Od katastrofy do zamachu

Uprzejmie donoszę (a taka forma w pewnych kręgach jest najbardziej uważana) panie magistrze Tusk, że Naród Polski się Panu zbuntował! Ludzie, nie wiedząc czemu, przestali już wierzyć w rządowe zapewnienia. Z roku na rok (trzeci), z miesiąca na miesiąc, zwłaszcza gdy jest okres letni, coraz więcej ludzi wychodzi na ulice. To już o krok od dawnego wychodzenia na spacer w czasie „świętego” dziennika.

Magister Komorowski twierdzi nawet, że: „Polska smoleńska i niesmoleńska powoli się skleja. Mówię to wbrew temu, że niestety widać narastającą zaciekłość polityczną.” Czyli, niestety, kwitnie zaklinanie rzeczywistości. A Naród na dole pyta: „Jak żyć?” I jak zwykle sprawdza się tu przysłowie –„Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia”. Wy sobie po dziesiątki tysięcy zł. tytułem nagród, a my z głodowych pensji, z tej przysłowiowej miski zupy, co odłożyliśmy, to daliśmy do Amber Gold i teraz jesteśmy – happy! Budowaliście trzecią, potem czwartą Rzeczpospolitą, a mamy – piąty rozbiór! Czy już wszystkie zakłady „sprywatyzowaliście”, czy jeszcze jakieś zostały do „załatwienia?” Wy z rządowych pensji utrzymacie się a my – gdzie mamy pracować???

Kłamstwo ma to do siebie że rośnie, nadyma się i w końcu pęka. Wtedy obserwuje się wielki upadek głosicieli, a jest on tym boleśniejszy, im ktoś wskutek kłamstwa, wyżej zasiadł. Dziś pewnie Goebbels mógłby się uczyć od was. Bo weźmy choćby „sektę smoleńską”. Po pierwsze, kto tu jest tą sektą i czy Naród kilkudziesięciomilionowy można nazwać sektą? Po drugie, telewizja publiczna nie raczyła nam pokazać posiedzenia komisji Macierewicza 10 kwietnia 2013r.! Dlaczego? A były tam ciekawe głosy. Np. to, że części samolotu leżały już wiele wcześniej, zanim „uderzyła” w „pancerną brzozę”. To tak od siebie samolot, o wzmocnionej przecież konstrukcji (dla VIP), rozpadał się w powietrzu?

Nikt o zdrowym myśleniu, chyba już nie wierzy waszym ocenom liczebności manifestacji. 10 kwietnia wg was było tam kilkanaście tysięcy ludzi, a wg niezależnych mediów, nawet 80 tys. I wszędzie, na każdym marszu czy wiecu są hasła – „żądamy prawdy”. Kiedy powstawała „Solidarność”, robotnicy pisali na plakatach –„TV Kłamie” i padł reżim. Czy to wam niczego nie przypomina? Kłamstwo smoleńskie też padnie i padną ci, którzy kłamią dziś. Naród Polski w swej masie wie gdzie leży prawda. Na nic więc się nie zda zaklinanie rzeczywistości przez usłużne i serwilistyczne media. Kłamstwo nie sklei już „Polski smoleńskiej i niesmoleńskiej”. Czy trzeba aż wielomilionowej manifestacji – byście ustąpili? Nikt nie chce użycia siły, bólu i rozlewu krwi! I tak, po tym co Nas spotkało trzy lata temu, jesteśmy nad wyraz stonowani i spokojni. Jednak, czy nie widzicie, że coraz więcej jest odwagi w – obudzonych Polakach? Czy nie widzicie, że coraz więcej Narodu przechodzi na stronę „zamachu”? Przesilenie polityczne musi być i będzie. Dziś to w waszych rękach jest sposób na pokojowe rozwiązanie problemu, jutro może się to odbyć zupełnie inaczej. I o to bezproblemowe rozwiązanie prosimy. Nowe wybory na wszystkie szczeble władzy, z zastosowaniem Jednomandatowych Okręgów Wyborczych (nie przez serwery rosyjskie!), to najlepsze rozwiązanie na dziś.

„Gazeta Warszawska” nr 9 pyta: „Czy w tym roku dojdzie do krwawej rewolucji?”, (tajny raport Czerwonego Krzyża, CIA i Rządu Szwajcarii) i tu chodzi o całą Europę. 14 listopada ubr. w 23 krajach odbyły się manifestacje „Europejskiego Dnia Akcji i Solidarności”. Sroga i długa zima skutecznie wstrzymała Polaków od większych manifestacji. „Platforma Oburzonych” w Gdańsku i III rocznica smoleńska oraz nowe marsze w obronie prześladowanej TV Trwam, to tylko zajawka tego, co będzie później. A później nie musi być wg waszego scenariusza, bo jak mówi odważny kapłan, ks. Stanisław Małkowski (był na liście do likwidacji): „W tych dniach zwraca się do nas Anioł Stróż Polski> „Nabierzcie odwagi Polacy, by wiernie wytrwać przy krzyżu Chrystusa z różańcem w ręku; nie ma innej drogi jak tylko ta, jeżeli chcecie stać się świadkami prawdy, nie tylko w waszej ojczyźnie, lecz także wobec innych narodów; Europa potrzebuje waszego świadectwa, a to wymaga odwagi i poświęcenia; (…) nieście krzyż w waszych sercach; narody, które odrzuciły Krzyż, które ustanawiają prawa przeciwne Bogu, które wprowadzają szatański plan zniewolenia umysłów, odczują konsekwencje swoich czynów wedle sprawiedliwości Bożej; wy jednak bądźcie wierni, gdyż Chrystus chce was wywyższyć wobec innych narodów, bo chce się wami posłużyć, aby okazać swoją potęgę i moc królewskiego panowania; wasi przodkowie przelewali krew w obronie wiary, a była to krew chrześcijańska, dlatego jako naród macie udział w cierpieniach Chrystusa; dlatego Jego miłosierdzie uprzedza Jego sprawiedliwość wobec waszego narodu; kiedy nadejdzie czas, Chrystus podniesie was swoją łaską i staniecie się Jego świadkami – dla zachodu i dla słowiańskiego Wschodu”. Mamy więc nadzieję daną nam od samego Boga. W Polsce nastąpiła swoista – zamiana ról. Sejm, Senat, Rząd itd., macie Naród jako swych poddanych! Tak to odczuwamy, bo żadna władza już nie słucha nas, czyli – suwerena. To wy macie nam służyć a nie odwrotnie! CZY POTRAFICIE WZNIEŚĆ SIĘ NA WYŻYNY SWEGO „PANOWANIA” NAD NARODEM POLSKIM I TAK JAK W ISLANDII PODAĆ SIĘ DO DYMISJI???

Aleksander K. Szymczak

opublikowano na: iregionalni.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.