ZAKOŃCZYĆ CHOCHOLI SEN

Nie o moją chwałę tu chodzi, jeśli już, to o chwałę Bogu! To, że podpisuję się pod felietonami, nie powinno być tak kwalifikowane, ale to, że biorę odpowiedzialność za słowa. Jestem wyznawcą hasła – służba prawdzie, służba Bogu i ludziom. Stąd ten Blog, czyli Grajewo bez cenzury. Różnię się od pozostałych tutejszych portali, bo nie liczę na reklamy (władzy) i stąd jestem niezależny. Dlatego, wbrew opinii, że nie ma tu niezależnych portali, ten Blog stworzyłem dla Was drodzy czytelnicy, abyście mieli możliwość prezentacji swoich przemyśleń, opinii, wyrażania swego bólu, czy ogólnie – wzajemnego kontaktu. Czemu taki wstęp?

Po 21 miesiącach, 25 sierpnia 2020r. po 18:00 dokonaliście 10 000 wejść na Blog! To mnie cieszy, bo to świadczy, że jednak jest potrzebna niezależna myśl w duchu wartości katolickich. Różnotematyczne mamy blogi. Są historyczne, kulinarne, hobbystyczne etc. Natomiast ten Blog jest… społeczno-polityczny (wg moich zainteresowań i wykształcenia). Jest wiele dziedzin życia, które kształtują nasz byt. Podatki, nieruchomości, żywność, ceny itd.  Jest też przemilczana sfera życia politycznego. Sfera partiokracji (no przecież że nie – szlachetnej polityki), która wyznacza cele przyszłości i stara się je realizować.  Mówicie – brudna polityka i macie wiele racji, jednak… Czy chcesz tego czy nie, ona jest i ona tworzy warunki życia w państwie. Fingowane utarczki „pseudoelyt politycznych”, raczej koterii żerujących na Narodzie, ich „kłócenie się przed telewizorami” – są teatrem, który ma dość skutecznie odsunąć cię od spraw społecznie ważnych. Chodzi jednak o to,  byśmy tę władzę jaką ma Suweren, mogli sprawować cały czas a nie tylko w trakcie wyborów co 4 lata! Politykierzy różnych lóż masońskich, muszą więc utrzymywać Naród w ogłupieniu, co dość skutecznie robią media a zwłaszcza TV. Te kłamstwa staram się tu wyjaśniać, staram się „wyrywać” ludzi z gnuśności, by zaczęli walczyć o swoje. Póki co, nie miałem jeszcze szykan z wiadomej strony, choć cenzura zatacza coraz szersze kręgi i… być może dotknie także i mnie. Jeśli jeszcze „pozwalają”, to dalej będę obalał te ich mity i kłamstwa z których utkana jest ta ich pseudopolityka.

Blog jest dla Was! Brakuje mi tu dyskusji pod felietonami (jak jest na innych portalach), bo chciałbym mieć jakąś informację zwrotną na temat treści. Blog ma zakładki: news, ogłoszenia czy forum. Tam staram się zamieszczać interesujące filmiki z youtube, gdyż tak szybko tam się zmieniają, a cenne rzeczy warto zachować. Nie zależy mi na coraz większym zasięgu, bo chciałbym mieć jak najwięcej subskrybentów z naszego rejonu. Blog jest jednak otwarty na świat i…. w świecie widoczny, a zwłaszcza felieton: „Odszambianie szamba”, w którym to bezkompromisowo opisałem nadużycia naszych Vipów. Na ten felieton są przysyłane różne komentarze ze świata np. Australii, Chin, Wietnamu, Stanów itd. Są pełne uznania, ale, jako niewiele wnoszące do naszych spraw, nie są zamieszczane. Jakąś część stanowią reklamy a także portale erotyczne, a te z wiadomych przyczyn nie znajdą tu miejsca.

