii i USA, by wspierały budowę Wielkiego Syjonu, by wszyscy oni wspólnie strzegli swoich pozycji i siły.

Taki pakt zawarto w 1945 roku i on ma moc, rozdzielono kolonie między siebie i Rosja oraz Niemcy domagają się respektowania traktatów . Wszyscy razem uzgodnili przejęcie polskich złóż, by pakt odżył trzeba rzucić Polaków na kolana, w biedzie nie będą skorzy do buntu i pozbędą się swoich aspiracji, będą się przepychać do pańskiej ręki, jak po 1945 roku, nie podejmą walki, bo to tchórze. Polacy to nie Afgańczycy, czy Irańczycy, po wojowniczym i twardym narodzie pozostało tylko wspomnienie.

ps. Za tydzień będzie felieton o świetnym spotkaniu z red. S. Michalkiewiczem w Grajewie

AKS

Jedna myśl na temat “ZNIKAJĄ WARTOŚCIOWI LUDZIE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.