NADZIEJA UMIERA OSTATNIA

Nie trzeba być prorokiem, by wiedzieć, czego sobie życzymy na Nowy Rok 2021. Zawsze przy tym mamy pewne nadzieje i słusznie. Zawsze możemy liczyć na – jakąś zmianę, na jakieś niespodziewane rozwiązania. Każdy jednak widzi swoje szczęście w czym innym. Chcemy powrotu do…. normalności. Czy to możliwe? Szczególnie dziś, gdy obowiązująca narracja tych państw, które wzięły łapówkę za „plandemię covidu”, w konsekwencji widzi szczęście w – wyszczepieniu ludzkości! Tłumaczenia ich tracą jednak sens przy – drugim obiegu informacji tj. Internecie. Ten ich obłędny przekaz, powoduje u wielu myśli – niech się szczepią! Troszku głupków będzie mniej. Każdy ma wszak swój rozum i niech go używa!

Państwa, podwykonawcy Nowego Porządku Świata (masońskiego), tak już się zagalopowały w swych kłamstwach, takie nielogiczne posunięcia, fałszywe manipulacyjne filmiki etc, że… trudno już uwierzyć w cokolwiek co idzie przez ich tuby propagandowe (radio, prasa, telewizja). Do tego zamordyzm, obostrzenia, restrykcje, milicyjne napady… Doprawdy, terror z górnej półki. Dziś pod płaszczykiem „zabójczego wirusa”, reżimy mogą zrobić z ludźmi… wszystko. Dziwi nas ustawa o… bezkarności, jaką sobie przegłosował PIS? Nie da się by było – normalnie? Jak wspomniałem, trzy państwa w świecie nie uległy przekupstwu WHO. Taka sąsiednia Białoruś, nie straszyła ludzi, nie zamykała zakładów, nie robiła lockdownu i co? Owszem, wirus grypy jest na całym świecie w okresach grypowych i co? Szwecja czy Białoruś przeszła to, ludność zyskała odporność i co? Dziś tryumfują. Czy nasi podwykonawcy NWO muszą nas prowadzić za rączkę jak dziecko, mieć nas za dzieci? Uczą nas jak myć ręce, uczą jak zakładać maskę.. tfu. Macie nas za idiotów?

W normalnym kraju, władza pokazała by zagrożenie i… zrobiła referendum – co chcecie? Tu, w Polsce, mogą z nami zrobić teraz co chcą, bo… pozwoliliśmy im na to! Ten kto się burzy, buntuje, może liczyć i mieć nadzieję. Kto się wystraszył, poddał, widzi „prawdę” przez media, zostanie… wyszczepiony.  Czemu nas nie leczą od covida (amantadyna)? Czy ktoś pytał Suwerena o te sprawy – co chcemy? Dlaczego ktoś musi zarobić na „szczepionkach” a nie np. za taką kasę – uodpornić społeczeństwo (Wit. D, C itd.)??

Cała nadzieja w tym, że jak kiedyś Bóg nie zaakceptował rozbiorów Polski i Polska zmartwychwstała, tak dziś nie zaakceptował tej całej nagonki covidowej z licznymi bezprawnymi restrykcjami przeciw Swemu ludowi, więc i to też padnie! Kiedy? Jak mawiał Bp Zawitkowski – jak zmądrzejemy! Zmiany mogą trwać latami ( z terrorem reżimu), a mogą być szybkie jak np. w Danii i ich bębnienie w garnki pod budynkami rządowymi. W Polsce – czy jest tych naprawdę świadomych z 3-4 miliony? Bóg liczy się z 10% (dziesięciu sprawiedliwych), co już pokazał np. po wojnie w Austrii. Te 3-4 miliony powinny otoczyć Sejm i… z różańcami w rękach,  wymodlić upadek tego zakłamanego systemu! Możliwe? – możliwe, ale czy realne?

Dlatego, mając całą nadzieję w Bogu, w Chrystusie Królu Polski (cicha Intronizacja -31 października 2020 w Świebodzinie), możemy liczyć na cud! Rok temu apelowałem do tej nowej siły politycznej spoza systemu w Sejmie „Konfederacji” – nie zawiedźcie nas! Jak oceniam ten rok Konfy – chyba dobrze. Nie zawiedli i są autentyczną nadzieją na autentyczną zmianę ustrojową. Co robi POPIS – aby nie wyrosła im konkurencja? Gdzie tylko może, poprzez swoje przekaziory, niszczy dobre imię Konfy. Potem nawet w prywatnych rozmowach, z wydawałoby się roztropnymi ludźmi, zaczyna pobrzmiewać ta nutka…. zwątpienia i kłamliwych osądzeń. Zwykle rzuca się… a to Konfederacja tak zagłosowała, że… Będąc miedzy młotem a kowadłem? Nie dostrzegłem jakichś szczególnych wypaczeń, a tych powielających medialne kłamstwa proszę, podaj datę głosowania, numer i ew. godzinę. Konfederacja rozwija się, mówi do nas w końcu normalnym językiem bez zakłamania i tuszowania (vide – świetne filmiki G. Brauna). Jest coraz więcej sympatyków w – Klubach Konfy (w Grajewie – 2 Kluby).

Nie bójcie się pisać komentarzy, dyskutować, bo po to jest ten Blog (bez cenzury). Jak widzę inne, na których jest po kilkaset wpisów, to trochę zazdroszczę. Nie każdy ma monopol na mądrość i wiedzę, ale każdy może swoją wiedzą – ubogacić nas wszystkich! Póki co dziękuję Bogu za taką możliwość wypowiedzi i przebijania się z prawdą, przez ten medialny bełkot. Cieszę się, że na Nowy Rok 2021, wejść na Blogu było już ponad 16,5 tysiąca. Rekord wejść był w Sylwestra, bo ok. – 500 ! A czytają nas w wielu rejonach świata o Europie nie wspominam, jak: Kolumbia, Brazylia, USA, Canada,  Chiny, Singapur, Indonezja, Australia, Indie, Wietnam, Maroko, Zjednoczone Emiraty Arabskie, RPA!, ale też i… w Izraelu, z czego akurat się nie cieszę, bo mają wyjątkową manię prześladowczą.

Jak mawiał Jezus – nie bójcie się tych, co chcą zabić ciało, ale tych co chcą zabić – ducha! W tym nasza nadzieja, żeby nie utracić – ducha wiary, prawdy, miłości. Tego nie zdołają z nas wyrwać (z pomocą łaski Bożej). Nie bądźmy jak cielaki co to wybierają swoich katów. Bądźmy dumnym  i mądrym Narodem – miłującym swą Królową Maryję i swego Króla Jezusa! Dlatego cieszy nas to, że np. w kościołach wraca… woda święcona! W najstarszej parafii w centrum Grajewa, wisi już dozownik z wodą święconą! Oddaliśmy się już w opiekę Matce Bożej (osobiście, nasze rodziny i parafia). Wraca normalność i tylko – żeby nam się chciało klękać do Komunii Świętej! Czy uważasz się za… równego Bogu – by stać??  Bądźmy dobrej myśli w tym Nowym Roku, bo dopóki jest jakaś garstka „niepoprawnych politycznie”, powiat grajewski i Grajewo – może mieć nadzieję! Wstępujcie do Klubów!

I, teraz zawsze będzie na końcu – Znaleźć, rozliczyć i osądzić sprawców strzelania do Polaków na Marszu Niepodległości 2020!                                                                                    Aleksander Szymczak

3 myśli na temat “NADZIEJA UMIERA OSTATNIA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.