ZMIERZCH SYSTEMU

Pycha kroczy przed upadkiem. Bóg, jeśli chce kogoś ukarać, odbiera najpierw rozum. PIS  w swojej pysze – zbawcy narodu, domaga się … bezkarności za swoje „działania i przekręty”, za kłamstwa! Na dodatek chce pociągnąć ze sobą polskie rolnictwo. Już nawet „żelazny elektorat PIS”, zaczyna (w końcu) otwierać oczy i pytać – czy leci z nami pilot? To uderzenie w rolnictwo ( nie tylko w hodowców futrzaków), spowodowało, że wielu się na wsi odwróciło i PIS ma „przechlapane”. Dlatego teraz nie odważyli się (utrata większości sejmowej) na rząd mniejszościowy, czy przedterminowe wybory. Dogadali się – „dogadali”?? Te spółki państwowe, spółeczki, stołki, synekury ( zresztą dla wszystkich partii pookrągłostołowych), są lepsze od – robienia sobie kupy na rękę. Jaki był cel tej haniebnej Ustawy „Piątka dla zwierząt”? Kto za tym stoi? Komu na tym zależało – i za ile??

Gwoli przypomnienia wszelkiej maści weganom, którzy chcą normalnych ludzi „zdołować” rzekomą winą za zabijanie zwierząt: Z Biblii; Rodz.9, 1-4: „Po czym Bóg pobłogosławił Noego i jego synów, mówiąc do nich: „Bądźcie płodni i mnóżcie się, abyście zaludnili ziemię. Wszelkie zaś zwierzę na ziemi i wszelkie ptactwo powietrzne niechaj się was boi i lęka. Wszystkie bowiem zwierzątka naziemne i wszystkie ryby morskie zostały oddane wam we władanie. Wszystko co się porusza i żyje, jest przeznaczone dla was na pokarm, tak jak rośliny zielone, daję wam wszystko.

W „Naszym Dzienniku” nr 223 w art. „Niszczenie rolnictwa”, Rafał Stefaniuk pisze; „Zamknięcie dochodowych gałęzi branży rolniczej odczują wszyscy konsumenci.(…) Andrzej Danielak, prezes Polskiego Związku Zrzeszeń Hodowców i Producentów Drobiu, „Dzisiaj celem są zwierzęta futerkowe, jutro celem będą króliki.(…) Nie należy stygmatyzować ludzi, którzy mają zamiar chodzić w futrach zwierzęcych. Nie ma wątpliwości, że kolejny zakaz będzie się odnosił do produkcji jaj z chowu klatkowego. Podniesiono także, że likwidacja hodowli zwierząt na futra będzie bolesna dla całego rolnictwa. A to dlatego, że dzięki tej produkcji ekologicznie utylizuje się odpady. Wg informacji organów Inspekcji Weterynaryjnej, w 2019r. w żywieniu mięsożernych zwierząt futerkowych zostało wykorzystanych 349 tys.433 ton ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego, co stanowiło 14,5 proc. w stosunku do ogólnej produkcji ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego – poinformował Dariusz Mamiński z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Firmy drobiarskie szacują, że likwidacja  ferm futerkowych sprawi, że koszty produkcji wzrosną o 5 proc. Wymusi to wzrost cen mięsa.”(…) Adam Abramowicz, rzecznik małych i średnich przedsiębiorstw… „Ten projekt poszedł za daleko. Złamał wiele zasad, na których oparta jest nasza cywilizacja. Łamie on naszą Konstytucję, która gwarantuje swobodę działalności gospodarczej. Tak państwo nie może funkcjonować, bo to jest droga do pogłębienia kryzysu gospodarczego i utraty autorytetu przez państwo.”

