ZWYCIĘSTWO WOLNYCH LUDZI

LUDZIE  WAM TEGO NIE DARUJĄ ! Takie hasła i sentencja padały na sobotnich (24. 10. 2020; Międzynarodowy Marsz o Wolność) manifestacjach w Warszawie. Dodajmy z protestsongu z Pl. Powstańców Śląskich: „Nadszedł moment, by przestać się bać; nadszedł moment by z kolan wstać”. Tysiące tysięcy ludzi przybyło w południe na Pl. Defilad. Są dwie szkoły: jedna – ogłupionych Polaków przez media, czyli tych, co to nic więcej nie chcą wiedzieć poza „prawdziwymi wiadomościami telewizyjnymi”, nie chcą dociekać prawdy, nie szukają innych źródeł. Zwykle zastraszeni „śmiertelną pandemią”, wszędzie noszą „zabójcze” maseczki. Zabójcze w cudzysłowiu, bo strach nie pozwala im myśleć w inny sposób. Trudno, oni są też naszymi braćmi. Druga szkoła myślenia to – tzw. wolni ludzie, czyli tacy, którzy wyłączyli już zakłamane telewizory, czerpią informacje o świecie z innych źródeł, porównują, myślą, mają jeszcze tzw. zdrowy rozsądek. Oczywiście, nie wierzą w poprawność polityczną dziś, czyli pandemię, nie noszą masek. Statystyki z analogicznych okresów pokazują, że teraz – w dobie „pandemii”, zgonów jest … mniej! Logika więc wskazuje, że cała ta nagonka mająca zaszczepić plandemię strachu – to wielka ściema! He, He, chyba tylko podniesieniem poziomu strachu można tłumaczyć – szpital na Stadionie Narodowym, gdzie  na Ursynowie stoi nowiutki i nie używany obiekt!

To co się stało w sobotę w Warszawie, pokazało, że czas oczyszczenia się zaczął. Oczyszczenia od złego, od kłamstwa, od strachu, od ograniczania podstawowych praw wolnościowych człowieka. Po raz pierwszy po(mi)licja, musiała odjeżdżać na tzw. tarczy. Wygrali wolni ludzie, którzy pokazali swoją determinację, umiłowanie wolności i godności. Pokojowa manifestacja miała (w zamyśle władzy), być dobrą jatką i pokazem dla świata, jak to oszołomstwo żąda niemożliwego. Z Bożą pomocą, ten plan się rozpadł i zostały im pokrzyżowane szyki – więc ze wstydem musieli uchodzić.

Na manifestacji swoje wystąpienia mieli działacze z różnych państw, krajów i kontynentów. Pięknie mówił gość z Włoch – to jest globalny spisek NWO przeciw ludzkości. Razem wygramy. Tworzy się światowa Organizacja Życia – w opozycji do światowej organizacji śmierci. Wkrótce odbędzie się jeden, światowy, 24 godzinny strajk wolnych ludzi. Oni dążą do zniszczenia gospodarek, do odbierania dzieci, do wyszczepienia ludzi. Wystąpienia były przerywane licznymi hasłami wykrzyczanymi w stronę naszego nierządu. „Wolna Polska”, „Wolny świat”, „Wolni lekarze”, „PIS-PO jedno zło” etc. „Banda umie wygrywać wybory, ale już rządzić nie potrafią – protestujemy przeciw głupocie rządu”! Z plakatów było widać np. „Veto dla rządu”, „Wolność zaczyna się tam, gdzie kończy się strach!”, „TV kłamie”, „Precz z idiotami z PIS!”

Na scenie pojawili się też posłowie Konfederacji. Grzegorz Braun, wyrastający na charyzmatycznego przywódcę Narodu Polskiego, potępił nielegalne poczynania rządu, który to bez nazywania po imieniu, wprowadza stan wyjątkowy. Łamie prawo narodu do wolności, zastrasza społeczeństwo mniemaną pandemią. Dlatego jest potrzebny długi marsz do wolności. To nie wirus zaraża, a totalitarne rządy! Wzywam – wołał, do walki o naszą . wolność i godność. Ludzie w końcu zmiotą ten żuli reżim! Norymberga rządzącym, a w oddali już widać – covidołagry jak na Węgrzech. Widząc manewry niezliczonych zastępów milicji, ich brutalność, gazowanie manifestujących, stwierdził, że autorytet po(milicji) teraz już został wyrzucony na śmietnik! Z komentarzy internautów w trakcie… „Policyjni bandyci”. Trudno nie zauważyć tego, jak się zachowywali w stosunku do spokojnych ludzi. Dzikie bestie, polując na zwierzynę, okrążają ją i potem stadnie atakują. Działania milicji to przypominały.. Najpierw okrążyli podwójnym kordonem cały plac z ludźmi. Nie pozwalali wyjść. Ta manifestacja siły, była wzmacniana zagłuszającymi komunikatami i syrenami. Na szczęście na apel G. Brauna, przyjechały jeszcze całe zastępy innych wolnych ludzi i… prawie że otoczyli milicję z drugiej strony.  Opodal modlili się Rycerze Chrystusa Króla. Dziękujemy!

