KOMITET POPARCIA GRZEGORZA BRAUNA

Takiego kandydata na prezydenta RP jeszcze nie mieliśmy! Wreszcie jest ktoś, kogo wybrali sami Polacy, patrioci a nie pookrągłostołowe układy! Pan reżyser dał pozytywną odpowiedź a przebywając czasowo w USA, 24 stycznia br. – wyraził zgodę. Ta kandydatura obala cały ten ich misterny plan rozkradzenia do końca dorobku Polski i zrównania z ziemią Polaków.

Oficjalnie wiemy już o kilkunastu kandydatach na funkcję prezydenta RP. Czy ktoś słyszał o tych spoza systemu? W przekaziorach pokazuje się tylko partyjnych a usłużne sitwy trzymające sondaże – już ustawiają wyniki. Niezależna dziennikarka, Agnieszka Piwar tak pisze: „I wreszcie trzecia grupa, najmniej obrzydliwa, ale być może najbardziej szkodliwa, czyli tzw. pożyteczni idioci. Reprezentantów tej grupy trudno podejrzewać o celowe działanie na szkodę Polski. Są to nierzadko patrioci, ale o bardzo wąskich horyzontach, w odczuciu których jedyną alternatywą dla rządów PO i ratunkiem dla Polski zarazem jest Prawo i Sprawiedliwość. Sprawa budzi o tyle niepokój, bo z jednej strony faktycznie wśród wyborców PiS-u znajdzie się spora grupa przyzwoitych Polaków, z drugiej jednak wielka szkoda, że tak zaślepionych i niepotrafiących wyciągać wniosków z dotychczasowych posunięć swojej ukochanej partii. Wystarczy wspomnieć popieranie Traktatu Lizbońskiego; sympatyzowanie z masonerią i Izraelem; socjalistyczny program, usłużność względem Waszyngtonu; zmarnowane dwa lata, kiedy byli przy władzy; bierność i nijakość, kiedy są opozycją; popieranie neobanderowców na Majdanie; kompromisowe podejście do spraw eugenicznych: in vitro, aborcja; itd., itp.”… „Do trzeciej grupy należy też zaliczyć rozmaitych Internautów, udzielających się na forach wszelakich, na których to łamach dają wyraz swojemu niezadowoleniu, że oto Grzegorz Braun rzekomo rozbija „obóz patriotyczny”, bo odbiera głosy (i tu zależy od forum) Dudzie, Kowalskiemu lub Korwin-Mikkemu. W istocie, o rozbijaniu patriotów mowy być nie może, bo wszyscy trzej kontr-kandydaci mają problem z właściwym zrozumieniem co się za tym pojęciem kryje. Bo przecież nie można być polskim patriotą tkwiąc w partii usłużnej Ż…. (Duda) lub mając pogardę dla wartości katolickich (Korwin-Mikke, Kowalski).”

Znana jest Jego działalność, niezłomność, uczciwość i dobre rozumienie rzeczywistości. Urodzony w Toruniu w 1967, polski reżyser (m. in. „Plusy dodatnie, plusy ujemne”, film o współpracy L. Wałęsy z SB), nauczyciel akademicki, scenarzysta i publicysta. Uosabia wszystko to co ważne dla Polaków: patriotyzm, konserwatyzm, katolicyzm, antykomunizm, antysocjalizm i realizm polityczny. Przeciwnik UE. Z książki „Kto tu rządzi” czytamy: „..transformacja ustrojowa w Polsce, nadzorowana przez USA, umożliwiła komunistom zachowanie realnej władzy w Polsce. Elity realnie sprawujące władzę w Polsce zyskały swoją dominującą pozycję dzięki działalności antypolskiej, którą kontynuują po dzień dzisiejszy… rzeczywista władza nie tkwi w rękach tych, których znamy z mediów, polityków wybranych w wyborach, będących marionetkami rzeczywiście rządzących – tajnych służb i koalicji redystrybucyjnych. Elity rządzące Polską są bardzo małą, kadrową grupą, ukształtowaną przed dekadami przez sowietów, do której dokooptowywani są czasami nowi młodzi zaufani towarzysze. Przepustką do establishmentu biznesowego, medialnego i politycznego PRL jest przynależność do postkomuny i jej agentury…

Polska nie powinna spłacać pożyczek zaciągniętych przez komunistyczne władze… obecny ustrój Polski został tak stworzony „żeby mafie polityczne mogły spokojnie żerować na polskim narodzie”, by zapewnić bezkarność aferzystom. Nie był to błąd, ale świadoma konstrukcja. Ustrój III RP tak skonstruowano, by kariery mogli robić tylko przedstawiciele postkomuny i jej agentury. Wszelką realną władzę oddano w ręce środowiska wojskowej bezpieki PRL. Dlatego lustracja i dekomunizacja są niezbędne dla zapewnienia Polsce bezpieczeństwa.” Więcej poglądów Grzegorza Brauna np:

Szefem Komitetu wyborczego Grzegorza Brauna został znany komandor Rajdu Katyńskiego Wiktor Węgrzyn. G. Brauna dotychczas poparli m. in. znany, skazany na los ks. Popiełuszki, ksiądz S. Małkowski, czy pisarz znany z Radia Maryja dr Stanisław Krajski. Tworzą się liczne komitety poparcia. Taki powstał w Grajewie. Chętnych do współpracy (ulotki, podpisy, komisje) zapraszam. Zależy nam na patriotach, prawych i katolikach. Kontakt (może być bezpośredni); Internet: oburzenigrajewo@wp.pl; Tel 783 909 410 (9- 21). Szukamy patriotów w całym powiecie (Rajgród, Szczuczyn, Wąsosz, Radziłów).

Aleksander Szymczak

opublikowany na: grajewo24.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.