PATRIOCI LOKALNI GRAJEWA !

Na jednym z plakatów w Internecie można przeczytać: „Zabiorą ci emeryturę, zamkną Twój szpital, eksmitują cię z domu, wyrzucą z pracy, zniszczą Kodeks Pracy i związki zawodowe, zrobią z Tobą co chcą – BO MILCZYSZ !

Nuda Veritas – czyli naga prawda. Niektórzy jednak wolą grasiowe obiecanki „szczęścia, dobrobytu, pracy” na „zielonej wyspie”! Ten system w którym tkwimy od zmiany ustrojowej w 1989r. WŁAŚNIE ZBANKRUTOWAŁ, tylko „władcy Polski” tego nie chcą dostrzec. W spadku zostawił nam zlikwidowane zakłady pracy, bezrobocie, biedę i kilkumilionową rzeszę Polaków szlifujących bruk w obcych krajach. Jesteśmy rezerwuarem taniej siły roboczej wolnych najmitów i to w kraju, który ma tak wielkie zasoby różnorodnych kopalin, że jesteśmy potencjalnie najbogatsi w Europie. Byśmy tego nie dostrzegli, serwują nam rozrywkę czyli igrzyska a telewizornia zabiera nasze umysły. Coś się jednak przełamało. Ludziom zaczyna bielmo spadać z oczu. Widzą, że milczenie tylko rozzuchwala coraz bardziej zło! Zaczynają protestować i wychodzą na ulice. Tego w mainstrimowych mediach nie zobaczysz.

TV Trwam jest dziś symbolem walki Polaków o wolne media, czyli o NASZĄ WOLNOŚĆ ! To jest warunek sine qua non, by państwo i Naród mógł się rozwijać. Bez wolnych mediów nie będzie prawdy. Ta zaś, choć czasem gorzka, jest warunkiem dalszego rozwoju. Inaczej, obecnie bankrutujący system liberalny, „wyżre nam mózgi”. Zrozumieli to dobrze Węgrzy. Widzimy jednak, jak masońska Europa naciska na premiera Orbana. Oby nie ulegli! Ostatnia wizyta tysięcy Polaków na uroczystościach na Węgrzech celem wsparcia ich dążności do wolności, oczywiście została przemilczana przez zakłamane media. Naród nie może być bierny, nie może milczeć! W pojedynkę jest to mało skuteczne, dlatego warto się zjednoczyć. Wtedy ludzie są w stanie zmienić nawet najgorszą władzę, jak to zrobili np. mieszkańcy gminy Nowinka /k. Suwałk. Od czasu wyborów w 2010r. nie było dnia bez awantury wśród Radnych. Nieustająca wojna i brak zajmowania się lokalnymi sprawami, spowodowało zorganizowanie się społeczeństwa. Zawiązali społeczny Komitet, doprowadzili do referendum i odwołali całą Radę. Tak to się robi!

Dziś w Grajewie nie brak i takich wieści, że mają prywatyzować wodociągi! Jeśli to prawda, to niech was ręka Boska broni! W ważnych sprawach dla miasta należy przeprowadzić referendum!! To lokalna ludność ma decydować – czy i co ma być sprzedane, bo to oni są tu suwerenem. Władza jest tylko jej przedstawicielem i to słono opłacanym z podatków!

Wracając do meritum. Mój kolega (umocowany w strukturach krajowych), widząc ogromną potrzebę zjednoczenia tej społeczności zaproponował jej organizację. Napisał statut takiego zwykłego stowarzyszenia. To może być zawiązane w każdej miejscowości i wiosce np. : Patrioci Lokalni Szczuczyna, Patrioci Lokalni Wierzbowa czy Suwałk itd. Chodzi o poruszenie ludzi świadomych, często w samotności cierpiących z bezsilności. Tę energię trzeba wyzwolić i uruchomić. Te krople w końcu utworzą strumyk, który łącząc się w rzekę – oczyści tę stajnię Augiasza. Nie proponujemy ruchu politycznego, a tylko społeczną organizację ludności, bo już dosyć zaznaliśmy biedy. Dziś, zdaje się tworzyć nowa Solidarność i warto, gdy już powstanie, dołączyć i być zorganizowanym do stworzenia nowego ładu w Ojczyźnie. Dlatego propozycja, by zacząć działać lokalnie. Czytając ten artykuł, już nie możesz zostać obojętny. My jesteśmy już w przededniu rejestracji. Mamy wiele pomysłów, które będziemy wdrażać, by ludzie poczuli się tu właścicielami tej ziemi.

Jak zadziałać? Ten artykuł będzie wysłany do poniższych mediów (mój ranking): grajewo24.pl; iregionalni.pl; e-grajewo.pl; zyciegrajewa.pl; tygodnik grajewski. Obserwujcie gdzie się ukarze. Tam możecie wysyłać swój akces (adres e-mail), który mam nadzieję i jednocześnie prośbę do adminów, by te adresy trafiły do mnie (na każdy odpowiem). Będę was kojarzył, bo przykładowo jeśli będzie trzech np. z Rajgrodu a nie znają się, to wg zgłoszeń ja ich skojarzę. Tych trzech już może zarejestrować stowarzyszenie zwykłe np. u Wójta i już zacząć działać. Bo trzeba jeszcze raz podkreślić że, milczenie oznacza zgodę na samowolę władzy. Bądźmy wreszcie u siebie! Planujemy wyjazd na ogólnopolską manifestację w obronie wolności w Warszawie – 21 kwietnia. Jeśli będzie nas dużo, możemy zrobić transparenty. Ks. Popiełuszko mówił: „Naród ginie gdy brak mu męstwa, gdy oszukuje siebie mówiąc że jest dobrze, podczas gdy jest źle, gdy zadowala się tylko półprawdami”!

Wskrześmy Ducha Narodu!      A K Szymczak

opublikowano na: iregionalni.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.