KIEDY DOROŚLI WARIUJĄ

Covidianie atakują, ale na szczęście są jeszcze inne media niż manipulacyjne „telawizje”. Kto szuka prawdy – znajdzie. No chyba, że jak  mi ktoś odpowiedział, ja już nic nie czytam! Takich nam trzeba, by upadek Ojczyzny dokończyć. Dr Robert Kościelny w „Gazecie Warszawskiej” nr 35 (aktualna) w felietonie: „Kiedy dorośli wariują, dzieci głupieją”, pisze: „Media mainstreamowi są tak uzależnione od pandemii jak alkoholik od wódki, zauważyła dziennikarka Karmel Richardson. Zawsze uzasadnią każdą bzdurę związaną z działaniem władz i korporacji, tak jak nałogowiec zawsze znajdzie powód, dla którego „musi” sięgnąć po kolejny szot. Niepowetowane są krzywdy, jakie uczynili dzieciom, siewcy strachu na urzędniczych i medialnych stołkach. Również wieczny wstyd i hańba tym psychiatrom i psychologom dziecięcym, którzy nie odważyli się bronić najmłodszych przed emocjonalnym molestowaniem za strony macherów politycznych, dokonywanym dzień w dzień przez ostatnie osiemnaście miesięcy. Nie tylko nie stanęli w obronie dzieci, to uzasadniali poczynania sanitarystów niczym lekarze z Auschwitz eksperymenty medyczne. (…) Z wyjątkiem interesów politycznych, ekonomicznych, socjotechnicznych, z wyjątkiem potrzeb inżynierii społecznej, nie stały za „obostrzeniami sanitarnymi” żadne inne motywy. Należy o tym pamiętać, zwłaszcza powinni pamiętać o tym rodzice i dziadkowie na całym świecie, gdy przyjdzie, a przyjść musi, pora rozliczeń cwaniaków w garniturach i szmatach na paszczękach, wygłaszających przed kolejnymi wyborami pompatyczne mowy o dobru ogółu, w tym zwłaszcza najmłodszych”.

Z pewnej rozmowy… „zarzut”, by dokopać „Konfederacji” – dlaczego tylko poseł G. Braun nie daje się i w Sejmie nie nosi namordnika? Reszta nosi! Czyli, wysnuty fałszywy wniosek, że tylko Ten jeden poseł jest…naj. A czy pomyślałeś o tym, że gdyby reszta konfederatów (11 w Sejmie), zdjęła te szmaty (zgodnie ze swoimi przekonaniami), to i ich (jak posła Brauna), też by wykluczyli z obrad Sejmu i JEDYNY rozsądny głos – byłby wykluczony z debaty?  Gdyby nie poseł G. Braun, do tej pory nikt by nie wiedział, kto nam zafundował te..”wyszczepianie”  naszych dzieci! Jacek Frankowski, „Gazeta Warszawska” nr 33, „Wiemy, kto wydał zgodę firmie Pfizer na eksperymenty na polskich dzieciach”, pisze: „Pytanie posła Grzegorza Brauna brzmiało: kto i na jakiej podstawie wydał zgodę na poddanie polskich dzieci od 6 miesiąca do 12 roku życia eksperymentalnym badaniom klinicznym I, II i III fazy, prowadzonych przez firmy PfizerBionTech? (…) Gdy reprezentująca Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, dyrektor generalna Magdalena Wojciechowicz nie kwapiła się z dostarczeniem dokumentacji, o którą wnioskował poseł, wezwał on policję i zwrócił się o spisanie personaliów dyrektor generalnej i sporządzenia protokołu z incydentu obstrukcyjnych działań wobec interwencji poselskiej. Obecność mediów czyni cuda. Policjant zwrócił się o dokumenty potwierdzające tożsamość dyrektorki generalnej i przystąpił do spisywania danych. Był to przełomowy moment interwencji. Nagle do posła Brauna zaczęły spływać niedostępne do tej pory dokumenty, dotyczące poddania najmłodszych eksperymentowi medycznemu. Wynikało z nich niezbicie, że zgodę na prowadzenie badań na dzieciach wydał Grzegorz Cessak, szef URPLWMiPB. Teraz zrozumiałem, dlaczego na wieść o wizycie posła Brauna w jego biurze salwował się ucieczką, będącą wyrazem paniki. (…) Umowa, sporządzona jedynie w języku angielskim, nie została ! udostępniona posłowi pod pretekstem klauzuli tajności narzuconej przez sponsora!”

