CZYŻBY MOŻLIWY – SCIENCE FICTION ?

Gdyby tak było, to…. Pewnie Bóg „nie byłby potrzebny” – ale pomarzyć warto. O tym, że od wieków ukryte organizacje okradają ludzkość ze świetnych wynalazków, to chyba wiemy. Przemyślne wynalazki np. Tesli, zostały ukryte. Musimy płacić za energie – różne. A Tesla pokazał, że możemy mieć energię elektryczną za darmo! Do tego koncerny gazowo – naftowe, nie dopuszczą. Liczy się zysk! Nigdy nie liczyło się – dobro ludzi jako takich, ale… zysk bez żadnych skrupułów! Kto wie – o samochodach na wodę? A takie jeżdżą w Stanach, ale dla wynalazcy…. czapa za ujawnienie wynalazku! Stąd poniższy tekst jest warty przemyślenia… AKS

Przekraczając Rubikon: 12 lutego 2020

TAJNA TECHNOLOGIA – ŁÓŻKO MEDYCZNE LECZĄCE WSZYSTKIE CHOROBY.

Wielu z Was zdaje sobie sprawę, że istnieje wiele zaawansowanych technologii, które zostały przekazane przez ludzkości z pozaziemskich technologii.

Te technologie były dostępne dla ludzkości od wielu dziesięcioleci, ale są ukrywane przed nami, aby zapewnić firmom i kartelom farmaceutycznym utrzymanie niesamowitych poziomów zysku i ich silnej pozycji.

Technologie te są w stanie skanować cały system cielesny człowieka i rekordyfikować dowolne blokady na dowolnym poziomie – eterycznym, fizycznym, mentalnym czy duchowym.

Technologie te są zdolne do liczenia komórek i liczby krwinek oraz do korygowania nierównowagi w zakresie energii i pola fizycznego.

Według tajnego dokumentu Istnieją trzy rodzaje łóżek medycznych:

Holograficzne łóżka medyczne.


Regeneracyjne łóżka Med, które regenerują tkanki i części ciała, napędzane przez inne źródło.


”Re-atomization Med Beds”, które w około dwie i pół do trzech minut odrodzą całe ludzkie ciało, od stóp do głów.

Co oznacza ta zaawansowana technologia dla 80-letniej np. kobiety?

Mogła by znów mieć 30 lat w mniej niż TRZY minuty. Wyobraź to sobie… Teraz znów może mieć dzieci. Gdyby tylko chciała, mogłaby mieć nową rodzinę. Technologia Med Bed jest wieczną fontanną młodości, która bada ciało i koryguje niedoskonałości.

Energia Tachyonowa.

Technologia łóżek Med nie pochodzi z planety Ziemia i nie została stworzona przez ludzi. Jest to technologia, którą ludzkość otrzymała od pozaziemskich istot. Niestety została błyskawicznie ukryta przed nami, tak jak mnóstwo innych tajemnic takich jak patenty Tesli, dzięki którym mielibyśmy mieć darmową energię i wolność finansową.

Łóżka medyczne działają na zasadzie energii cząstek tachyonowych i osoczu energii czyli plazmie.

Ziemia, atmosfera, woda, wszystko to jest energią plazmy tak jak wszystko inne we wszechświecie.

Med Łóżka wyposażone są w sztuczną inteligencję. Działa ona na zasadzie rezonansu magnetycznego, który skanuje ciało tworząc jego mapę, dodatkowo lecząc i naprawiając uszkodzone komórki.

Med Bed skanuje skórę, tkankę mięśniową, wszystkie narządy aż do poziomu molekularnego, identyfikuje DNA i robi pełną analizę wewnętrzną organizmu. Kiedy to robi, to likwiduje wszelkie niedoskonałości genetyczne oraz choroby i nowotwory.

A jeśli organ był wycięty lub usunięty z organizmu, wówczas proces re-atomizacji zregeneruje narząd tak, jakby nigdy nie został usunięty. Jest to możliwe ponieważ organizm posiada pamięć komórkową, kiedy narząd został usunięty lub przestał działać, wówczas jest możliwa regeneracja danego organu.

W świetle takich technologi chemioterapia staje się nieaktualna, wszystkie rzadkie choroby genetyczne mogą być wyleczone.

Kiedy jesteś w Med Bed, nie czujesz żadnego bólu, nie przejdziesz przez promieniowanie. To nie jest jakieś złe doświadczenie.

Kiedy łóżko medycznie działa pacjent jest pogrążony w głębokim śnie i niczego nie czuje, wstaje z niego jako nowo narodzony człowiek.

Od redakcji:

Historie, relacje i dyskusje w tym artykule nie zawsze są oparte na sprawdzonych faktach i mogą być sprzeczne z obecnie przyjętą nauką i powszechnymi przekonaniami.

Globalna świadomość nie bierze odpowiedzialności integralność zawartych informacji. Powinieneś przeczytać ten artykuł z otwartym umysłem i samemu wyciągnąć wnioski z treści.

Źródło:

http://www.blissfulvisions.com/articles/med-beds.html

Przez Globalna Świadomość

PS. Alternatywa dla paneli fotowoltaicznych? Polacy stworzyli szyby generujące prąd

O wynalazek Polki bije się świat. Japonia wykłada pieniądze | #MTSL (perovskite)

2 myśli na temat “CZYŻBY MOŻLIWY – SCIENCE FICTION ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.