Wiecie jak atakuje żmija? Najpierw się puszy i spręża, by potem uderzyć swą paszczą. To przypominało ataki milicji, którzy po 2-3 wpadali w tłum i wyciągali kolejne ofiary swej agresji! Hańba, gestapo – padały okrzyki. W pewnej chwili milicja użyła gazu!!! Pod scenę nie mogła dojechać karetka do chorego na epilepsję. Ale, Bóg jest w stanie pomieszać rozum, no i szyki kordonu. Z zewnętrznego pierścienia manifestantów padło hasło – ruszamy na Nowogrodzką! Ruszyli, a za nimi, zagradzając drogę, ruszyły zastępy milicjantów z kordonu. To rozerwało pierścień bestii i ludzie już się rozproszyli. Teraz już nawet pokazywanie pał i… karabinów!, nie zastraszyło ludzi. Odjechała jedna kolumna „suk”, potem inni. Już, na odchodnym, „aresztowali” swoich prowokatorów w czerwonych kurkach – rzucających petardy. Zwycięstwo, ale to dopiero początek. Totalitarna koteria PIS, dobrowolnie swej władzy nie odda. Czas ich rządów jest już policzony. Wolny naród nie uznaje tych… czerwonych nakazów, nie ulega pandemii strachu. Gdy się Naród zbierze choćby w kilkuset tysięczną manifestację, nie dadzą rady, A następna już 11 listopada!

Jak jesteśmy nieliczni, jak np. na Pl. Powstańców Śląskich, to zostajemy dokumentnie spacyfikowani! Myśleć! Jeszcze „kończąc” na Pl. Bankowym, sfora otoczyła garstkę patriotów z flagą Polski. Stali kilka godzin! Interweniował G. Braun, ale bezskutecznie, choć wygłosił im „kazanie”… zabrali wam orzełka, odebrali nazwiska (na mundurach nie było). To z waszej strony jest – bandycki napad na Naród! Widać było jeszcze ludzi bez masek z plakatami – „oddychanie jest legalne!”.

Czemu Boża pomoc? Ano, po wielu latach walki normalnych ludzi, 22 października 2020r., Trybunał Konstytucyjny orzekł – niezgodność przesłanki eugenicznej zezwalającej na aborcję w Polsce! Koniec zabijania najsłabszych! Ogromna radość katolików i normalnych ludzi, natomiast skowyt sługusów piekła. Manifestują zwykle przed nocą, a już zaczęli profanować msze święte! Chaos i bezkrólewie i oby jak najszybciej Intronizacja Chrystusa!

Milicja nie tylko się „wielce zasłużyła” w Warszawie, ale i manifestanci z Grajewa (spod Rossmana), dostają wezwania na komisariat. Niech wolni ludzie nie upadają na duchu – ich czas jest policzony. Doczekamy „wiosny ludów”! Pod pozorem Covida, nasz nierząd wprowadza ustawę, gdzie… wrzuca odrzuconą już – bezkarność plus! Ale o tem potem!

Aleksander  Szymczak

PS.  Wojciech Sumliński w telegraficznym skrócie o książce „Zapis zarazy”

4 myśli na temat “ZWYCIĘSTWO WOLNYCH LUDZI

 1. Adrian: 31 października 2020 @ 07:43
  Można wyleczyć Covid 19 w 48 godzin / Wszystkie schematy leczenia usunięte.
  W związku z odgórnymi naciskami, proszę o przyjęcie informacji, że nie będę mógł dalej kontynować leczenia pacjentów z COVID-19 amantadyną, ponieważ amantadyna nie jest wpisana w schematy leczenia COVID-19…………
  https://przychodnia-przemysl.pl/mozna-wyleczyc-covid-19-w-48-godzin/?unapproved=721&moderation-hash=ad0a04041f1139d5ac73ff2d334ebb4e#comment-721
  „Odgórne naciski” zmusiły lekarza z Przemyśla do zaprzestania terapii amantadyną
  Pamiętacie Włodzimierza Bodnara, lekarza z Przemyśla, który leczył COVID-19 tanim lekiem z amantadyną? Pod wpływem odgórnych nacisków musiał porzucić rekomendowanie tej terapii…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.