OBRONA NACZELNIKA

Czy stać nas na niepodległość i suwerenność? Jakie warunki trzeba spełnić? Innym pytaniem jest – czy chcemy? Czy chcemy być wolnym społeczeństwem? Czyż nie do wolności stworzył nas Bóg? W swej miłości do ludzi, dał nam wolną wolę…. no i rozum – byśmy używali! Dlaczego więc wolną wolę zamieniamy w – róbta co chceta? Hasło prowadzące do upadku! Czy na przestrzeni wieków choćby ostatnich, nie zauważamy, że obcy – usilnie dążą do zniszczenia Polski, do zniszczenia wiary, tradycji, Boga i Krzyża? Rozbiory, wojny i zniewolenia choćby unijne, jednak nie zdołały do końca zabić w nas – ducha polskości.

Redaktor S. Michalkiewicz wciąż powtarza, że rządzą nami trzy stronnictwa: ruskie, pruskie i usraelskie (wg daty). Kto ich wybierał? Czy po części to nie nas wszystkich wina? Ile procent wyborców dało im mandaty? Bo już dziś coraz częściej zaczynamy rozumieć to zdanie, że nie ważne kto jak głosuje, ale kto liczy głosy! Ta – hucpa wyborcza w Stanach, chyba już nas czegoś nauczyła? Tam głosy wyborcze szły przez… serwery niemieckie, hiszpańskie itd.! To samo mówiło się o wyborach w Polsce, ale niewielu to widziało, że te głosy potem wędrowały na serwery…. obcych! Może dlatego mamy matuzalemów komunistycznych w UE, może na przekór babci, odmroziłem sobie… i „wybrałem” trzaskowiankę? Prawdziwy wynik byłby wtedy, gdyby ręcznie dodać (w Polsce) wszystkie głosy, a nie brać tych.. wychodzących z obcych serwerów. To dziś widzą amerykanie.

Ostatnimi laty widać, że nic się nie opłaca w Polsce, bo… sprzedajne pseudoelity wybierane przez obce komputery, nie chcą dobra Polski. To się potem przejawia w szkodliwych i nędznych ustawach pod interesy obcych (vide – piątka dla zwierząt). Mydli się oczy Polakom o niby …”negocjacjach” z eurokołchozem i…. „wiecznych wygranych” Polski. Jednak, jaką wartość ma „dżentelmeńska umowa” z bandytami i mafią? Czy ktoś, kto jest na pasku wypłat obcych, może troszczyć się o kraj w którym tylko żyje? Obcy kulturowo, są tylko w stanie – doić tubylców i patrzeć by przeżyli, bo z martwego niewolnika nie ma korzyści! Po ostatnich „negocjacjach” z „Europą”, tylko Solidarna Polska (cześć PIS) i Konfederacja powiedzieli – oszukali nas. Ci podwykonawcy NWO, zarządzający Polin, wracają na tarczy, choć jak zwykle w „wiarygodnych mendiach” na czele z TVPis – jest sukces! Bez spisania umowy (choć co to dziś znaczy..?), a tylko z… „dżentelmeńską umową” – to niechybne kłopoty! Ale to taka kasta zarządzająca, która obroniwszy Jarosława od dymisji 3 głosami, urządziła sobie z Sejmu – wiec, krzycząc „Jarosław, Jarosław”. Przypominam sobie jak kiedyś krzyczano – Wiesław, Wiesław i… upadek był wielki (choć kontrolowany!). Zaprawdę, już widzimy, że w polskich warunkach dawanie komuś (jakiejś „partii – loży”) większości sejmowej – było i jest błędem. Konfederację zaś niszczy „system” na wszelkie możliwe sposoby – choćby „sondażami”.

