CIEPŁO  O  KAMRATACH

Każda forma organizowania się Narodu Polskiego, przybliża Nas do wyzwolenia. Każde grupowanie się patriotów w większe twory, zbliża nas do wolności.  Niech nikt, kto ma w sercu Boga i Ojczyznę, nie pałęta się samotnie, zagryzając z bezsilności paznokcie. Jeszcze wybije dla Nas godzina wolności, ale trzeba być w jakiejś większej grupie, by te krople patriotyczne utworzyły rwącą rzekę, która wymiecie ten pomiot szatański z Polski. Każde spotkanie patriotyczne, każdy wiec czy marsz, jest etapem do wygranej. Choć dziś w dobie ogłupiającego zastraszania, wydaje się nam to niemożliwe, ja w to wierzę.

Kolejna grupa („Kamraci”), zjednoczeni wokół Niezależnej Polskiej TV (Olszański-Jabłonowski, Osendowski), zorganizowała 28 sierpnia br. na Grunwaldzie, swój wiec patriotyczny. Miejsce wyśmienite, by wyrazić to, co leży na sercu odważnym Polakom. To grupy strzeleckie, białej broni, paramilitarne, ludzie – nie poddający się manipulacjom TV. Jak mówił p. Olszański – „Jesteśmy polskimi niekoszernymi „świniami” i jesteśmy z tego dumni”. Mówił, że jutro napiszą o nas, jako o wiecu nienawistnych faszystów na Grunwaldzie. Ja tak nie postrzegam i piszę – nie pierwszy już raz, o spotkaniach zatroskanych Polaków. Od pola namiotowego w Stębarku, marszem rozciągnęło się 2-3 tys. osób z flagami, proporcami etc. w drodze pod pomnik Grunwaldzki. Gdy padło hasło, ruszyli tyralierą przez łąkę… jak dawni wojowie. Piękny i niezapomniany widok! Jeszcze Polska nie zginęła, gdy ma takich swoich synów.

Wiec pod pomnikiem zaczął się od odśpiewania „Bogurodzicy” i „Nie rzucim Chryste świątyń Twych”. Potem hasło – „śmierć wrogom Ojczyzny”, wybrzmiało mocno i nie jeden raz. Mocne wystąpienie Olszańskiego (ostatecznie aktor), pokazało etap na jakim do wolności jest grupa Kamratów. Wróg pragnie w Sejmie przegłosować Ustawę 1449, a to jest zniewolenie Narodu i nasza ostateczna walka o życie. To szczyt naszej organizacji. Co robić? Wygrać następne wybory. Jeśli Bóg da – wygramy najbliższe wybory samorządowe, bo jest zmowa „elyt”, by do Sejmu nie było! Na razie odbijmy nepotyczne koterie. Co robić by wygrać wybory (są fałszowane raz za razem)? Czy zostaniemy tylko…. towarzystwem grillowym? Będziemy wszak się ścierać z lokalnymi bydlakami, zdrajcami i złodziejami. Dlatego Olszański proponuje, aby się zarejestrować jako partia polityczna. To, że polityka jest „brudna”, wymyślili ż…dzi. Musimy przejąć zabawki wroga i wykorzystać je. Ma to być pospolite ruszenie. Ż..eskimosi szykują nam powstanie, krwawe. Mają przewagę – media i pieniądze. Frasyniuk ty..k..wo, padały hasła. Proponuje nazwę ugrupowania – Narodowe Ruszenie Polskie Grunwald. Te cztery wyrazy są zawsze kolcem w gardle naszych wrogów, bo wg nich, bycie narodowcem, to największe przestępstwo. To ma być ruch bez „dworu”, jaki się tworzy przy każdej partii, ruch – którego nie rozproszą. Sam się nie zapisze, by nie było gadania, że to ludzie Olszańskiego. My wszyscy przecież należymy do siebie! Tu właśnie po raz pierwszy, wygraliśmy z Unię Europejską! Nie bójcie się organizować. To w skrócie wystąpienie lidera, bo inni też zabierali głos. Na zlocie byli też ludzie z Grajewa.

