JAK  SIĘ TRACI NIEPODLEGŁOŚĆ

Ano tak, jak to zrobili „p osłowie” na Sejmie 04. 05. 2021r. na 29 posiedzeniu w głosowaniu 18 ! Jak można utracić państwo? Historia nas powinna uczyć. Gdy pierwsi europejczycy przybyli do Ameryki na statkach z białymi żaglami, tubylcy mieli ich za „bogów”. Zobaczyli wyższość techniki i cywilizacyjnego rozwoju i dawali się kupować za szklane paciorki. Gdy się „nasycili” badziewiem, zostali rozpijani „wodą ognistą”. Potem już za karabiny, jak i wcześniej za paciorki, płacili złotem. „Wyższa” cywilizacja w końcu zamknęła ich w rezerwatach. W Europie tak łatwo nie było. Utworzona w 1717r. masoneria, a więc ludzie zamożni, szybko zaczęli sterować rządami świata. Poczuli się – panami tego świata (Ziemi). Tworzyli swoje partie w państwach, przejmowali media, informację, bo banki mieli zawsze. W ich szatańskiej wizji rozwoju tego łez padołu, było podporządkowanie sobie całej ludzkości. Założyli sobie, że zrobią trzy wojny, by stworzyć Nowy Porządek Świata (NWO). Oczywiście oni byliby panem i władcą, taka niezniszczalna kasta rządząca. Ludzi miało zostać ok. 0,5 mld. Skoro ludzie „rozmnożyli” się do ponad 7 mld, trzeba było uruchomić ostatnią wojnę. Skoro mieli już opanowane rządy w państwach, mieli nieograniczone fundusze, knuli na potajemnych konwentyklach od kilkudziesięciu lat, to już wiedzieli. Jak zmniejszyć populację świata o ok. ¾, na co teraz daje przyzwolenie ONZ? Widziałem takie nagłówki, ale czy zobaczymy jakieś oficjalne dokumenty? Dziś konwencjonalna forma z najazdem, żołnierzami, strzelaniem, to ok. 2 tys. $ za głowę. Dużo. A za wirusa – 1$ !

Sterowane kataklizmy z instalacji Haarp, to tylko wybicie w jakiejś części. Trucie wody, powietrza (chemtrails), jedzenia, to też proces długotrwały. Trzeba było inaczej. Wróg niewidzialny – wirus! To nic, że coroczne epidemie grypy zbierały więcej ofiar niż covid, to nic. Ale ogłoszenie „śmiertelnej pandemii” przez ich media – o to jest to! A skoro jeszcze można się na tym obłowić, to…! Posłuszne niby rządy państw świata (oprócz trzech), za obfite miliardy, chętnie się dostosowały do obowiązującej poprawności politycznej i… ruszyli w szranki, kto więcej i szybciej… „wyszczepi”! Kiedyś już czytałem takie orędzie z Nieba, że Polaków  może zostać ok. 8 mln! To było kilka lat temu, gdy normalnym ludziom nawet się nie śniła ta „wojna covidowa”! Owszem, były pomruki, ale o wojnie na Bliskim Wschodzie. Skąd więc te szacunki – 8 mln? Ilu nas już… ”wyszczepiono” – 12 mln? Były przeprowadzone badania na temat – świadomości życiowej. I tak, tych co niewiele (albo wcale) rozumieją z tej rzeczywistości, jest ok. 50% ! Dwuotworowcy. Jeść i wydalać.  Ok. 30% z populacji, coś chwyta, ale nie może dojść do sedna, do prawdy. Media chętnie serwują bełkot, czyli takie wymieszanie prawdy z fałszem. No i ok. 20% żyje na świecie ludzi świadomych. Jeśli teraz z Polski (38 mln), może zostać ok. 8 mln, to…, to właśnie te 20% rozgarniętych. TVkłamstwo robi swoje! Wielu już widzi, że ten wirus to broń biologiczna. To kwestia kilku lat, no i w końcu masoneria zyska swoje upragnione – przeeeeestrzenie życiowe! Panowie świata?! Nad nimi jest Bóg, choć oni w niego nie wierzą. My wierzący natomiast, powinniśmy szukać ratunku przed tą sektą covidiotów, nie w szczepionkach a tylko w Bogu!

Kolonizatorskie zapędy czy to w Ameryce, Afryce, nie skończyły się. Dziś przyjęły „inteligentniejszą” formę. W parlamentach zainstalowali już swoich bezmyślnych, acz użytecznych covidiotów od podnoszenia łapek.  Jeśli jeszcze ktoś wierzy, że UE przyjęła tę postsowiecką strefę (10 państw) w swoje ramiona – by nam przychylić Nieba, to chyba pochodzi z tej 50% otumanionej gawiedzi! Na rozkaz, ci podwykonawcy NWO w Polsce, likwidują nam stocznie, kopalnie, rolnictwo itd.!  Mało? By the way, może wróćmy do meritum.

