MAFIJNY ŚWIRUS

Usilnie wyglądamy powrotu do normalności, całą nadzieję pokładając w szczepionkach! Błąd! „ Na początek szmonces. Żyd pyta rabina: Rabbi, kiedy wreszcie skończy się ta cała pandemia? Rabin; – Icek, ty nie bądź głupi. Poważni ludzie zainwestowali poważne pieniądze. Jak zarobią, to się skończy!” Tak, to tekst z najnowszego nr (6) „Gazety Warszawskiej” str. 14. Wszystko jest zaplanowane przez globalistów i dopóki narody się nie zbuntują, dopóty będą niewolone na szatańską modłę. Szkoda, że nawet nasi lokalni księża, z ambony nawołują do szczepień! A potem się dziwią, że …pustoszeją kościoły!! Są i pozytywy – Bardzo godne przyjmowanie komunii świętej, do ust, na kolanach i klęcznikach, ministrant i patena, w parafii MB Nieustającej Pomocy w Grajewie!

W „GW” nr 5, Marcin Hałaś: „Antynarodowy lockdown, czyli niekonsekwentnie, chaotycznie, idiotycznie”, pisze: „Wprowadzając kolejny lockdown, nazywany dla niepoznaki „narodową kwarantanną”, gabinet Mateusza Morawieckiego dał popis niewiarygodności. Niestety rząd prowadzi polityką zabójczą oraz głupią.(…) Rząd Morawieckiego doprowadził do dwóch katastrof: po pierwsze, stracił wiarygodność (a ta w polityce jest jak z dziewictwem – trudno odzyskać). Po drugie, wprowadził rozwiązania głupie i szkodliwe. Przy okazji rządowi spece zaprezentowali się jako kompletni nieudacznicy. Chodzi o wprowadzenie zakazu przemieszczania się w noc sylwestrowo-noworoczną (od godz. 19 w dniu 31 grudnia do godz. 6 w dniu pierwszego stycznia). (…) Rząd Morawieckiego… popełnił samobójstwo polityczne, grzebie szanse na trzecią kadencję rządów Zjednoczonej Prawicy. Jeżeli nadal będzie rządził, to tylko dlatego, że- wszyscy mamy świadomość – Lewica i Platforma robiłyby to samo. Na koniec wypada przytoczyć słowa młodego ekonomisty i polityka Sławomira Mentzena, który celnie podsumował: „Wydaje się, że jedynym powodem, dla którego ktokolwiek wciąż popiera ten bandycki rząd, jest powszechne przekonanie, że Lewica i Platforma robiłyby to samo. Co najwyżej kwarantanna byłaby europejska a nie narodowa”.(…) Moja teoria jest taka, że polski rząd od początku epidemii koronawirusa nie ma własnej strategii i raczej „na wzburzonej płynie fali na kształt glonu.”  Może jednak (choć częściowo) odzyskają rozum i się wycofają?

Jak pisze w „GW” nr 6, Tomasz Pernak „Perskie oko władzy”, pisze: (…) Kraje europejskie wpadły w łapy totalitaryzmu; polski rząd miał rację, nie decydując się na jego zalegalizowanie w formie stanu wyjątkowego; tym samym totalitaryzm w Polsce jest nielegalny i można go zablokować nie musząc prosić o zgodę większości parlamentarnej. Można się również bezkarnie nie stosować do totalitarnych ograniczeń; innymi słowy: policja może nas straszyć mandatami, te jednak będą uznane za bezprawnie nałożone; nie odważy się natomiast użyć pałki, żeby zamknąć otwarty lokal gastronomiczny albo stok narciarski. Może to takie perskie oko puszczone do nas przez władzę? To może wypadałoby przetestować to oko i jego perskie intencje?”

Znów zagrała ..”Orkiestra”, a M. Hałaś (nr 6 „GW”) „Wielka Orkiestra Ponurej Śmierci”, pisze; (…) Wchodząc w alians z proaborcyjnym Strajkiem (anty)Kobiet, Owsiak i WOŚP stanęli po stronie cywilizacji śmierci. Katolik nie powinien w żaden sposób wspierać ani WOŚP, ani Strajku (anty)Kobiet. Istnieje w życiu społecznym pojęcie „bojkotu konsumenckiego”, polegające na nie kupowaniu produktów firm, których działalność w przestrzeni publicznej jest szczególnie szkodliwa i warta napiętnowania. W tym roku warto już mówić wprost: charytatywne przedsiębiorstwo Jerzego Owsiaka znane pod nazwą Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – zasługuje na obywatelski bojkot.”  To przyzwolenie władzy na narodowe żebractwo, wielu już wcześniej postrzegało negatywnie, co powodowało akcje obronne;  (vide felieton) 4 stycznia 2013: „Żądza pieniądza…’: „Czytamy (2011) – koszty administracji (33 osoby) to 12,5 mln zł!, w tym pozostałe koszty – 8,4 mln zł. Co się okazało – Fundacja zakupiła nieruchomość za ponad 8 mln zł ! i przeznaczyła na biuro (dod. – kamienica w Warszawie). Zysk z odsetek to 2 mln zł. Na same premie dla pracowników wydano 100 tys. zł.”  

