ZACZĘŁO SIĘ!

Jak to mówią – Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy. Z ostatniego przekazu, w piątek (21.04. 23) wiemy, że Bóg Ojciec interweniował w Polsce! Jeszcze nie wiemy co, ale się dowiemy. Jest tak dużo do zrobienia w Polsce…! Jak wspominał Bóg, nie ma rzeczy ważniejszej od – Intronizacji! Od tego – wszystko się zacznie. A czego Bóg żąda od swoich stworzeń? Z „Orędzi na czasy ostateczne…” (14. 03. 2022): „Chcę pokuty świata, ale świat pokutować nie chce. Wymusza więc na Mnie działania, których nie pragnę. Wiesz, że ci, którzy poszczą, nie będą głodowali, a ci którzy pokutują, nie będą wygnani ze swoich domów. Ci, którzy pełnią Moją Wolę, zostaną tam gdzie są, aby oddawać Mi chwałę i wznosić modlitwy za swój naród. Wszystkich jednak zmuszę do pokuty, bo bez niej nie są zdolni do nawrócenia. Pokuta rozwiązuje wszystkie problemy emocjonalne, duchowe i psychiczne. Uwalnia duszę od klątw. Jeśli będziesz pokutować, będziesz zawsze szczęśliwa.” Jakiej pokuty żądasz ode mnie? „Najpierw postu. Post jest mi miły. Zadośćuczynia Mi za hołdowanie własnemu żołądkowi, które jest pierwszym grzechem bogatych społeczeństw. (…) istotą jest nieśmiertelna dusza, a nie karmienie i tuczenie ciała, które jest jakby pożyczone i tymczasowo służy jako mieszkanie nieśmiertelnej duszy. Ciało prawdziwe, to jest odkupione i święte, otrzymacie dopiero po uświęceniu waszych dusz jako doskonałe i nieniszczejące wieczne mieszkanie.” Czego dziś żądasz od świata(21. 03)? „ Tak, Pokuty, pokuty, pokuty!” Co mam dziś uczynić, aby złagodzić Twój gniew? „ Dziś, córko Mojego Serca, pokutuj za obżarstwo, jedząc chleb i pijąc wodę i nic więcej.” 2. 04. 22 „Chcę – jeszcze więcej wiary. Nie mówię do niewierzących, ale do tych, którzy mają wiarę. Strzeżcie swojej wiary, bo to źródło nadziei, które nie wysycha. Wzywam tych, którzy mają wiarę, do wielkiej pokuty za świat.” 5. 04. 22: „ Ofiara Mszy świętej, odbudowana z wielką starannością w świadomości katolika, winna być pierwszą i najważniejszą powinnością człowieka, który pragnie Zbawienia. Obok przestrzegania Dziesięciu Przykazań, które są podstawową objawioną zasadą postępowania człowieka wobec Boga i bliźniego dla uzyskania Zbawienia.” 6. 04. 22; „ Ofiara Mszy świętej jest i pozostaje głównym źródłem łaski na Ziemi, bo za jej pośrednictwem Chrystus udziela łaski odkupienia wiernym. Codzienny udział w tej Ofierze jest zatem codziennym zadośćuczynieniem za własne grzechy i nie tylko. (…) Msza święta jest oczkiem w głowie Boga, podstawą waszego Zbawienia i dlatego uczestnictwo w niej jest najważniejszą rzeczą na Ziemi.” Może na razie tyle wystarczy a dziękuję tym nielicznym, którzy są na codziennej porannej Mszy św i przystępują do Komunii św. na kolanach!

Ciekawe świadectwo w kontekście powyższego:

„Gutek 20” świadectwo – „Miałem wątpliwości wiele co do tych orędzi. Ale dwie sprawy mnie przekonały. Pierwsza, to po styczności z nimi powstał zachwyt Bogiem i zrozumienie głębsze co dla nas uczynił każdego z osobna. Nastąpił wzrost wiary i pełniejsze zaufanie Jemu u mnie. Co się przełożyło na większe pragnienie obcowania i poznawania Trójjedynego Boga.
Po drugie takie świadectwo, które osobiście przeżyłem. Po krótce opiszę ale nie wiem czy wyjdzie tak jakbym chciał je przekazać.
Miałem kolegę w pracy, co zginął tragicznie na motorze w wypadku. Od Boga był daleko. Król życia byś rzekł. Co zaszło? Na tydzień przed jego śmiercią przysiadł się do mnie ten kolega, gdy słuchałem kazań ks Piotra z tych orędzi. Na temat miłości Boga Ojca do nas chyba jak kojarzę. Oczywiście szyderczo się odezwał ale się przysiadł i jadł kanapkę. Po chwili ja wstałem od biurka by po coś iść. Olśniło mnie i w drodze wyjąłem różaniec i zacząłem go odmawiać. prosiłem Boga, że skoro już ten kolega przylazł i siedzi i słucha kazania, to żeby go cylnął.
A gdy skończyłem i wróciłem gdzie siedział, to zastałem go tak płaczącego jak mały chłopiec. Długo szlochał. Wyraźnie czymś poruszony co usłyszał.
Minął tydzień, a ja się dowiedziałem, że zmarł nagle w wypadku. Długo nie czekając poszedłem po pracy do kościoła modlić się i przyjąć Komunię za niego i przepraszając Boga za jego grzechy. Przyśnił mi się tej nocy. Podziękował mi za to co zrobiłem, powiedział że trochę czasu będzie musiał odpokutować, ale jest zbawiony. Bogu dziękowałem za okazane mu miłosierdzie następnego dnia. Wewnętrznie wiedziałem i miałem przekonanie, że to dzięki słowom z tych orędzi nie poszedł do piekła.
Po tym zdarzeniu już nie miałem wątpliwości co do prawdziwości tych orędzi, że pomogą uratować jeszcze więcej ludzi. Bo szatanowi nie zależy na zbawieniu duszy przecież, ale Bogu tak.
Czy warto czy nie warto ? Oto moje świadectwo. Na pewno być warto w łasce uświęcającej. Z Bogiem”