4 maja br., Sejm przegłosował sobie (a może dla wygody „rządu światowego”?), tzw. Fundusz Odbudowy, który to przez siły patriotyczne jest określany – Funduszem Zadłużenia. Jaka narracja leci przez TVkłamstwo? Kto nie chce wziąć te 770 mld zł, ten jest wróg i ruska onuca! Hasełko pewnie rzucane dla tych 50%. Liczą się warunki, zapisy a nie hasła. Warunki, które szybko zniszczą państwa przyjmujące – w tym kształcie. To zamach na nasze pieniądze, bo zrzekamy się naszej suwerenności finansowej na rzecz EU. Będziemy wiecznym dłużnikiem, bo to EU w naszym imieniu (i innych państw), będzie brać pożyczki. A te jak wiemy – podlegają  zwrotowi z lichwiarskim naddatkiem. Sejm został okłamany, bo jak mówi G. Braun, kłamczuch Morawiecki co innego mówi w Brukseli z co innego w Polsce. Będziemy uzależnieni od tzw. przestrzegania praworządności, a w to można włożyć wszystko! Miraż funduszy, bo jeśli już coś dostaniemy, to będą to pieniądze znaczone, na konkretne inwestycje (niekoniecznie dobre dla tubylców!). I tu trzeba rozróżnić. Mamy swoją ogromną składkę do budżetu EU. Potem każde państwo dostaje swoją „działkę”. My, czy byśmy głosowali czy nie, to i tak dostaniemy te swoje 100 mld euro na 7 lat. Walka idzie o te dodatkowe 60 mld, czyli tzw. fundusz odbudowy, który i tak musimy spłacić!. Jest już tak wiele wypowiedzi w internecie (wszak w zakłamanych mediach może być tylko jedna narracja!), że to nowa forma kolonizacji. Prof. M. Piotrowski, europoseł trzech kadencji, stwierdza wręcz, że to – piramida finansowa!! Jest się czego bać. Niektórzy, np. D. Sośnierz (Konfederacja) mówi – „to Sejm rozbiorowy”; K. Bosak – „niepodległość nie jest na sprzedaż”, a G. Braun mówi wprost – „to akt zdrady narodowej, to kolejny rozbiór”!

Można to było zablokować (wszyscy członkowie UE muszą być za!), a wtedy negocjacje potoczyłyby się inaczej, bez ukrytych „złych intencji”. Ale cóż, nasi podwykonawcy rozkazów NWO… ”muszą” i nawet nie patrzą, że łamią Konstytucję RP!! Uchwalili zwykłą większością głosów, a Art. 90 Konstytucji mówi wyraźnie (pkt. 2), że… Ustawa, wyrażająca zgodę na ratyfikację umowy międzynarodowej, o której mowa w ust 1, jest uchwalana przez Sejm większością 2/3 głosów (307), oraz przez Senat większością 2/3 ! Pkt. następny – taka zgoda może być uchwalona w  referendum ogólnokrajowym. W sumie głosowało 456, za było 290 (PIS (211), Lewica, PSL, Hołownia), przeciw 33 (Solidarna Polska – 20 i Konfederacja – 11), Wstrzymało się PO – 133. Tę haniebną ustawę poparli „nasi” – Kazimierz Gwiazdowski i Adam Andruszkiewicz. Ostatnia żółta kartka dla nich, bo już tak wiele przegłosowali ustaw – wbrew polskiej racji stanu! (np. por: „Wytłumacz się PISie” z 24 lutego 2020r). Kto się sprzeciwi – przymusowi dyscypliny partyjnego głosowania? Są i tacy, bo np. z Łomży L. Kołakowski, rzucił PIS i teraz już głosuje dobrze – był przeciw. Ustawa po przejściu przez Senat, wróci do Sejmu i niech ręka boska broni tych, co ponownie przegłosują ten – akt zdrady narodowej!! Konfederaci tego nie odpuszczą! Konfederacja już zbiera podpisy parlamentarzystów, na Trybunał Stanu dla p. Morawieckiego! Ciekawe też, jak się zachowa p rezydent Duda (strażnik Konstytucji!) i czy wbrew jej łamaniu – podpisze??

PS.

 OBUDŹCIE  SIĘ !

Glosując wciąż na tych samych – nie oczekujcie zmian!

Dlatego powstają w Polsce – Kluby Konfederacji.

To nowa jakość (spoza systemu) w polityce, samorządach.

Uczciwość, patriotyzm oparty na wartościach.

Klub Konfederacji w Grajewie (grupa Konrada) jest i działa.

Spotkania 2 x miesiąc i potrzebujemy Twego zaangażowania.

Przeczytaj, pomyśl, podaj dalej! Zapraszamy – działajmy.

Kontakt, przez FB:

https://www.facebook.com/Klub-Konfederacji-Grajewo-101365531699451/

Oraz Blog: www. wiernytradycji.com

Polska  ginie !  Polaku … obudzisz się ??

Aleksander Szymczak

4 myśli na temat “JAK  SIĘ TRACI NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. Skoro te „smieci” takie drogie, nie do podźwignięcia rzecz, to moze te „samorozwiązanie” ma sens?? Zyskalibysmy na czasie a w miedzyczasie cos b y sie..”rozwiazało”?? Inaczej>>> rezerwat!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.