Cuda nad urną !


Wczoraj wieczorem, czyli 4.07 o godz. 8 wieczorem patrzyłam, w ekran telewizyjny i obserwowałam jak zachowywał się nowy prezydent. A był on taki szczęśliwy, jakby od dawna był pewny, że będzie prezydentem. 
Uklękłam i odmawiałam „Koronkę do Miłosierdzia Bożego” z taką intencją: „Panie Jezu – jeśli chcesz aby w Polsce był pokój to spraw, aby wygrał Jarosław Kaczyński” i usłyszałam :: 
„Niestety – wygrał Komorowski. Wybory są sfałszowane”. 

Nie wiem dlaczego ale odebrałam tę wiadomość bardzo spokojnie, chociaż było mi smutno, że rodacy dają się cały czas otumaniać, tym bardziej, że komunizm już u nas był i wojny już były, i powstania już były, i dalej wierzą w puste słowa. Ale jeżeli Bóg coś obiecuje to i realizuje. Nagrody i kary obiecuje i realizuje. 
Porównywałam Dzisiejszą Ewangelię do życia narodu polskiego. Polska umarła, ale przyszedł Król zaproszony przez gospodarzy i uzdrowił wszystko, że powstała. Polska powstanie, ale tylko jeżeli dotknie ją KRÓL. 
 

Panie Jezu – wczoraj były wybory na prezydenta naszego państwa i wygrał je Bronisław Komorowski, czyli nasz i wielu polskich patriotów przeciwnik. Co dalej? 
Pan Jezus: „Powiedziałem ci, wybory zostały sfałszowane przez grupę trzymającą władzę. Ale wy dalej się módlcie, bo wszystko jest możliwe. Nikt nikomu nie gwarantuje na ziemi bezpiecznego życia. Ten, kto będzie głową państwa a nie ukoronuje Mnie na Króla Polski z biskupami – nie ma pewności na tej ziemi, ale wieczność na pewno będzie miał taką, na jaką sobie zasłuży. Każdy powinien wiedzieć, że Ja – Bóg – Król czy Sługa mam władzę BOSKĄ- taką jaką do tej pory mam. Chrystus Król potrzebny jest, aby w waszym kraju został wprowadzony POKÓJ na stałe, co spowoduje, że nie będą mogły wejść wojska waszych nieprzyjaciół a mają taki zamiar. W dobie materializmu wasz kraj dobrze rozwijający się, to jest dobry kąsek dla waszych wrogów. A wróg – napada bez powodu a tylko po to aby okraść was. Wasi sąsiedzi będą „podgryzały” korzenie waszego państwa podczas wprowadzania sprzecznych z prawdą książek do szkół o waszym narodzie. Zaczną od niszczenia waszej pamięci, historii, kultury, przemysłu i bogactw naturalnych. Jeżeli ten rząd i przedstawiciel państwa nałoży na Moją Najświętszą Głowę – koronę królewską, to też ulituję się nad wami i zaprowadzę pokój. 
NAJWAŻNIEJSZA JEST POLSKA – wasz umiłowany kraj z waszymi Świętymi w Niebie. 
Wasz kraj ma złych doradców zapatrzonych na was materialnie i zaborowo. 
Jeżeli nie będę waszym KRÓLEM, to będziecie musieli przeżyć na własnej skórze kolejny raz Tajemnice Bolesne Różańca aż do momentu”ukrzyżowania”. czyli OCZYSZCZENIA. Wtedy przekonacie się sami,żeście źle wybrali cały rząd z prezydentem włącznie. 
Ale wy Polacy zawsze musicie przekonać się na własnych błędach i nigdy nie nauczycie się być roztropnymi i słuchającymi Boga. 
Wy zawsze wierzycie w obiecanki bez pokrycia. 
Wy lubicie się kłaniać obcym panom zamiast Mnie. Młodzież woli jechać do innych krajów i ich wzbogacać, niż swój kraj. 
Przyjdą ze wschodu i z zachodu i zajmą wasze miejsca. 
Wy Polacy, jeśli nie nałożycie korony królewskiej na Moją Najświętszą Głowę, to tak jakbyście sami pakowali się w ręce wroga, który nie jest nigdy nasycony. 
Uważajcie, badajcie ale módlcie się, to przynajmniej uratujecie dusze wasze przed potępieniem. 
Jezus – Król – Bóg – ciągle ostrzegający was”.
 


ŹRÓDŁO:  http://www.echochrystusakrola.net

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.