Oczywiście, „mendia podstawowego ścieku”, próbowały to na swój sposób – „Zawsze uzasadnić każdą bzdurę związaną z działaniem władz i korporacji!” Polacy są coraz bardziej uświadomieni, o czym świadczy choćby tylko… połowa wyszczepionych i – opór pozostałych, z którymi szulerzy i psychopaci nie wiedzą jak sobie poradzić. Po to chcą wprowadzić i przegłosować w Sejmie, nową ustawę 1449! Cóż, taki mamy klimat i taki sobie wybraliśmy…”sejm”!

Warto posłuchać:  Kazanie – ks. P. Natanek 29.08.2021   https://www.youtube.com/watch?v=x2cEkqgrL8o

PS. OBUDŹCIE  SIĘ !

Głosując wciąż na tych samych – nie oczekujcie zmian!

Dlatego powstają w Polsce – Kluby Konfederacji.

To nowa jakość (spoza systemu) w polityce, samorządach.

Uczciwość, patriotyzm oparty na wartościach.

Klub Konfederacji w Grajewie (grupa Konrada) jest i działa.

Spotkania 2 x miesiąc i potrzebujemy Twego zaangażowania.

Przeczytaj, pomyśl, podaj dalej! Zapraszamy – działajmy.

Kontakt, przez FB:

https://www.facebook.com/Klub-Konfederacji-Grajewo-101365531699451/

Oraz Blog: www. wiernytradycji.com

Polska  ginie !  Polaku … obudzisz się ??

Aleksander Szymczak

4 myśli na temat “KIEDY DOROŚLI WARIUJĄ

 1. Rumunia wstrzymuje import szczepionek, zamyka centra szczepień i wyprzedaje zapasy szczepionek do innych krajów
  https://www.globalresearch.ca/romania-stops-vaccine-imports-shutters-vaccination-centers-transfers-vaccine-stocks-denmark-vietnam-ireland-s-korea/5754489
  ”””””””””””””””””””””””””’
  WZGÓRZ DOBREGO PASTERZA

  Carbonia 01 września 2021

  Oto przychodzę, aby zabrać Moje dzieci, ale opuszczę tych, którzy się Mnie wyparli.

  Umiłowane dzieci, Mój Kielich został wylany, czas się skończył, teraz wszystko zostanie zamanifestowane w Piekle.
  https://colledelbuonpastore-eu.translate.goog/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=ajax,se,elem

  Polubienie

 2. Adrian Said 3 września 2021 @ 21:48
  Najlepiej na świecie zaszczepiony Izrael obserwuje dramatyczny wzrost nowych przypadków COVID
  W Izraelu dzieją się dziwne rzeczy. Kraj, który jest najbardziej wyszczepiony przeciw COVID na całym świecie, doświadcza katastrofalnego wzrostu zakażeń. Co ciekawe niemal wszyscy rytualnie nie zauważają jakiejkolwiek korelacji między zaawansowaną akcją szczepień trzecią dawką w Izraelu, a lawinowym wzrostem zachorowań w tym kraju.
  Izrael ma obecnie największą ilość zakażeń na milion mieszkańców na świecie i to mimo rekordowego wyszczepienia. Mimo to słyszymy cały czas, że wszyscy muszą wstrzykiwać sobie kolejne dawki eliksirów covidowych. Skoro jednak szczepionki działają to co dzieje się obecnie w tym kraju? Jak wytłumaczyć dziwną koincydencję nagłych wzrostów tzw. zakażeń i akcji szczepień. Zresztą akurat w Izraelu zjawisko to wystąpiło już trzykrotnie – po pierwszej, drugiej i trzeciej dawce.
  https://zmianynaziemi.pl/bezcenzury/najlepiej-na-swiecie-zaszczepiony-izrael-obserwuje-dramatyczny-wzrost-nowych-przypadkow

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.