Wyznawcy, miłościwie nam zarządzającego PISu, bazują na wiadomościach z TVPis. Mają więc swój ogląd „rzeczywistości” i trudno ich nawrócić. Nie widzą potrzeby, by prawdy szukać poza manipulacyjnymi „mendiami”. Jednak w świecie, ale i w Polsce, już obudzonych jest ok. 1/3 społeczeństw. Ludzie budzą się z chocholego snu. Otwierają oczy i są coraz bardzie przerażeni. Kłamstwo (wielowątkowe) życia społecznego doprowadziło obecnie do – pandemii psychozy. Wiele napisałem ostatnio felietonów (zwykle co tydzień) o  fałszywej „plandemii”, ale wychodzą coraz to nowe fakty. Zaszczuto nam społeczeństwo. Już w Grajewie są sklepy, gdzie na wejściu widzisz – obowiązują maseczki. Na szczęście są inne sklepy (nie w Grajewie), gdzie pisze – w maseczkach nie obsługujemy! Czemu tak nas na siłę chcą najpierw… rozchorować wskutek niedotlenienia przez namordniki, a potem… depopulować? To wiedzą masoni i prawie wszystkie „rządy”, oprócz Białorusi i Szwecji. Maski powinny być dobrowolne!! Na pytanie dziennikarki, w końcu uczciwie odpowiedziało Ministerstwo Zdrowia, że… w pierwszym półroczu (do 11 sierpnia) 2020r., na Koronawirusa zmarło, uwaga… 296 osób! Reszta zakwalifikowanych (do covida – 19) zmarłych, miała choroby współistniejące. W pierwszym kwartale 2019r. zmarło ogółem 145 tys. ludzi, a w tym samym okresie „pandemii” 2020r. zmarło – 139 tys.! Gdzie ta pandemia? Porównywalne miesiące 2018, 2019, 2020 – kwiecień, maj, czerwiec, są podobne, czyli ok. 32, 33 tys. zgonów. Gdzie ta pandemia? Po co jeszcze niektórzy księża – dokładają do tego pieca… psychopandemii!? Testy na tego „niezwykle groźnego zabójczego wirusa” (wg specjalistów), są wadliwe w 80% ! Na szczęście, już padła w Polsce informacja, że jednak nas wszystkich… nie wyszczepią (jak bydło), ale szczepienia mają być… dobrowolne!  Wszak na zostać na Ziemi tylko kilka mld ludzi!

Budźmy się z chocholego snu, bo nie warto umierać w ogłupieniu! Organizujmy się. Pisałem, że powstał już Klub Konfederacji w Grajewie. Są już zalążki w Radziłowie i teraz w Szczuczynie. Działajmy, budźmy pozostałych. Kto w mediach widział Narodowy Protest Polaków w Warszawie? Kto widział ogromną (wielomilionową) manifestację w Berlinie 29 sierpnia? Wiele, wiele flag różnych państw. Dość ściemy z „pandemią”. Kłamstwo z tym związane, może wkrótce wymieść tych wszystkich podwykonawców NWO („rządy” państw). Nic nie wiecie?  Kto wie, że od początku roku, miłościwie zarządzający nami PIS, zadłużył nas już na 109 mld? Bo mamy już habitualne i wypaczone etycznie i moralnie „mendia”, którymi ponownie zarządza J. Kurski!! Kiedyś „Solidarność” zaczynała się, gdy robotnicy napisali – Telewizja kłamie! Dziś – czy i kiedy zacznie się otrzeźwienie?

I na koniec – nie jesteśmy przeciwko komuś, nie. Jezus mówił – módlcie się za swoich nieprzyjaciół. Jesteśmy jednak przeciw kłamstwu, manipulacji faktami, kłamstwami statystycznymi, przemilczaniu istotnych faktów, czyli robieniu z nas niewolników! Pamiętajmy – zło żeruje i się rozwija, gdy dobrzy milczą! W dobie chaosu i wypaczeń, trzymajmy się naszego Króla Jezusa i Królowej Maryi. Dekalog nie tylko w życiu społecznym, ale i w rodzinach. Codzienny różaniec….

Aleksander  Szymczak

PS. Odnotujmy, 27 sierpnia 2020r minął 1000-ny dzień, gdy PIS schował projekt Ustawy o ochronie dzieci do zamrażarki sejmowej. Wstyd – dla rzekomo katolickiego i prawicowego ugrupowania!

Jedna myśl na temat “ZAKOŃCZYĆ CHOCHOLI SEN

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.