BRAWO WIELKA BRYTANIO !

Wiedzieliśmy, że kiedyś to nastąpi, tylko nie wiedzieliśmy, kto to zapoczątkuje, no i kiedy?! Zapamiętajmy te datę: 23 czerwca 2016r. To jest data, od której zapoczątkuje się rozpad nowego „Babilonu”, czyli Unii Europejskiej.

Przy niepotykanie dziś wysokiej frekwencji – 72,2%, 52.9% mądrego społeczeństwa angielskiego powiedziało – nie dla EU. To aż o 1,3 mln głosów więcej niż zwolenników. Jak przystało na ludzi honoru, z mety zapowiada dymisję premier D. Cameron. Brexit Anglii zapoczątkuje dalszy chaos w Eurokołchozie i dość szybki jej rozpad. Już następne państwa, ośmielone brexitem, na poważnie podejmują debaty na temat: to be or not to be? Nawet w Polsce, w tej samej partii PIS, która przypomnijmy, była jedną z naganiaczy Polaków do UE, zaczynają być różne głosy. Liczni patrioci w wielu krajach europejskich podnosili wówczas głos, że – nie dla bezbożnej Unii. M. in. była to Liga Polskich Rodzin, która znikła ze sceny (jak też i Samoobrona Leppera) za przyczyną PIS. Teraz wychodzi – a nie mówiliśmy, nie przestrzegaliśmy? Otumanienie Polaków przez usłużne „mendia”, dokonało reszty – upadku.

Wielkie procesy społeczne i polityczne w świecie nie zachodzą ot tak sobie spontanicznie. To ukryty masoński Rząd Światowy pociąga za sznurki i dzieją się rzeczy wielkie np. „zamach na WTC w 2001”, ‚Bin Laden”, ISIS, czy teraz napływ islamistów na Europę. Wszystko to są zorganizowane procesy społeczne w drodze do budowy nowego świata – New World Order. To ma być świat bezpaństwowców i bez Boga! Czyli komunizm w nowej odsłonie. Jak wiemy z historii, to im się nie uda, ale ile przy tym będzie ludzkich tragedii, biedy etc?

Nie łudźmy się, zaplanowane przez masonerię – Stany Zjednoczone Europy, były tworem na jakiś czas. Obecnie swoje zadanie wykonało, zniszczyło gospodarczo państwa byłego bloku sowieckiego i teraz jest skazane na upadek. Na rozkaz NWO przyjmują „emigrantów”, czyli swoich katów. Na szczęście najwięcej ich w zachodniej bezbożnej Europie. Jak wobec tego mamy się zachować?

Obecnie każdy dzień przynosi nowe dane na temat upadku i chaosu w UE. „Odwieczny” plan niemieckiej Mitteleuropy – wali się w gruzy. Badania wykazują, że już 8 państw chce referendum na temat UE. Niektórzy, np. Węgry, widząc co się dzieje w Europie, zakazali konstytucyjnie – islamizacji. Były minister spraw zagranicznych Niemiec Joschka Fischer mówi – „wymyślmy Europę od nowa”! Na spotkaniu szefów dyplomacji państw UE minister Waszczykowski tak mówił: „My uważamy, że ta procedura, którą uruchomił pan wiceprzewodniczący KE Frans Timmermans, jest procedurą pozatraktatową i Polska nie powinna być nią objęta. Ta procedura daleko wykracza poza Traktat Europejski. Nie na taką Unię, nie na taką obecność się umawialiśmy z Unią, nie w takim referendum Polacy uczestniczyli”.

Czyli konkludując: nie jest to już Unia, do której wstępowaliśmy. Zakres ingerencji (gróźb) w wewnętrzne sprawy Polski, przekracza normalne partnerskie stosunki. Niezależni ekonomiści wyliczyli, że już jesteśmy płatnikami netto. Źle inwestowaliśmy odzyskiwane fundusze z EU, co spowodowało kilkumilionową emigrację najbardziej prężnych Polaków. Zamiast inwestować w budowę nowych fabryk i miejsc pracy, wynalazki, budowaliśmy np. najdroższe w Europie drogi, przy okazji nie mogąc się często rozliczyć z uzyskanych funduszy. Zamiast więc podnieść się cywilizacyjnie i gospodarczo, wyhodowaliśmy wielomilionową rzeszę bezrobotnych.

