POSTPANDEMICZNY ŚWIAT

– KIM JESTEŚ W OCZACH ELIT ?

Grupa szaleńców zrzeszonych w oficjalnych organizacjach takich jak Światowe Forum Ekonomiczne, Bank Światowy, ONZ, WHO, Rada Stosunków Międzynarodowych, GAVI, Komisja Trójstronna i masa innych nieoficjalnych organizacji jak Klub Rzymski, Grupa Bilderberg, Komitet 300, Skull and Bones, Bohemian Club, Masoneria i tak dalej…

To oni stanowią problem, zwykli ludzie po prostu chcą normalnie żyć, ale elity planują nam sztuczny świat pełen kontroli.

To już się dzieje od dłuższego czasu ale dopiero teraz dostali kopa i upragnione technologie. Kontrolują całą naukę i zamiast wykorzystać wiedzę dla dobra nas wszystkich oni troszczą się wyłącznie o siebie. My dla nich jesteśmy produktem, niewolnikami.

Mamy konsumować i nie zadawać pytań niezależnie od tego jak gówniana jest sytuacja. Nowy Porządek Świata już dawno przestał być teorią spiskową, a jest faktem. To się dzieje na naszych oczach. Co z tym możemy zrobić? Niewiele, ale musimy przetrwać. Kiedyś gdy już to wszystko upadnie tak jak Cesarstwo Rzymskie, ktoś będzie musiał odbudować ten świat.

Kolejne pokolenia o ile przetrwają, muszą być świadome tego co się wydarzyło. Ktoś im tą wiedzę musi przekazać i podtrzymywać ducha wolności. A najważniejsze, żeby ludzie nie stracili człowieczeństwa. Inaczej będzie tak jak w Matrixie, przestaniemy być ludźmi a staniemy się bateryjkami z kartą pamięci w mózgu.

Wirus sars-cov 1 jest znany od blisko 20 lat ! Wirus sars-cov2 niewiele się od niego różni. Przypomnę, że sprawdzano czy układ immunologiczny tych którzy przechorowali sars-cov1 siedemnaście lat temu zareaguje na sars-cov 2.

Limfocyty-T, pamięć komórkowa rozpoznały wirusa ! Dlaczego zatem nie wytworzono leku lub szczepionki w ciągu tych 17 lat, a próby ich stworzenia przerwano w 2006 roku ?

Od 1967 roku jesteśmy świadkami wymierania klasycznych, światowych konfliktów, angażujących liczne państwa, rozbierania wielkich międzynarodowych bloków, które wyciosał konflikt ideologii i tworzenia w tej próżni licznych nowych zagrożeń oraz podejmowania przez władzę działań ukierunkowanych na ich zwalczanie, zapobieganie im.

Naomi Klein opisała techniki te jako “Doktrynę szoku i przerażenia”, za pomocą jakich napędzane jest słabnące koło zamachowe kapitalizmu, a które dają legitymację do stopniowego obierania fundamentalnych praw i wolności. Pozwoliłem sobie w moich artykułach na nadanie tym procesom nazwy “Ekonomii kataklizmów”.

Warto zwrócić uwagę na to, że jest oczywiste, że narody świata mogą współistnieć bez wojny i zagrożeń, budować przyszłość bez przemocy, strachu i groźby, stworzyć świat przez ludzi dla ludzi. Problem polega na tym, że takie współistnienie oznacza utratę przez elity posiadanej władzy i wpływów.

W ciągu ostatnich 15 lat cała elita kupiła podziemne, głębokie , doskonale wyposażone schrony, bo elity założyły że mogą sobie nie poradzić i nie uda im się zbudować państwa światowego. Stoimy przed taką alternatywą, jest ona bardzo prawdopodobna.

Pisałem o tym wiele razy, że państwa, jakie myślą o przyszłości, zbudowały wielkie schrony. Opisywałem jak zapobiegliwi Niemcy, pod pretekstem finansowania Dworca w Stuttgarcie i lotniska w Berlinie wybudowali takie schrony dla około jednego miliona ludzi. Są świadomi, że po kataklizmach zacznie się nowy wyścig o wpływy i władzę. Rosjanie mają podziemne miasto dla 2 mln ludzi pod górą.

W USA jest sieć podziemnych miast połączonych koleją. Dlatego Kaczyński chce budować wielkie lotnisko – schron dla Żydów mieszkających w Polsce. Znakomicie przygotowane są na ten scenariusz Chiny, Izrael i Wielka Brytania. Wszyscy oni myślą o przyszłości i zajmują miejsca w blokach startowych, planują obronę swoich interesów po wyjściu ze schronów.

