MĄDRZY,  IDIOCI I BANDYCI

„Wybitny kanadyjski wirusolog i patolog (dr R. Hodkinson) powiedział urzędnikom państwowym, że pandemia koronawirusa jest – największą mistyfikacją jaką kiedykolwiek wmówiono niczego niepodejrzewającemu społeczeństwu i że „maski z papieru i tkaniny, są jedynie sygnalizowaniem cnoty”! („Nexus” nr 4/21). Ryszard Z. Fiejtek pisze tamże: „Nie oszukujmy się jednak, rządzącym naszą planetą psychopatom wcale nie chodzi o to, aby ludziom żyło się dobrze i zdrowo. Ostatecznie chory człowiek to źródło dochodów dla koncernów farmaceutycznych, a poza tym większość ludzi jest ich zdaniem zbędna. To ich chciwość niszczy naszą planetę… i póki co bal na Titaniku-Ziemi trwa.(…) Walka klimatołków z dwutlenkiem węgla to zupełne wariactwo. Ubzdurali oni sobie, że dwutlenek węgla to zanieczyszczenie, choć w rzeczywistości jest dobrodziejstwem, zwłaszcza dla roślinności, która jest w stanie przetworzyć każdą jego nadwyżkę, co też czyni i czego dowiodła NASA. Poza tym dwutlenek węgla, wbrew temu, co głoszą wyznawcy religii zmian klimatu, nie jest gazem cieplarnianym i jest go tak mało, że nawet gdyby nim był, nie miałby żadnego wpływu na globalny klimat. Podejrzewam, że gdyby zapytać tych wszystkich bojowników o klimat o to, ile jest go w ziemskiej atmosferze, okazałoby się, że mało który z nich to wie”.

Czy świat, rządzony przez chciwych psychopatów ma jeszcze szansę? Znana maksyma mówi: „ Ludzie, którzy czytają książki, zawsze będą rządzić tymi, którzy oglądają telewizję”. Ci, którzy czerpią wiedzę z telewizji, z natury rzeczy nie mogą być dobrze poinformowani. To rodzi konflikty i wypaczenia. Ile kłamstwa jest w tym „haśle”: szczepmy się, bo to jedyny sposób…!??” Wierzą w to ci podwykonawcy NWO, czy tylko poprawność polityczna i zniewolenie umysłu? Dlaczego w tych szatańskich mediach jest tylko jedna opcja… poprawna? Przeciwnych głosów nie uświadczysz, np. j/w. W Polsce jest skuteczny lek – amantadyna, w Indiach – inwermektyna, z Zjed. Emirat. Arab. – sotrovimab itd. Ba, z wieści światowych wiemy, jak potrafią znikać lekarze i naukowcy, którzy mówią prawdę! Tymczasem zastraszanie i nacisk psychiczny na społeczeństwa jest coraz większy. To jawne bezprawie, łamanie naszych konstytucyjnych praw (np. art. 39) i niszczenie narodów. Czy to tylko wina tych bandytów i psychopatów? Zwalamy winę na drugich! A my? Skoro Pan Bóg, już na początku tej mniemanej plandemii mówił o zamknięciu telewizorów, skoro potem zabraniał „wyszczepień” – to ilu posłuchało? Obracam się też w warstwie ludzi wykształconych i żal za d…ę ściska, że studia nie nauczyły ich krytycznego myślenia. Teraz żal tych ludzi – do kogo? Już prawie połowa Polaków „wyszczepiona”, czyli całą nadzieję pokładają nie w Bogu, a w „szczepionkach”! Trudno, w wielu orędziach jest, że zostanie nas 1/3, a nawet 8 mln!  Czy nic się nie dało zrobić? Czemu te kohorty szatańskie wciąż straszą i mamią nagrodami, loteriami etc? Mądrzy wiedzą. Znają prawdę, ale bynajmniej nie z szatańskich szklanych mamideł. Obrona przed złem i kłamstwem, jest w końcu naszą powinnością i walką o… byt!

Pan Bóg dopuszcza na narody taki test, następuje oczyszczenie i oddzielenie ziaren od plew. To jest ten czas na – opowiedzenie się! W Swym miłosierdziu i tu, dla „wyszczepionych”, Bóg daje jeszcze szansę. Modlitwa Litanii i Koronki do Krwi Chrystusa, oraz – skruszone serce (nawrócenie), oto remedium na dziś. Teksty modlitw w PS (vide-ogłoszenia). Oddolna rodzinna Intronizacja Jezusa (pisałem już o tym) – no ale każdy ma swój rozum! Bóg nigdy nie mówi – musisz (wolna wola), lecz – jeśli chcesz! Mądremu dość!      Szatan wykorzystuje dusze najsłabsze i kruche!

Czy będą następne podwyżki w Grajewie? – zapytamy!

PS.  https://wiernytradycji.com/ogloszenia/

Aleksander  Szymczak

2 myśli na temat “MĄDRZY,  IDIOCI I BANDYCI

  1. Dzieki. Pytajcie > ale czy odpowie? – bo jak do tej pory to gada jak do > głupków i ma was w wielkiej pogardzie!! Oj strasznie pyszny i zadufany w sobie ten nasz…”bur…”!

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.