PACYFIKACJA POLSKI

Kiedyś komuniści mówili – władzy raz zdobytej, nie oddamy nigdy. Dziś, może PIS tak nie mówi, ale tak robi.  Gdy do ludzi dotrze, że zostali oszukani w sprawie koronnego wirusa, to notowania szybko polecą, stąd – jak najszybciej chcą zrobić te „wybory”! Zapewne, wśród czytelników tego Bloga, nie znajdzie się za wielu „pochłaniaczy jedynej prawdy radiowo-telawizyjnej”, stąd do nich apeluję – nie czytajcie dalej, bo nie chcę burzyć waszej błogiej szczęśliwości sączącej się przez dezinformatory!

Na rozkaz „światowego masońskiego rządu”, zarządzający poszczególnymi państwami, wprowadzili bardzo podobne przepisy – ograniczające w rażący sposób wolności obywateli. Skutkiem będzie… upadek gospodarek, bieda, atomizacja społeczeństw, zanik ludzkich odruchów współegzystencji. Może dojść do (zaplanowanego sztucznie) głodu, jako dalszego etapu celowego zniewolenia. Ten brak przyszłości, zwłaszcza bankrutujących przedsiębiorstw, troska o wyżywienie rodziny, będzie powodować niestety, dalszy wzrost liczby samobójców ( na świecie przez 3 pierwsze miesiące – ponad 272 tys.!). Głód i bieda, są w stanie spowodować, że większość z upragnieniem przyjmie „ratunek” w postaci szczepionki (np. bez tego nie wyjedziesz za granicę! etc). I to będzie koniec – wolnej ludzkości. W tych wszystkich obostrzeniach tego „stanu wojennego soft”, na szczęście nie ma zakazu – zabraniającego wiarę. Stąd społeczeństwo jest spolaryzowane na tych, którzy wierzą w „planDemię”, i tych nie wierzących.

Ci, jeszcze wolni ludzie bez masek a widzący krach swoich przedsięwzięć gospodarczych, w ostatni czwartek i piątek w Warszawie, podjęli próbę oporu. Z Centrum przeszli pod Sejm i potem pod gmach Rady Ministrów, by ktoś z „zarządzających” podjął próbę dialogu o ich postulatach. To nie tak, że ogłupiają oglądaczy TV propagandą typu… jeden złożył wniosek o dotację i za parę godzin miał na koncie! Dajecie się jeszcze „złowić na te banialuki”? Ci protestujący mówią, że procedury są obłędne a i tak potem brakuje a to przecinka, a to kropki a w końcu każą ci przynieść zaświadczenie, że nie jesteś wielbłądem. Od wielu tygodni -żadnej pomocy, firmy leżą itd. Chcieli o tym rozmawiać i nawet rozbili „miasteczko namiotowe” pod RM, ale cóż… Władza, a raczej podwykonawcy NWO, wysłali „na rozmowy”, swoje …zbrojne ramię i w nocy policja – spacyfikowała ten obóz! Nałożyła mandaty. Następnego dnia doszło do ponownej manifestacji w centrum i tu już doszło do… przepychanek z policją. Interweniował poseł G. Braun, który wzywał policję by… nie brała udziału w zniewalaniu Narodu! Obyło się (narazie) tylko na aresztowaniu wielu protestujących, oraz.. spuszczeniu powietrza z koła policyjnej suki. Czy następnym razem pójdą w ruch „koktajle Mołotowa”? Rozgoryczenie narasta ( „uzasadniona desperacja” – G. Braun), a władza rozmawia poprzez swoje zbrojne ramię! Zobacz: Grzegorz Braun chronił protestujących przedsiębiorców przed policją! Paweł Tanajno zatrzymany https://www.youtube.com/watch?v=rbSairfbhrA

Wobec tego, na świecie są już rozruchy, protesty i jest data 6 czerwca na światowy protest ludzkości (także w Polsce). Nie może być tak, że ten 1% będzie kąsać rękę tej 99% czyli  SWEGO PRACODAWCĘ !!  Żądania dymisji rządu przez protestujących, w tej sytuacji są zasadne. Samo stwierdzenie „min. zdrowia”, że maski będziecie nosić aż do… wyszczepienia wszystkich, są niebywałym skandalem, jakby zwracał się do bydła, które jak wiadomo jest obowiązkowo szczepione! Przemień o Jezu trudny ten czas!