Czy jesteśmy w stanie żyć godnie i bez strachu o jutro? TAK, bo nie potrzebujemy obcych, ich jałmużny, reguł i praw wiążących nam ręce! Jesteśmy tak bogatym krajem z naszymi kopalinami, że… tylko potrzebujemy niepodległości i wolności – a sami sobie poradzimy! Wybory, które mogą być szybciej niż się nam wydaje, powinny wymieść wszystkie partie pookrągłostołowe, usunąć na zawsze „system” zniewolenia politycznego (sami sobie zafundowaliśmy). Powinniśmy podjąć trud nie tylko zmiany świadomości, ale i… ręcznego policzenia głosów! Na dziś jednak jest duża liczba ludzi naiwnie wierzących w to co kłamią w mediach. Miałem ostatnio taką rozmowę z… wiekowym mężczyzną, który jest zachwycony tą polityką, tą kasą „płynącą od rządu”. Nie widział w swoim długim życiu lepszego ustroju. Mówi, powiedz, tak w skrócie, co jest złego w tym systemie? Oczywiście, bo co można widzieć złego, gdy jesteśmy przesiąknięci dezinformacją telawizyjną? Dla mnie w skrócie, że POPIS to jedna drużyna (dobry i zły szeryf), jest to, że po dojściu do władzy niby „prawicy”, miało być rozliczenie poprzednich złodziei. I co? Kto siedzi? Nowak – na otarcie…? Tacy „bogobojni”, a do tej pory nie mogą zagwarantować w prawie – ochrony dzieci od poczęcia! Jest tego tak wiele, że warto posłuchać dyskusji (godzinnej) nad wotum nieufności dla J. Kaczyńskiego. Pewnie nie wszystko jest prawdą, ale… mądremu dość.                                    Wyzwiska Terleckiego, oklaski PiS, WYCIE lewicy: CYRK o Wotum Nieufności dla Kaczyńskiego! (CAŁOŚĆ)  https://www.youtube.com/watch?v=FJJBpeFhjk0                                  W dyskusji padało, że to przecież J. Kaczyński jest teraz odpowiedzialny za resorty siłowe!

I, teraz zawsze będzie na końcu – Znaleźć, rozliczyć i osądzić sprawców strzelania do Polaków na Marszu Niepodległości 2020! 

Aleksander  Szymczak

PS. Konfederacja ostro: Morawiecki = ZDRAJCA! Suwerenność Polski w rękach urzędników UE! \\ KORWiN TV   https://www.youtube.com/watch?v=LJOssmM5Hyg

PiS zdradził Polskę i sprzedał resztki suwerenności w ręce unijnych urzędników!

Konfederacja wprost: Odrzućmy NARODOWY PROGRAM SZCZEPIEŃ! Stop medycznym eksperymentom \\ KORWiN TV

3 myśli na temat “OBRONA NACZELNIKA

  1. ania1 said: 13 grudnia 2020
    13 grudnia 1981 r. po północy na ulice polskich miast wyjechały czołgi, pojazdy opancerzone i wozy bojowe. W celu wprowadzenia stanu wojennego zmobilizowano ok. 80 tys. żołnierzy Wojska Polskiego, 30 tys. funkcjonariuszy Milicji Obywatelskiej i Służby Bezpieczeństwa. Użyto 1750 czołgów, 1400 pojazdów opancerzonych, 500 wozów bojowych piechoty oraz ponad 9 tys. samochodów. Przed północą rozpoczęły się internowania działaczy opozycyjnych (operacja „Jodła”) i pozostałe zaplanowane akcje MSW. W nocy siły MO i ZOMO zajęły siedziby wszystkich Zarządów Regionów „Solidarności”.
    Dzisiaj, po 39 latach znowu na ulice miast wychodzą dzieci i wnuki oprawców walczących z narodem Polskim!

    Polubienie

  2. Ciekawy, obiektywny i bezstronny głos: Szczyt UE to klęska?! Wojna na linii Ziobro – Morawiecki! Straciliśmy suwerenność! M.Piotrowski

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.