UKŁAD GRAJEWSKI – CD 1

Tak wiele jest spraw, na które nie mamy zbyt wielkiego wpływu. Mamy za to wpływ na swoje postępowanie, wybory, sposób życia etc. Całe więc nasze życie, będzie nam świadkiem na Sądzie Ostatecznym, a to nie ominie nikogo. Im wyżej siedzisz (ważny stołek), tym więcej jesteś zagrożony – upadkiem. Tzn, twoje wybory będą rzutować na życie innych, czyli zdecydowanie większa odpowiedzialność zarówno przed społeczeństwem, jak i przed Bogiem. Z każdego czynu będziesz rozliczony, jeśli nie na tym świecie, to z pewnością na tamtym. To tak w kontekście psychozy covidowej, gdzie „życzenie ministrów”, staje się „prawem” na dołach! Tak i tak – jest to bezprawie.

Czemu taki wstęp do naszych „zarządzających”? Mamy sygnały, że w szkole w Rudzie, dyrektor wprowadza dyskryminację i segregację nauczycieli. Albo się zaszczepisz, albo… ! Zupełnie niedawno, jedno hasło w Sejmie rzucone przez posła Konfederacji G. Brauna – „Będziesz pan wisiał”, zastopowało trochę – rozgorączkowanych podwykonawców NWO. Za to poseł został pozbawiony!.. półrocznej diety!! Dlatego pamiętajcie, którzy nadużywacie dziś swojej władzy, bo… „Norymberga 2” już działa. Są spisywane czyny i słowa!! Bezprawie będzie sądzone i to bynajmniej nie przez „rozgrzanych sędziów”! Konfederacja będzie bronić ludzi przed bezprawiem.

W ostatnim felietonie było o skoku na kasę w mieście Grajewo. Teraz wypada pokazać powiat. Nasi… najdrożsi, a sensie dosłownym i przenośnym. Na ostatniej sesji Rady Powiatu Grajewo, uchwalono (16 radnych za przy jednym nieobecnym), że starosta W. Remfeld, będzie zarabiał łącznie 17550 zł/miesiąc. Do tego dostanie1970 zł z racji bycia w Zarządzie Powiatu. Więc obaj nasi … najdrożsi, otrą się o 20 tys. zł miesięcznie. Nie wiem czy to max …”wydojenia wspólnej kasy”, ale np. burmistrz – przeholował. Pewnie powie, że to nie ja, jak onegdaj ponad max stawkę dostał były przewodniczący RM G. Curyło. Pomijając już rozporządzenie Rady Ministrów, za „Kurierem Południowym” nr 41(879)2021, podaję: „W myśl rozporządzenia RM, wynagrodzenie to (burmistrzów od 15 – 100 tys mieszkańców)…. maksymalnie to 20041 zł brutto miesięcznie.” Sęk w tym, że nasz grajewski burmistrz, z 4 dodatkami, będzie miał …20130 zł ! Drwina w żywe oczy lokalnej społeczności! Skandal!

Co do radnych powiatu – gdy nawet nic nie robisz (np. w komisjach), to i tak dostaniesz 1230 zł miesięcznie! To przegłosowało 12 radnych, a 3 było przeciw: E. Ajdyn, L. Czyżewski i W. Maleszewski. Starosta W. Remfeld dostanie to wysokie wynagrodzenie od 1 stycznia 2022r. , co i tak jest… bo burmistrz dostał od… 1 sierpnia br! (znów bezprawie!).