Dzieje się! Dlaczego i w imię czego, europosłowie z Polski, głosują przeciw Polsce??

Fit for 55: „ Koszt tych zmian dla Polski to do 2030 roku… 189 MILIARDÓW EURO Tak, 189 MILIARDÓW EURO. Zapłacimy wszyscy, w nowych podatkach, kosztach nabywania usług i produktów, każdy codzienny wydatek będzie obarczony skutkami dzisiejszych decyzji. CAŁA OPOZYCJA w PE głosowała za przyjęciem tego pakietu!” Z Podlaskiego W. Cimoszewicz i T. Frankowski. Zapamiętajmy!

Czas na zmianę! „Warszawska Gazeta” nr 15/23, Aldona Zaorska: „Czy Konfederacja wykończy Tuska i PO?” pisze: „ Jedno jest pewne – wszystko co jest niekorzystne dla Platformy i Szymusia rodem z TVN-u, jest korzystne dla Polski.(…) Zaskakujący sondaż: Ostatnie badanie sondażowe, przeprowadzone na zlecenie PO (a nie te z ..pisowskiej sondażowni! – dod. Aut), wykazało, że Konfederacja z Mentzenem na czele może liczyć na poparcie rzędu 13 procent.(…) jeśli Platforma ujawnia tak wysokie notowania Konfederacji, to znaczy, że na chwilę obecną może ona liczyć nawet na 17% głosów wyborczych. W dodatku „sondaż obywatelski”, opublikowany niedawno przez „Gazetę Wyborczą”, wykazał, że na Konfederację chce głosować aż 23% osób zarabiających co najmniej 7 tys. zł netto miesięcznie. Sondaż obywatelski został już wyśmiany, jednak w najbliższym otoczeniu Tuska i Hołowni zawyły syreny alarmowe – Konfederacja odbiera głosy jednym i drugim. (…) Balcerowicz sprezentował Konfederacji pocałunek śmierci, ale ku ich przerażeniu poparcie dla ugrupowania Mentzena wciąż rośnie. (…) Ciekawe, kogo taki scenariusz bardziej przeraża: Tuska, który nie jest w stanie spełnić oczekiwań niemieckich nadzorców, czy wystruganego z TVN-owskich programów Hołownię… Dlatego Konfederacji trzeba życzyć powodzenia.”

A Piotr Lewandowski, ten sam nr „WG”: „Konfederacja po liftingu”, dodaje: „ Bilans wychodzi zdecydowanie na plus, co widać zwłaszcza w elektoracie młodych mężczyzn w przedziale wiekowym 18-39 lat, w którym Konfederacja ma rekordowe, 37- proc. poparcie. (…) Czas gra dla Konfederacji. Trzeba dodać, iż Konfederacja w ostatnim czasie dokonała spektakularnego przełomu. Nie tylko przebiła „szklany sufit”, co może się przełożyć na kluczowe kilkadziesiąt mandatów w Sejmie, bez których nie będzie można zmontować parlamentarnej większości, lecz zyskała ponadto „obrotową zdolność koalicyjną.”

Do boju konfederaci – odebrać małpie brzytwę.

Aleksander Szymczak

PS. Konfederacja: Parlament Europejski przyjął nowe podatki klimatyczne!

Solidarna Polska o przyjęciu „Fit for 55”: Historycznie zły dzień dla Polski i Unii Europejskiej

2 myśli na temat “ZACZĘŁO SIĘ!

  1. Dodatek: Matka Boża prosiła p rezydenta belwederskiego A. Dudę o – Intronizację. Nadaremno!
    Jeszcze o Mszy św… Bóg Ojciec (9. 04. 22): „Wzywam więc wszystkich katolików świata! Nie przedkłądajcie niczego nad niedzielną Ofiarę Mszy świętej, przeciwnie, porzućcie wszystko dla niej, aby zyskać Moje błogosławieństwo w waszym życiu. W przeciwnym razie utrudzicie się i zostaniecie zniewoleni, a zarobione pieniądze nie przyniosą wam radości i pożądanych skutków. Za to tym, którzy na pierwszym miejscu stawiają Ofiarę Mszy świętej przybywa i mnoży się dostatek, kiedy śpią i odpoczywają, bo Moje błogosławieństwo wypływające z Ofiary Mojego Syna, którą obrali jako serce swojego życia, rozlewa łaski na cały ich dom i dobytek.” AKS

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.