Zaślepieni masoni „zapomnieli” nawet o… sterowaniu klimatem (chemtrails, trzęsienia ziemi – Haarp, CO2  etc). Humor polityczny z „GW” nr 6 str. 4: „Wielcy globaliści z takim zapałem wzięli się do robienia kasy na szczepieniach i na zaprowadzaniu światowego komunizmu, że odpuścili sobie nawet manipulowanie pogodą.  – Na to wygląda, ale dzięki temu, że nie sterują pogodą, wreszcie mamy prawdziwą zimę!” Natomiast zimy raczej nie ma u „totalniaków” z opozycji. Oto skonstruowali wizję „polityczną”, że…. teraz oni! B. Budka z R. Trzaskowskim zrobili show telewizyjny na temat: „Koalicja 276”. Oczywiście, to kolejna próba zmiany władzy w tej samej sitwie pookrągłostołowej (POPISSLDPSL). Trzeba im 276 posłów, by obalić veto prezydenta. Tylko, tylko że te hasła – przychylające Niebo społeczeństwu, wielce niewiarygodnie brzmią w ustach oszustów politycznych. Zobacz: 13 marca 2013: „Jednomandatowe okręgi wyborcze”: „Czy pamiętacie akcję referendalną przeprowadzoną przez PO – „4 x tak” ? Akcja przyniosła ogromne poparcie, bo w krótkim czasie Tusk z ferajną zebrał 750 tys. podpisów, a to też dało popularność i mandat do rządzenia. Były cztery pytania, czy jesteś za: 1. Ograniczeniem liczby posłów do 230; 2. Zniesieniem immunitetu; 3. Zniesieniem Senatu; 4. Jednomandatowymi Okręgami Wyborczymi! (…) Co potem z tymi podpisami się stało? Zostały zmielone !!!” Dlatego, nie wolno dać się nabierać na następne słodkie kłamstwo. Innymi słowy, cytując W. Cejrowskiego – Wszyscy Won!!

Konfederacja nadal zbiera podpisy pod Ustawą Anty-lockdownową. Pomóżmy.

Aby projekt obywatelski był procedowany w Parlamencie RP potrzebujemy zebrać min. 100 tysięcy podpisów. Wszystkie wypełnione karty prosimy przesłać na adres:  

Obywatelska Inicjatywa Ustawodawcza „Otwieramy gospodarkę” ul. Piękna 3/8, 00-539 Warszawa. 

Wszystkie pytania prosimy przesyłać na skrzynkę Biura Klubów Konfederacji, jesteśmy dla Was pod telefonem (+48 501 447 977) oraz odpowiemy na wszystkie pytania wysłane drogą mailową (kluby@konfederacja.pl).   Do Boju Drużyno Konfederacji!  

 BLANKIET DO ZBIÓRKI PODPISÓW  

 I, teraz zawsze będzie na końcu – Znaleźć, rozliczyć i osądzić sprawców strzelania do Polaków na Marszu Niepodległości 2020!                        Aleksander  Szymczak

2 myśli na temat “MAFIJNY ŚWIRUS

 1. Niedawno ruszyła ogólnopolska zbiórka podpisów pod inicjatywą ustawodawczą „Otwórzmy Gospodarkę”. Pierwsze podpisy już do nas dotarły! W sumie potrzebujemy 100 000 podpisów choć naszą ambicją jest zebranie dużo ponad ten limit. Rząd PiS wydał wojnę przedsiębiorczym Polakom a naszą amunicją do obrony jest Wasze zaangażowanie!

  Wielu z Was nie uczestniczyło jeszcze w zbiórce podpisów. W związku z pojawiającymi się pytaniami przedstawiamy Wam ZBIÓR PORAD jak najlepiej i najefektywniej zbierać podpisy. Wiedza ta pochodzi z doświadczenia zdobytego w czasie przeprowadzonych kampanii wyborczych. Z kolei pod tym adresem możecie znaleźć formularz listy podpisów oraz wszystkie potrzebne materiały: otwieramygospodarke.pl

  Mamy nadzieję, że materiały i porady pozwolą na większą pewność siebie i zwiększenie efektywności. Doświadczenie, które zdobędziecie pomoże Wam w kolejnych akcjach, przełamie nieśmiałość i da umiejętności, które nie raz będą się przydawały w działalności społeczno-politycznej.

  Powodzenia!

  Biuro Klubów Konfederacji

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.