ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE I NIE TYLKO

Zwykle wyrzucamy z siebie lukrowaną formułkę… zdrowia, szczęścia etc. Często nie zastanawiamy się nawet nad głębią treści, nad przekazem i sensem. A tu mamy jedno z największych świąt katolickich. Dlatego nietypowo, bo poruszyły mnie słowa życzeń p. Aldony Zaorskiej z „Gazety Warszawskiej” nr 14, stąd je wplatam. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, Świąt Wielkiej Nocy ( a nie .. wiosny, zajączka czy jajka!), życzę wszystkim aby… zrozumieli, że Chrystus zmartwychwstał. Dlatego nie bój się człowieku. Historia zbawienia nie kończy się na Golgocie. Nie kończy się na strachu, poniżeniu, szyderstwie. Chrystus zmartwychwstał. Zwyciężył śmierć. Jeśli Jemu zaufamy, jeśli będziemy mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, my także zwyciężymy!              Co daj Boże, Amen.

Pęka osłona zmowy utrzymująca kłamstwo covidowe. Oto w mediach głównego nurtu, w Polsacie, ukazał się wywiad z dr W. Bondarem z Przemyśla, który od ponad roku, skutecznie leczy covidowców – amantadyną. To co czytelnicy Internetowi wiedzą od dawna (na tym blogu temat też był poruszany wiele miesięcy temu), oglądacze telewizyjni ujrzeli dopiero teraz. Cóż, starszemu pokoleniu nie po drodze z komputerem i wolą wiadomości czerpać ze szklanego ekranu. A że emerytów etc jest w Polsce ok. 10 mln, no to już wiele wyjaśnia. Dr Bondar wyleczył już ok. 3 tys. pacjentów „z covidem”. To była informacja zabroniona dla ogółu. Amantadynę potem (chyba celowo), usunęli z aptek. Owszem, jest teraz w hurtowniach, ale wydawana jest na recepty np. dla chorych na alzheimera. I tu wychodzi jasno na białym, że nie chodzi o wyleczenie z covida, a o… zarobieniu na maskach, płynach, respiratorach i… szczepionkach. Podobno pod naporem opinii społecznej, zlecili badania nad amantadyną, a wyniki za…. ok. roku. Skoro już się wyprzedadzą co naprodukowali… A ludzie cierpią. Nie mówi się prawdy, żongluje się danymi statystycznymi w TVkłamstwo, podaje się zmarłych na „covid” – zwykle kilkaset dziennie. A faktycznie, statystycznie (każdego roku), codziennie w Polsce umiera 1,2 – 1,4 tys. osób. Widzicie te manipulacje?, bo celem jest nagonka na… „wyszczepienie”! Jak podawali 5 tys. zachorowań, strach był mały, więc aby podkręcić śrubę strachu, podają już 30 tys. A jak będzie opór, to powiedzą o 40 tys., a może 50 ! Tak to działa. Dr Bodnar mówi, że covida da się wyleczyć w Polsce – w miesiąc!

NARESZCIE! Włodzimierz Bodnar rozjechał Ministra Niedzielskiego w Polsacie na kwaśne jabłko:  https://www.youtube.com/watch?v=2vFNQ0hakXc

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-03-29/dr-wlodzimierz-bodnar-w-programie-gosc-wydarzen-transmisja-od-godz-1925/

Teraz już ludzie bardziej zaczynają się bać represyjnego PISu, niż samego wirusa! W ogóle, ta nasza „medycyna akademicka” ma za zadanie leczyć, leczyć i leczyć do końca życia. A lekarze medycyny zintegrowanej (spoza „systemu zdrowia”) mówią – nie ma chorób nieuleczalnych, co najwyżej do 3 miesięcy! Z systemu leczenia wycięto już metody skutecznego leczenia np. jodem, wodą utlenioną, sodą oczyszczoną czy nawet dużymi dawkami Wit. C czy D ! Nas trzeba doić, doić, o przepraszam – leczyć i leczyć. Lekarzy, którzy leczą covida w niestandardowy sposób, albo się przemilcza, lub nawet ostracyzm. Taka dr Flaria Grosan, pneumolog z Oradei w Rumunii, wyleczyła już ok. 1000 osób ze 100% skutecznością – klarytromycyną! Niestety, ktoś zainwestował w… „szczepionki”. Są tez inne metody, a jedną przytaczam za „Wolna Polska”:

Aleksander  Kołosow, rosyjski lekarz pracujący we Włoszech: „lokalizacja koronawirusa znajduje się głównie w płucach, są tam duże zapasy lipoproteidów, otoczek (błonek) lipoproteidowych. Jak wiadomo, lipoproteidy dobrze rozpuszczają się w alkoholu o optymalnej koncentracji 40 st. A więc, aby wyeliminować wirusa, należy stworzyć dobrą koncentrację alkoholu. Sposób jest prosty, polega na tym, że wódkę nie należy pić, a wódką trzeba oddychać. Na gazę należy napryskać wódki, nałożyć tę gazę na miseczkę z tkaniny (przydadzą się te maseczki, które obecnie nosi niepotrzebnie 99% Polaków – od A.L.), a następnie na twarz, przycisnąć i oddychać przez 3-5 minut, a po 1-1,5 godzinie zrobić przerwę. I tak przez cały dzień. Na noc wódką obficie skrapia się poduszkę i idzie spać. Rano żadnych objawów choroby nie ma. Po 2 dniach idzie się do pracy…”

Polski lekarz pracujący w Niemczech obala kłamstwa o „pandemii” i koronawirusie! | lek. Piotr Rubas    https://www.youtube.com/watch?v=bHPFjNbr1ZI

Na szczęście nad tym całym łez padołem, kłamstwa i opresji, jest Król Polski Jezus i Jego Matka Królowa Maryja! To nasza cała nadzieja i ucieczka!  Zawsze na końcu wstawiałem passus o konieczności rozliczenia strzelania do ludzi na MN 2020. Widzę, że zarządzający POPIS tego nie zrobi, bo byłby sędzią we własnej sprawie. Wszak strzelająca „milicja”, to przecież zbrojne ramię reżimu. Skoro dotychczasowa „wojna z covidem” nie przynosi spodziewanych efektów, to czas zmienić strategię. Skoro testy na „covida” są bardzo niewiarygodne (znajdują wirusa  nawet w owocach), to czas na rozwiązania radykalne jak np. w Chinach, gdzie już nie „testują”. Zwiększyć odporność zbiorową (vit. D), no ale nie przez „wyszczepienie”, bo to ułuda i zagłuszanie sumień (bo coś „robimy”). Tego nie dokona niby ten prawicowy PIS, więc wnioski nasuwają się same. Dlatego bądźmy mądrzy i zacznijmy działać inaczej – mądrzej i skuteczniej.

 OBUDŹCIE  SIĘ !

Głosując wciąż na tych samych – nie oczekujcie zmian!

Dlatego powstają w Polsce – Kluby Konfederacji.

To nowa jakość (spoza systemu) w polityce, samorządach.

Uczciwość, patriotyzm oparty na wartościach.

Klub Konfederacji w Grajewie (grupa Konrada) jest i działa.

Spotkania 2 x miesiąc i potrzebujemy Twego zaangażowania.

Przeczytaj, pomyśl, podaj dalej! Zapraszamy – działajmy.

Kontakt, przez FB:

https://www.facebook.com/Klub-Konfederacji-Grajewo-101365531699451/

Oraz Blog: www. wiernytradycji.com

Aleksander  K. Szymczak

2 myśli na temat “ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE I NIE TYLKO

  1. Anzelmik said 7 kwietnia 2021
    A kogo dziwi że amantadyna leczy covid ???
    To że leczy jest pewne na 100 procent dlatego że pandemia to mega bzdura a covid to po prostu mutacja grypy , mutacja ciężka ale do przezwyciężenia za pomocą amantadyny a nie za pomocą szcze4pionek genowych których nie przetestowano i nie wiadomo jaki mają wpływ na człowieka teraz i za kilka lat…!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.