Wspomniałem, że coraz więcej ludzi dostrzega cały ten cyrk z wmawianiem nam „pandemii”. Normalni ludzie powiedzieliby, znacie zagrożenie, jesteście dorośli i kto się boi, niech nosi maskę. Mamy prawo nie nosić na mocy rozporządzenia premiera z 19 kwietnia br., paragraf 18 pkt. 2/3. Ale na ulicy dziś,  ci bez masek, są traktowani… no nie ważne, bo ogłupiały naród nie jest winny. Są tylko ofiarami okupanta.

W „Gazecie Warszawskiej” nr. 19, Karolina Gruc pisze: „Covid-19, kontrola ludzi – operacja specjalna”; „Nachalna promocja szczepień jako jedynego ratunku przed korona wirusem (i następnymi „nieuchronnymi” pandemiami) zdaniem wyśmiewanych (na razie) zwolenników teorii spiskowych to kolejny dowód, że korona wirus to zaplanowana operacja specjalna. Stworzony w laboratorium tylko po to, żeby podać masowo ludziom szczepionkę na niego, to wstęp do całkowitej przebudowy świata, w jakim żyjemy i wprowadzenia masowej kontroli całych społeczeństw. Jak się bowiem okazuje, szczepionki to tylko preludium do procedury czipowania ludzi. Prace nad tym, sponsorowane zresztą m. in. przez Billa Gatesa, są już bardzo zaawansowane.” Inny art., dr Robert Kościelny; „Pandemia – jest, czy jej nie ma?, pisze: „Dwa tygodnie temu Makia Freeman przedstawił scenariusz, dzięki któremu każdy, kto dysponowałby dostateczną ilością usłużnych dziennikarzy i naukowców, mógłby „wywołać” światową pandemię, aby później czerpać z niej krociowe zyski. Przedstawmy tylko kilka z trzynastu punktów tego „scenopisu”. Najpierw trzeba wybrać odpowiedni czas na wybuch fałszywej pandemii. Z tego powodu Freeman poleca wybrać czas zimowy, kiedy nadchodzi sezonowa grypa, a ludzie już chorują. Nowa choroba musi mieć odpowiednio złowrogą nazwę. „Przeciętny człowiek nigdy wcześniej nie słyszał, że wg lekarzy takich jak Wolfgang Wodarg  koronowirusy stanowią ok. 7-15 proc. wszystkich wirusów wykrytych w przypadkach ostrej choroby układu oddechowego, a zatem wiele osób ma już w swoim ciele biliony korona wirusów biorąc pod uwagę, że człowiek ma w swoim organizmie 380 trylionów wirusów.”  Od samego początku musisz użyć mediów głównego nurtu do wykadrowania kontekstu. Kontroluj narrację, mówiąc ludziom, że jest to o wiele gorsze niż wszystko, co się kiedykolwiek wydarzyło. Kolejny etap wymaga wprowadzenia „nauki”, aby wzmocnić wizerunek „oparty na danych”. Chodzi o kontrolę percepcji, uważa M. Freedman. Dlatego „Wprowadź nowe modne słowa i modne hasła, takie jak spłaszczanie krzywej, dystans społeczny i nowa normalność i dopilnuj, aby wszyscy, zarówno wynajęci za duże pieniądze dziennikarze i naukowcy, jak też użyteczni idioci, powtarzali je do znudzenia”.