Trzeba nam w końcu wybić się na niepodległość, by choćby móc zacząć eksploatować te ogromne bogactwa na których leżymy (np. geotermia, ropa, gaz etc). Same złoża metali, w tym bezcenne związki tytanu i wanadu pod Suwałkami, to wartość ok. 8 bln złotych! Nie obroni też Polski żadna „szpica” (ok. 5 tys. żołnierzy), nawet z wieloma tarczami antyrakietowymi, jak obecnie w Rumuńskim Devesalu, a tylko rozwścieczymy wschodniego sąsiada (już ogłosił wycelowanie swych rakiet w te obiekty). Obroni natomiast świadomy i uzbrojony Naród! Dlaczego tacy Szwajcarzy mogą mieć w domu broń a Polacy nie? Czy jesteśmy gorsi, głupsi?

Należy też wspomnieć, że już od dziesięcioleci na całym świecie są dokonywane (w ramach – a jakże, walki z ociepleniem!?), opryski – chemtrails! W ramach tej geoinżynierii, jest niszczone środowisko oraz zdrowie ludzi i zwierząt. ONZ w 2013 roku przyznał, że programy te obejmują całą północną półkulę ziemi, naciskając na rządy by je kontynuowały. (sic !)

Od trzech wieków jesteśmy tylko środkiem do celu silniejszych, którzy posługują się nami jak neokolonią, a polityka poklepywania i rola wasala jest niejako nam „przypisana”. Dążąc do konfrontacji (III WŚ), USA i Rosja, będą chcieli stworzyć front walki na Ukrainie i w Polsce. Czy wobec tego możemy opuścić ręce i ulec dyktatowi?

Pamiętajmy, że Ameryka zawsze wychodziła z krachu gospodarczego poprzez wojny światowe, a obecnie przecież jej dług to ok. 19 trylionów dolarów!

Katolicki naród ma za najwyższe wartości – Boga, rodzinę i Ojczyznę. Jakie więc działania powinniśmy podjąć, by wyjść z tej pożogi obronną ręką? W świetle powyższego:

Wnioski:

1). Jak najszybciej dokonać Intronizacji Chrystusa na Króla Polski (najlepiej do 15 sierpnia), bo nikt nie jest w stanie nas obronić a jedynie nasz Bóg (różaniec za Ojczyznę).

2). Wszcząć starania o budowę – Intermarinum (Międzymorze), czyli rozszerzyć starą koncepcję J. Piłsudskiego – sojuszu Europy Centralnej.

3). Nie wchodzić w żadne wątpliwe projekty typu – wspólne siły zbrojne EU, bo siły NATO wystarczą a zakładam, że UE padnie (vide: ćwierć miliona euro za nieprzyjęcie imigranta).

4). Wszcząć procedury, by politycznie stać się państwem neutralnym na wzór Szwajcarii.

5). Oprócz budowania sił zbrojnych, na wzór Szwajcarski, przeszkolić i dać broń wszystkim mogącym ją mieć.

6). Przywrócić – powszechny obowiązek obrony (w nowej formie), czyli 6-9 miesięcy z naciskiem na wychowanie patriotyczne a nie ideologiczną indoktrynację; odwrót od genderyzacji zwłaszcza młodych mężczyzn.

7). Zacząć eksploatować ogromne bogactwa z naszej ziemi.

8). Zastosować odpowiednie środki, w zależności od obranej drogi naszej przyszłości. Czyli, nowe media (edukacja), dyplomacja (uświadomienie innych narodów), nowe siły polityczne (elity ducha), lub….. powolne gnicie Polski i agonia!

Aleksander Szymczak

opublikowano na: grajewo24.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.