Powrót, wieczorne rozmowy przy ogniskach, kiełbaski…. ”kamracenie się”. Miła niespodzianka od – browaru z Piaseczna. No i może jedyny mankament – od północy przez prawie 5 godzin – dyskoteka. Te basy tak dudniły, że pewnie nikt w namiotach nie zasnął. Na koniec był utwór „We are the champion”, bo faktycznie, kto „gibał się” przez całą noc, mógł się uważać za zwycięzcę. Że też mieszkańcy wioski Stębark, nie zbuntowali się… Nazajutrz, kto chciał, msza w urokliwym kościółku pw. Przenajświętszej Trójcy. Tam też widać  na ścianie obraz hołdu Krzyżackiego przed polskim Królem. Pod spodem napis: „Bóg pysznym się sprzeciwia a pokornym łaskę daje”.

Co do treści apelu o rejestrację partii. Jak wspomniałem, jednoczenie się polityczne ludzi i walka o podmiotowość i niepodległość Ojczyzny, ma głęboki sens. To nie musi być zaraz partia, bo tych w Polsce jest ponad 100. Bez dostępu do ogólnopolskich mediów, przebicie się do świadomości ogółu, jest skazane na niepowodzenie. Polacy, póki co, mają tylko te swoje internetowe stacyjki telewizyjne. Oddziaływanie jest więc niszowe i nie ma szans, by coś się zmieniło. Jedynie „Konfederacji”, udało się przebić ten mur dezinfo, i teraz dzielnie walczy w Sejmie o Polskę. Jest więc sens jednoczenia się w grupy patriotyczne, by w godzinie „W”, dołączyć na – Jedną Listę Wyborczą! Nie musimy rezygnować ze swoich organizacji (podać nazwę na liście wyborczej), ale jedna wielka lista Polaków, może wymieść tę stajnię Augiasza. Odbijamy samorządy z łap sitw lokalnych, a już na dziś są „Kluby Konfederacji” (w Polsce ok. 500). Więc mój apel… jedna wielka lista ugrupowań patriotycznych do wyborów samorządowych! Klub Konfederacji z Grajewa, też zaprasza ludzi wyznających podobne wartości, by pogonić cały ten „układ grajewski” z miasta i powiatu!!

Nasza dotychczasowa walka o prawdę z drakońskimi podwyżkami śmieci, powinna być wsparta (a jeszcze się nie skończyła). Po miesiącu dostaliśmy odpowiedź z UM. W tym roku nie będzie już podwyżek, a co do bilansu finansowego spółki BIOM, to dają namiary, by sobie wejść na stronę i poczytać. Cóż, ostatecznie to nie suweren ma „śledzić spółkę”, ale to UM ma dbać o nasze sprawy, Póki co, nie znamy przyczyny tej podwyżkowej dyktatury, a skoro ludzie dają się „doić”, to okupant (stołkowy) to wykorzystuje!

Aleksander  Szymczak

PS. Ten artykuł zawiera wszystkie znane bezpieczne i skuteczne protokoły detoksykacji, które zarówno zaszczepieni, jak i niezaszczepieni mogą wykorzystać, aby pomóc organizmowi usunąć te śmiertelne trucizny.

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/09/protokoly-detoksykacji-tlenku-grafenu-dla-zaszczepionych-i-niezaszczepionych/

3 myśli na temat “CIEPŁO  O  KAMRATACH

  1. Jako Solidarna Polska z całą pewnością nie zgodzimy się na wprowadzenie obowiązkowego szczepienia przeciw COVID-19 – podkreślił w piątek lider SP, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Narzucanie czegokolwiek, w jego ocenie, wywołałoby kolejne niepokoje i podziały społeczeństwa.

    Ziobro w Radiu Wnet pytany był, czy w Polsce zachowana zostanie dobrowolność szczepień przeciw COVID-19.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.