Przy okazji pierwszego felietonu o „Układzie Grajewskim”, pozwoliłem sobie sprawdzić…. wiarygodność lokalnych mediów i portali. Stwierdzam: nie ma tu wolnych i niezależnych mediów! Wszyscy służą kłamstwu i chronią „układ”. Rzetelne dziennikarstwo ma się opierać o obiektywne fakty, a nie o ukrywanie „błędów i wypaczeń” lokalnej władzy! Kilka miesięcy temu, wysłałem felieton o – drakońskich podwyżkach śmieci w Grajewie w formie pdf, do wszystkich tzw. „mediów grajewskich”. Tylko e-grajewo to opublikowało. Tysiące było czytających! Oczywiście, prawem publikującego (na swoich łamach), jest możliwość zmiany tytułu. Tak zrobił. Prawem piszącego jest to, że w momencie „wklejania na obcą stronę” felietonu lub jego części, zawsze podaje się źródło, stronę źródłową (vide – regulamin tego Bloga), bo inaczej jest to – kradzież intelektualna! Każdy sąd to potwierdzi! Tym razem było tak: wysłałem ostatni felieton do pięciu grajewskich mediów. Tylko e-grajewo zażądało, by z pdf przerobić na word. Byłem pod pręgierzem, bo albo podam w wersji word, wiedząc że będzie …ocenzurowany ( i tak się stało), albo nie ujrzy światła dziennego. Wysłałem ponownie i w środę rano, został zamieszczony na e-grajewo. Ile godzin wisiał? Pewnie do telefonu z… magistratu!, bo prawda ma być ukryta. Skoro z naszej wspólnej kasy, idzie na te niby portale po ok 125 tys. zł rocznie, więc…! Skoro cały magistrat kosztuje nas ok 6 mln zł rocznie, więc…! Pytam e-grajewo, kto lub co i dlaczego, spowodowało zdjęcie felietonu z portalu… to odpowiedź była… że sam,bo …! Tłumaczenie małemu dziecku. Jak nie dziennikarz chce uczyć dziennikarza jak ma pisać, to potem są takie skutki. Przemilczanie, lub nawet ochrona – niegodziwych zachowań władzy, nigdy nie doprowadzi do – rozwoju. Takie lokalne społeczeństwo prędzej czy później będzie upadać (a korzystać zawsze lokalna sitwa!). I nie chodzi tu, by…”dokopać” lokalnym, ale by (znacie): poznacie prawdę a prawda was wyzwoli! Szanuję każdego, bo każdy jest – dzieckiem Boga!

Wklejam jeszcze raz ważny filmik z konferencji Konfederacji (prawda do bólu), który już wisiał w zakładce „News”. Grzegorz Braun wzywa do – obywatelskiego nieposłuszeństwa, i wie co mówi!

GRZEGORZ BRAUN, JANUSZ KORWIN MIKKE: Powraca bezprawny lockdown i segregacja sanitarna! KONFEDERACJA ttps://www.youtube.com/watch?v=VtHSkoXTvI0

Jeśli tutaj nic nie zrobimy z „konserwacją układu grajewskiego”, ukrywaniem prawdy przez tutejsze portale, to wkrótce wszyscy gorzko za to zapłacimy (i dosłownie i w przenośni… podwyżki!)! Cdn

Aleksander Szymczak

ps.

OBUDŹCIE  SIĘ !

Głosując wciąż na tych samych – nie oczekujcie zmian!

Dlatego powstają w Polsce – Kluby Konfederacji.

To nowa jakość (spoza systemu) w polityce, samorządach.

Uczciwość, patriotyzm oparty na wartościach.

Klub Konfederacji w Grajewie (grupa Konrada) jest i działa.

Spotkania 2 x miesiąc i potrzebujemy Twego zaangażowania.

Przeczytaj, pomyśl, podaj dalej! Zapraszamy – działajmy.

Kontakt, przez FB:

https://www.facebook.com/Klub-Konfederacji-Grajewo-101365531699451/

Oraz Blog: www. wiernytradycji.com

Polska  ginie !  Polaku … obudzisz się ??

4 myśli na temat “UKŁAD GRAJEWSKI – CD 1

 1. Ja cie nie mogę, ale s..ny mają tupet. Taki skok na kasę grajewiaków! I co – wy dalej będziecie > olewać to wszystko??? Co za ludzie w tym > mieście?

  Polubienie

 2. Adria, 15 grudnia: ” Żądanie dowodu szczepienia JEST PRZESTĘSTWEM !
  Żądanie dowodu szczepienia JEST PRZESTĘSTWEM !
  Pokazujemy Wam przepisy, które tego zabraniają, UDOSTĘPNIAJCIE

  Przedsiębiorco, pracodawco, organizatorze wydarzeń – pamiętajcie o tym!
  Główne media o tym nie mówią, my musimy to zrobić!
  Przepisy, które sprawiają, że żądanie paszportu covidowego jest bezprawne:
  RODO art. 9, art.107
  art. 191 KK, art. 119 KK
  Konstytucja RP, art. 47
  Konstytucja RP, art. 51
  Ustawa o zawodzie lekarza art. 40 §1
  Ustawa o prawach pacjenta art. 13
  https://gloria.tv/post/G4ohmmhyW1QU4p4eDmnx9yxt1

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.