Czytając to chyba już widzisz potrzebę jakiejś reakcji. Nie mów, że nic nie możesz! Możesz wiele, ale oprócz modlitwy, musi być także – czyn! Możesz protestować np. wysyłając sprzeciw na strony naszych …zarządzających. Niech widzą, że jeszcze żyjesz, że chcesz żyć i nie pozwalasz na eksperymenty medyczne na sobie, co gwarantuje ci Konstytucja RP art. 39. Zresztą, możesz mieć swoje pięć minut w życiu, ale to wymaga rozpisania wyborów prezydenckich, zebrania ponad 100 tys. podpisów(!), i wtedy jesteś łaskawie dopuszczony do „debaty prezydenckiej” i masz swoje, dosłownie pięć minut (plus minutę extra). Oglądaliście? Potem każdy komentator i „telawizje”, wieszczą kto wygrał. Mogę więc i ja, wszak od kilkunastu lat piszę dla was felietony polityczne. Chyba to już standard, by pytania były na tyle dyletanckie, by nie zaszkodzić urzędującemu p rezydentowi. Nie podnosiły najważniejszych kwestii Polski np. Intronizacja, bankructwo Polski, aborcja – zamrożona przez PIS!, czy kwestia 447. O tych ostatnich trochę wspominał prof. M. Piotrowski (całkowicie dotąd bojkotowany przez „mendia”). Ogólnie, nie widzę charyzmatyka, który by porwał Naród. Język „urzędujących politykierów”, był zachwaszczony zwrotami kłamliwymi, typowymi do bełkotu knesejmu. Pozytywnie więc wypadli ci po drugiej stronie flanki. Gdybym miał wskazać, to w finale chciałbym zobaczyć starcie: prof. M. Piotrowskiego z K. Bosakiem.  Oni wypadli bardziej przekonująco a znam każdego osobiście, wiec mogę coś dodać do oceny. Jak mówi W. Sumliński: „Debata to ustawka, by ludzie się dowiedzieli jak najmniej”. Na razie wybory odwołane, ale jak to się potoczy dalej, to… bo scenariuszy jest dużo. Warto tu zobaczyć  vlog:  Będzie Dymisja Premiera i Rząd Mniejszościowy PIS – Prawda Czy Fałsz? – Analiza Komentator Film PL   https://www.youtube.com/watch?v=syIym_A_vtE

Na koniec, jeśli jeszcze do tej pory nie postawiłeś na Boga, nie nawróciłeś się, to posłuchaj Orędzia z 1 maja br. (fragment) do – Holy Family Refuge: „ Kocham was wszystkich i modlę się za was wszystkich i błagam was wszystkich, abyście tego lata wprowadzili wasze dusze w Stan Łaski i zaczęli więcej się modlić.  Mamy nadzieję, że wielu z was zobaczy, jak cierpienie, przez które teraz przechodzicie, pozwala niektórym z was zobaczyć, jak wiele Mój Syn Jezus przez cały czas dla was czyni. Proszę, módlcie się w tych czasach tak wiele jak tylko możecie, ponieważ Ostrzeżenie i Sąd waszej duszy jest na progu waszego domu (na wyciągnięcie ręki). Proście o pokutę i idźcie tego lata do Spowiedzi, abyście nie musieli stanąć przed Obliczem Boga w stanie grzechu śmiertelnego. Będziecie mieli 30 dni po Ostrzeżeniu, aby jeszcze wprowadzić swoją duszę w Stan Łaski. To będzie koniec okresu łaski (epoki, czasu, fazy, wieku). Tak więc zróbcie to teraz i bądźcie z Nami w Niebie, kiedy umrzecie.”

Aleksander  Szymczak

3 myśli na temat “PACYFIKACJA POLSKI

  1. aldona marasek: 12 godzin temu
    „Coronaświrus”, to polityczne oszustwo i poniewieranie ludzi. Zakaz wzajemnych kontaktów, to osłabianie psychiki, maseczki, to ośmieszanie i wpędzanie ludzi w ciężkie choroby płuc, byśmy w krótkim czasie stali się pacjentami oddziałów zakaźnych, a podpięcie pod respirator, to śmierć. Kolejnymi, przymusowymi pacjentami są ci co zostają poddawani badaniom fałszywymi testami, bo te pokazują dodatnie wyniki nawet przy niegroźnych wirusach. I jest to sposób na wzbudzanie strachu przed wyimaginowaną, he, he, „PANDEMIĄ” i trzymanie narodu na kolanach. A żeby wzmocnić posłuszeństwo, nakładają dotkliwe kary pieniężne, za to, że ktoś nie chce stać się samobójcą. Nie zgłaszajcie symptomów przeziębienia do sanepidu, leczcie się w domu babcinymi sposobami, bo ten COVID-19 nie był taki groźny jak nam wmawiano, a tym bardziej teraz nie jest. Tych PiS-raelskich zbrodniarzy, trzeba jak najprędzej posłać do piachu

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.