WIEJE DUCH WOLNOŚCI

Trzy Kraje na świecie, Szwecja, Białoruś i Brazylia, nie dały się zagonić przez WHO i NWO,  do ogarniającego wszystkich klangoru i nie pozwoliły na niszczenie swoich społeczeństw. Jak zdradził Łukaszenka, proponowali ciężkie miliony, by na świecie brzmiał jeden głos – pandemia! Jak co roku, w jesiennym i wiosennym sezonie grypowym, ludzie przechodzą zwiększoną liczbę zachorowań, ale tak było od zawsze. Oni nie zatrzymali gospodarek, nie straszyli niepotrzebnie – „plandemią”, i teraz mają satysfakcję. Ludzie dalej pracują, nie straszy się ich lockdownem, mają komfort życia. A u nas – nieformalnie, ci podwykonawcy NWO, wprowadzają już drugi lockdown, czyli wygaszanie następnych gałęzi produkcji. Najboleśniejsze to niszczenie rolnictwa („piątka Kaczyńskiego”), likwidacja górnictwa a teraz – branży dbającej o naszą sprawność (siłownie i baseny)!

Pamiętamy, gdy w tym amoku, zarządzający PIS a raczej POPIS, zabronił Polakom chodzić do lasu! – czyli strefy najbardziej sprzyjającej naszemu zdrowiu! Celowe? Czy ktoś umie wytłumaczyć nielogikę? Zamiast budować naszą odporność na wirusy i bakterie, zakazano nam się dotleniać, ćwiczyć, a mamy – się niedotleniać, wdychać dwutlenek węgla (spod maseczek) i nosić posłusznie namordniki – które nam szkodzą! Podejrzewając już na wiosnę taki diaboliczny scenariusz, namawiałem, by wyłączyć telewizory. Niestety, większość nadal woli się stresować psychopandemią, a więc fałszywą narracją fałszywego „okna na świat”. Powiecie, są to błędne wizje antycovidowców. Cóż, jednak oni starają się dociekać prawdy i wiedzę czerpią nie z telewizji, ale Internetu, youtuba etc. Jest tak wiele manipulacji i kłamstwa, że np. w mediach nie pokazuje się coraz liczniejszej rzeszy – niezależnych naukowców i badaczy, którzy mówią co innego. Ma być jedna fałszywa narracja – pandemia covid! Jeśli więc są różne zdania i tych drugich się blokuje, to budzi to ogromne podejrzenie o manipulację. Gdy jakiś zachodni „naukowiec z tytułami” coś „palnie”, to nasi podwykonawcy, chyba nie używając swego rozumu (zakładam że mają), uważają to za pewnik, prawdę i…. doświadczają na narodzie Polskim.

Pan Jezus w „Orędziach” z maja 2013 roku mówił: „(…) Nie cały zachód i nie cały wschód posiada Moją Matkę za Królową, ale właśnie Polska. Obudźcie się i dojrzyjcie, co czynię dla tego narodu. Skończcie z oddawaniem czci innym narodom, bo Zbawienie pochodzi tylko od Jedynego i tylko On przynosi błogosławieństwo. Twoim Królem jest Bóg, Polsko, twoją Królową jest Maryja. Zapamiętaj te słowa, bo choćby odebrano ci wszystko, twoim bogactwem nie są ziemie i ich uprawy, twoim bogactwem nie są kopalnie i huty, ani żadna praca rąk ludzkich, twoim bogactwem jest twój Bóg i twoja Królowa na niebieskim tronie. Oto twoje skarby, które winny być chronione nade wszystko.”

Właśnie! W obecnych dysputach padają wielorakie argumenty odnośnie covida, wielu „naukowców” podaje recepty, remedium na zakończenie „pandemii”, ale… jakoś b. niewielu widzi cały ratunek w Bogu! Czemu? Brak wiary a raczej zaufanie w swoje siły? Tak właściwie, gdyby większość Polaków zaczęła się modlić o oddalenie „zarazy” np. codzienny różaniec, to już „jutro”, by tego w Polsce nie było! Bóg może wszystko (prawie) i może też skończyć ten podły proceder zwany covid! Cóż, my nadal ( i o zgrozo – nawet księża), wolimy wierzyć w… szczepionkę! Oto efekty kłamstwa i manipulacji!

Pan Jezus w Orędziach z października 2012r. mówił: „(…) Wasze telewizory niosą wam śmierć. Wasze czasopisma trują wasze umysły. Pozostańcie czyści, abyście potrafili przyjąć wiedzę pochodzącą od Ducha Świętego i otworzyć się na wiarę, jedyną niezbędną wam rzecz na Ziemi, abyście mogli uzyskać Zbawienie.” W uroczystość Maryjną w sierpniu 2012r., Matka Boża mówiła: „(…) Przyjmijcie prawdę o której wam mówię, ponieważ grozi wam śmiertelne niebezpieczeństwo. Syn Mój polecił wam, abyście uczynili Go Królem nad wami.” I co się dzieje? Nie będzie w Ojczyźnie dobrze dopóty, dopóki w Polsce nie dokona się pełna Intronizacja Chrystusa! Rozumieją to dusze wierne, innym to nic nie mówi, a potrafią się też pukać w czoło. Na szczęście, na szczęście dla Polaków i Polski, sam Jezus powiedział, że czy chcemy czy nie (bardzo dużo wiernych i świadomych chce!), to w ostatnim momencie, dokona się w Polsce Intronizacja! Cieszmy się! Zawierucha światowa przed nami, Episkopat unika tematu Intronizacji jak może – jednak Bóg o tym wszystkim wie. Dokona się, kiedy przyjdzie odpowiedni (wybrany przez Boga) czas.