Ta pandemia jest próbą rozwiązania problemu, jeżeli uda się elitom uśmiercić, bez wywoływania oporu 5 miliardów ludzi w ciągu najbliższych 30 lat, będą w stanie przejąć kontrolę nad każdym, nie będą musiały uciec się do drastycznych środków.

Od lat pracowano nad wirusem, bo wirus jest optymalnym rozwiązaniem, postęp nauki jest dziś taki, że elity mogą kontrolować pandemię, są w stanie ją wywołać i zakończyć po osiągnięciu celu, bez uszczerbku dla siebie i planety.

Świat płonie, cicha wojna trwa i będzie coraz gorzej. Na razie markety są pełne produktów, prąd każdy z nas ma, ma czym się grzać i gdzie mieszkać. Obiecuje nam się “Nowy Ład” jakby to miało coś zmienić. Oczywiście zmieni, ale z korzyścią dla rządzących i korporacji.

Coraz więcej władzy będzie w rękach międzynarodowych organów. Rządy jakkolwiek będą wyglądać będą odgrywać jedynie rolę nazwijmy to “rady miasta” niewiele będą znaczyć.

Korporacje już dzisiaj mają taką siłę, że bez problemów mogą sobie kupić kraj. Ta oligarcha szaleńców ma większy wpływ na gospodarkę niż to co robi rząd, dlatego mogą dyktować warunki sprzedajnym politykom.

Najbardziej zabawne jest to, że ludzie myślą iż żyją w demokracji. Jeśli tak ktoś myśli to zadam proste pytanie czy politycy szanują prawo i czy ponoszą jakąkolwiek odpowiedzialność?

Jeśli ktoś myśli, że zmiana podczas kolejnych wyborów to “kara” dla takiego polityka to chyba nie zdaje sobie sprawy jak działa system. Na szczyt władzy jest się promowanym, tam się nie dostaje nikt przypadkowo.

Każdy kolejny polityk tylko zmienia barwy i składa inne obietnice. Ale nigdy nie będzie realizował tego czego lud pragnie. On tylko wykonuje zadania powierzone mu przez nie wybieralną władze. Potężny prywatny biznes jak na przykład Black Rock, jeśli tylko by chcieli to wywołają pstryknięciem palca światowy kryzys.

To jest prawdziwa władza. Politycy to tylko kukły, a demokracja jest zasłoną. Ludzie muszą w końcu zrozumieć w jakim świecie żyjemy. Nie w tym z pudełka, które nadaje 24/7 i ciśnie papkę ludziom do głowy. Większość się właśnie nauczyła, że w ten sposób powinno się pozyskiwać informacje, ale to nic nie daje tylko ogłupia.

Trzeba samemu wziąć się w garść i zacząć czytać, sprawdzać nie czekać aż ktoś przyjdzie i powie ci co masz robić. Będziesz świadomy to zmieni się twoje postrzeganie, zaczniesz zauważyć więcej niż wcześniej. To będzie samo przychodzić i w ten sposób możesz zrozumieć jaka jest rzeczywistość.

W jakim zakłamanym świecie przyszło nam żyć. Trudno żyć z taką świadomością, ale trzeba znaleźć sobie cel i go konsekwentnie realizować. Rozwijać się na swój sposób i być odpornym na jakąkolwiek propagandę. Budować swoją świadomość i gdy przyjdzie właściwy moment będziesz wiedzieć co należy zrobić. Większość będzie słuchała kogoś innego, a Ty przetrwasz, bo wiesz jak to działa.

Ze strony: globalna świadomość

3 myśli na temat “POSTPANDEMICZNY ŚWIAT

  1. Doktor Zelenko potwierdza przewidywania Luca Montagniera

    Doktor Zelenko mówi, że leczył prezydenta Trumpa, prezydenta Bolsonaro i co najmniej 6000 osób z Covid protokołem z użyciem pochodnej chlorochiny. Deklaruje, że co najmniej 20% zaszczepionych PRZYNAJMNIEJ umrze za kilka lat (osłabiony układ odpornościowy, choroba autoimmunologiczna…) i ta liczba to dla niego minimum.

    Popiera tezy prof. Montagniera na temat tezy o broni biologicznej i twierdzi, że jest to boska walka, albo zwracamy się do Stwórcy i zbieramy informacje i postanawiamy nie szczepić dzieci, które mają 99,998% przeżycia w twarz Covid lub jesteśmy posłuszni faraonom i akceptujemy, że dzieci są składane w ofierze Molochowi. Wspomina, że ​​tylko część Hebrajczyków zgodziła się opuścić Egipt i dlatego musimy walczyć z naszą mentalnością niewolników.

    Wspomina również, że grożono mu śmiercią i że naraża swoją karierę na niebezpieczeństwo.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.