KŁAMSTWO I PIC

Wielkie kłamstwo i pic… a za picem? Nic!

28 marca 2023 Polak-Republikanin-Optymista; ze strony: Polska-jutra

„Według zaczadzonych ideologią klimatyzmu (katastroficznego “ocieplania się globu” , dekarbonizacji, “niszczenia Ziemi przez człowieka i jego produkcję CO2” itp.) grozi nam zagłada. Jedni dali się ogłupić, inni wyczuli koniunkturę i ciągną kasę z poprawności politycznej, inni zostali zastraszeni, ale wszyscy ci “zaczadzeni” tworzą tragikomiczną pseudo-religię, zaś główni “macherzy” tej nagonki “tłuką” na tym ogromne pieniądze.

Fakty przeczą tezom owej ideologii-religii:

  • świat wcale się nie ociepla w wyniku działania człowieka,
  • dwutlenek węgla ma znikome znaczenie dla klimatu,
  • większość państw zignorowała “porozumienie paryskie” i dekarbonizację,
  • na 4 kontynentach wydobywa się coraz więcej węgla i buduje nowe elektrownie węglowe,
  • ograniczenia emisji w Europie nic nie dają, tylko przesuwają tę emisję na inne kontynenty,
  • ochłodzenie i ocieplenie Ziemi to wynik cyklów aktywności Słońca,
  • “zielona energia” po uwzględnieniu produkcji wszystkich komponentów i utylizacji zużytych części wcale nie jest taka zielona,
  • zbyt szybka transformacja ku “zielonej energii” bardzo dużo kosztuje, za dużo.

Mało tego, owa transformacja jest w wyznaczonych w UE terminach, a nawet w dwukrotnie dłuższych – nierealna. Nie da się tego fizycznie zrobić (zmodernizować energetycznie budynków, zainstalować wystarczająco dużo ładowarek), nie da się tego sfinansować, nie będzie tyle turbin wiatrowych, paneli fotowoltaicznych i potrzebnego dla nich osprzętu, zabraknie potrzebnych do tego pierwiastków ziem rzadkich (np. litu, kobaltu, niklu itd.).

To forsowanie ideologii klimatycznej (eko-terror) może oznaczać odcięcie Europy od surowców, zahamowanie produkcji, eksportu, gigantyczne wzrosty cen, utratę konkurencyjności europejskich firm, zubożenie ogromnych rzesz ludzi, paraliż gospodarki, mnóstwo ludzkiego cierpienia. Prowadzi wprost do katastrofy.

Grożą nam braki towarów, niedobory żywności, zimno w domach, brak paliwa, ograniczenia wolności, podróżowania itd.itp. Życie może stać się gorsze niż w systemie stalinizmu, po prostu nieznośne.

Komuniści wdrażali swoją ideologię pod hasłami “równości”, “sprawiedliwości społecznej”, awansowania “ludu pracującego miast i wsi”. Doprowadzili do terroru, ludobójstwa, biedy, zastraszenia, emigracji, zacofania, demoralizacji.

Dzisiejsi “klimatyści” wdrażają swoją ideologię pod hasłami “obrony planety”, “ochrony środowiska”, “zdrowia”, “ochrony klimatu”. Doprowadzą do ograniczenia wolności, do eko-terroru, biedy, zastraszenia, osłabienia gospodarki, bezrobocia, biedy i demoralizacji.

Jesteśmy dziś konfrontowani z bardzo niebezpiecznym prądem, generowanym przez tych, którzy mają miliardy, nie będą musieli się ograniczać i jeszcze na nas zarobią krocie. Cynizm, oszustwo, kłamstwo, fałsz. Nie dajmy się temu omamić!

Jednym słowem: WIELKI PIC – A ZA PICEM NIC !!! Nic, czyli pobojowisko, smuta, brak nadziei, śmierć, zgorszenie, bieda, niewola. Kiedy wreszcie ludzkość się otrząśnie?”

By the way; Krzysztof Wyszkowski: „Pierwsze pokolenie SB walczyło z bł. kardynałem Stefanem Wyszyńskim, drugie z bł. księdzem Jerzym Popiełuszką, a trzecie walczy ze św. Janem Pawłem II?

Ludzie mają już dość „POPISU” (gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta), a Konfederacja rośnie w siłę (co już dawno przewidywałem i zachęcałem do grupowania się na tej – platformie sił patriotycznych, jaką stworzyła Konfederacja):

Współpraca pomiędzy Konfederacją Korony Polskiej i Ruchem Prawdziwa Europa https://www.youtube.com/watch?v=RalQdu-ZSOc

PS. Klub Konfederacji z Grajewa organizuje wycieczkę rowerową wokół jeziora Toczyłowo. Zaprasza wszystkich chętnych! Zbiórka w Parku Solidarności przy siłowni na powietrzu o godz. 11:00, 15 kwietnia (sobota). Zobaczymy po drodze rozległe łąki nad rzeką Ełk, zatrzymamy się przy obelisku, słupie granicznym z 1545 roku (w Boguszach) i trasą wokół jeziora na ognisko nad jeziorem. Weź kiełbaskę dla siebie i dla sąsiada. To pierwsza taka „impreza”, ale gdy się „przyjmie”, to w przyszłości zostanie zorganizowany – Ogólnopolski Rajd Rowerowy.

2 kwietnia w całej Polsce odbędą się marsze poparcia dla JPII. Także w Grajewie: 2 kwietnia o godz. 20:30 spod kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej (centrum miasta), wyruszy marsz do kościoła pw. Świętego Jana Pawła II. Pokażmy swoją wiarę i dajmy odpór wszelkiej maści esbekom.

AKS

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.