Liczne obecnie manifestacje antycovidowe, jakoś nie potrafią zacząć tego modlitwą. Raz tylko widziałem, jak wiosną na jednym „strajku przedsiębiorców”, tym właśnie się zaczął.  W sobotę 24. 10 br., ma być w Warszawie ogólnopolski marsz przeciw kłamstwu i narzuceniu Polakom jedynie słusznej narracji pandemicznej. Podwykonawcy NWO na Polskę bronią się, wprowadzając czerwone i żółte strefy, wysyłając swe zbrojne ramię na niezadowolonych Polaków. Policja wlepia (bezprawnie) mandaty, które potem (gdy się nie przyjmie) – sąd uchyla. Istna paranoja. Są jednak nawet i w Policji ludzie sumienia jak np. sierżant Kamil Całek z warszawskiej stołecznej komendy, który po 3 latach służby, zwalnia się. Nie chce legitymizować bezprawia!

Budzą się inne miasta nie wyłączając Grajewa. Pochwalić trzeba za odwagę, bo w sobotę 17 października, czyli pod zwiększonymi nakazami żółtej strefy, pod sklepem Rossman, grupka najdzielniejszych zaprotestowała przeciw kłamstwu covida. Wszyscy dostali mandaty, których nikt nie przyjął, od ponad dwukrotnie większej rzeszy „stróżów prawa”! Dlatego na środę mają wezwania na komendę. Tak to na razie wygląda, choć… Można dyskutować nad miejscem protestu (pod okiem kamery wielkiego brata z dzwonnicy kościoła), gdzie manifestanci zostali zamknięci i bez ruchu, z obu stron od przejść przez zbrojne ramię. Inną sprawą była… informacja o manifestacji, której na mieście prawie nie było widać. Ja sam dowiedziałem się o tym dosłownie w ostatniej chwili. Może następne będą lepiej zorganizowane a też (legalne manifestacje), nie będą rozwiązywane przez burmistrza jak było teraz! (miał prawo?) Widziałem tam też… żelazny elektorat PIS… czyżby – bunt przeciw bezprawnym czynom ich pryncypałów?

Politykierzy w Polsce są mistrzami w atomizacji społeczeństwa, w dzieleniu choćby zamaskowanych „niewolników” i ludzi wolnych. Czyżby ci ostatni mieli inną wiedzę (niż telewizyjna)? Chyba tak, a reżimowa TVPis potrafi wyciąć z wizji posła G. Brauna, który pokazał Polakom książkę napisaną przez przemilczanych fachowców – „Fałszywa pandemia”. Covidowcy dopuszczają się nawet ataków na bezmaskowców w imię rzekomego „zarażenia”! Skoro teraz nie noszą, to jest to dopuszczalne, ale też wg posiadanej wiedzy – nie chcą niszczyć swego zdrowia! I to trzeba uszanować!

Aleksander  Szymczak

2 myśli na temat “WIEJE DUCH WOLNOŚCI

 1. Robert Said: 25 października 2020 @ 06:37
  MODLITWA O INTRONIZACJĘ PANA JEZUSA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI
  Jezus Chrystus: Oto Ja przekazuję wam szczególną łaskę, abyście mogli wyprosić Intronizację Mojej Osoby w Polskim Narodzie i państwie. Wołajcie do Mojego Ojca w taki oto sposób:
  Ojcze Niebieski błagamy Cię i prosimy, wysłuchaj naszego wołania, wołania całego Polskiego Narodu. Tak bardzo pragniemy, aby Nasz Pan i Zbawca Jezus Chrystus został uznany Królem naszego Narodu i państwa. Polecamy Ci wszystkich tych, którzy mają zamknięte serca i nie chcą przyjąć królowania Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Błagamy Cię Ojcze Niebieski, wysłuchaj naszego wołania i dotknij wszystkich tych serc, aby się otworzyły na wielką Miłość Bożą, aby zapragnęły przyjąć Pana i Zbawcę, Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Oto my dzieci Twoje błagamy Cię o tę wielką łaskę, aby Twój Syn był przyjęty przez cały Polski Naród, aby został uznany Panem i Władcą, aby ludzkie serca uwielbiały Jego Święte Imię. Ojcze Niebieski wysłuchaj naszego wołania i spraw, aby to się mogło dokonać, aby te wszystkie łaski przygotowane dla naszego Narodu, mogły na nas spłynąć. Abyśmy się stali Królestwem Twego Syna, aby On mógł nas prowadzić do wiecznej szczęśliwości, abyśmy tam doszli i spotkali się z Tobą na wieki. Amen.
  M O D L I T W A do CHRYSTUSA KRÓLA. ( podyktowana przez Pana Jezusa)
  Panie Jezu Chryste – KRÓLU nasz i całego świata – zmiłuj się nad Twym wiernym ludem, który pragnie Cię wywyższać każdego dnia; który pragnie Cię widzieć KRÓLEM Wiecznej Chwały, KRÓLEM Człowiekiem, KRÓLEM Bogiem Wszechmogącym, KRÓLEM życia i śmierci. Wysławiamy Cię, cześć Ci oddajemy, jako KRÓLOWI POLSKI i WSZECHŚWIATA i kochamy Cię ! Przemień serca wszystkich ludzi, aby panował w nich pokój i szacunek do wszystkiego, co stworzyłeś – tak nam dopomóż Bóg po wszystkie czasy, na wieki wieczne. Amen
  KRÓLUJ NAM JEZU CHRYSTE!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.