KŁAMSTWO KŁAMSTWEM POGANIA

Kłamstwo BOLI ! Kłamstwo w ustach władzy boli podwójnie. To powiększa i tak już wielki garb – kłamstwa społecznego w Polsce. To degraduje i poniża obywateli. To łamie podstawowe stosunki społeczne, bo władza okazuje się – niewiarygodna.

Właśnie otrzymałem odpowiedź na mój list do UM Grajewo. W marcu 2012 roku Rada Miasta Grajewo podjęła – Apel do KRRiT w sprawie poparcia TV Trwam o koncesję na multipleksie. Potwierdzenie otrzymania Apelu przez KRRiT wpłynęło do UM 11 kwietnia 2012r. I wydawałoby się, że wola społeczności lokalnej została spełniona. Był Apel, było potwierdzenie i… z pewnością oczekiwanie na jakąś odpowiedź. Zawiedliśmy się jednak. Może sprawa nie byłaby warta opisania, gdyby nie słowa Przewodniczącego KRRiT na jednej z komisji Sejmowych czy Senackich (tyle ich było). Otóż ten pan stwierdził na zadane pytanie – dlaczego nie odpisał tym 2,5 mln którzy imiennie podpisali się pod podobnym apelem, że nie sposób odpisać milionom – ale samorządom odpowiadamy! Ma się rozumieć – może nie sposób odpowiedzieć milionom, ale władzy lokalnej? Skoro tak, to sprawdziłem i okazało się, że UM Grajewo na wysłany Apel – do tej pory nie otrzymał odpowiedzi!!! Jak więc można wierzyć słowom władzy?

Ile jest podobnych samorządów w Polsce którzy do tej pory nie otrzymali odpowiedzi, wbrew zapewnieniom pana Przewodniczącego?

Aleksander Szymczak

opublikowane na: iregionalni.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.