Niszczenie Polski jest wielotorowe, nie tylko są zatapiane czy sprzedawane kopalnie, ale i uśmierca się rolnictwo. Depopulacja postępuje. Kto podnosi głos w sprawie np. Raundapu, czyli Glifosat rakotwórczy na zbożach czy rzepaku? Kto to bada, gdzie są specjalistyczne instytucje? Ciągle nadają ilu to na covida, a kto wie, że codziennie na raka umiera ok. 300 osób? Skutek glifosatu? Tych zagrożeń jest masa, choćby chemia w żywności, chemtrails, nadmiar smogu elektromagnetycznego w tym – 5G, brak należytej opieki zdrowotnej, a teraz dojdą jeszcze szczepionki! Aby ludzie za bardzo się nie burzyli, agentura stosuje tzw. wentyle bezpieczeństwa. Zwykle w kilku, najbardziej rzutkich, „organizuje się” do „akcji” np. przeciw 5G, antycovid etc. Chodzą, rozdają ulotki i…. mają poczucie robienia czegoś dobrego. Owszem, ale… tego się nie boją ci „zarządzający państwami”, ale – zorganizowanej siły politycznej wolnego narodu! Taka partia – spoza systemu, jest w stanie, siłą takich – najbardziej rzutkich, dokonać upadku systemu zniewolenia!

Kluby Konfederacji w Polsce rosną w siłę. Jest już zapisanych 10 tys. konfederatów. Różnie to ludzie pojmują. Jedni rozumieją intencję i gromadzą się wokół jednego klubu w danym mieście (np. w Zambrowie – 24 osoby), a inni, zwłaszcza agentura i dawni towarzysze, widząc nową falę windującą na stanowiska, tworzą swoje kluby (tak można przypuszczać). Tu trzeba być rozważnym i mądrym. W Warszawie na dziś są już 24 kluby Konfederacji, a największy jest przy K. Bosaku – 381 członków. W Poznaniu – 143, Lublinie – 127, Toruniu – 113. Niektórzy nie rozumieją idei klubów i np. w takich małych Sejnach,  są zgłoszone –3 ! Czyli, nie łączenie ( w jedności siła), ale w podziale – osłabiającym społeczeństwo i dającym pole do destrukcji i ośmieszania! Cóż, musimy przejść i przez ten etap.  W Grajewie są już 2 kluby (po co?), i choć apelowałem na tym Blogu o rozsądek Adama N., to… U nas pierwszy Klub powstał wokół od dawna działających działaczy patriotycznych i narodowych i zachęcam się do zapisywania do Konrada K. Klub już zaistniał, gdy urządził pikietę pod biurem  posła PIS K. Gwiazdowskiego. Jak widzieliśmy, biuro w godzinach pracy było zamknięte!  Ten klub ma już swój baner wiszący w centrum Grajewa. Pomimo, że już wielu się przewinęło na zebraniach klubu, brak zdecydowanych dalszych  działań co do deklaracji i zapisu. Czemu? Wolicie być uczestnikami „wentylów” niewiele dających (odbierających energię), czy zorganizowanego ruchu politycznego? Takich niezagrażających systemowi akcji, władza się nie boi, co potem skutkuje np. (ktoś opowiadał) zmianą w B-stoku nazwy Pl. Zamenhofa na Pl. Adamowicza! Platformersi z kraju i z rzekomą wdową, przyjechali i – przechrzcili (bez wiedzy Suwerena!). Tak, to ten, którego system „uśmiercił”, bo chciał mieć swego męczennika i obiekt kultu. Nie wierzę w tę śmierć, co już tu opisałem po tej całej hucpie.

Wielokrotnie już tu rozmawialiśmy, że dziś najgorszą postawą jest – wyczekiwanie, Bierność czy tumiwisizm. Organizujmy się, nie dajmy zginąć naszej Matce – Polsce! Szykują nam następny lockdown w Europie, a może i tu. Cenzura postępuje, zamordyzm kwitnie (vide – Australia, czy Izrael), więc wszelkie niezależne nośniki wolnej myśli, mogą zamknąć (ten Blog?). Dlatego wskazuję kierunek – zapisujmy się do Klubów Konfederacji, wchodzimy: https://konfederacja.pl/kluby/, po zapisaniu wchodzimy na mapę Polski, wybieramy podlaskie i powiat Grajewo. Zapisujemy się do klubu Konrada K. PIS czy PO już w rozkładzie, więc nie wolno być tylko obserwatorem i kibicem.  10 października, grupa wojowników  anty 5G  z Grajewa, organizuje wyjazd na manifestację do Białegostoku. Będzie zapewniony transport.  Chętni?

Aleksander Szymczak

PS.  Ustawa antyhodowlana już w Senacie! Konfederacja nie ustaje w walce o obronę polskiego rolnictwa!

2 myśli na temat “ZMIERZCH SYSTEMU

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.