Czy Prawda – boli?

Ani jeden samozatrudniony nie powinien głosować na partię Kaczyńskiego, chyba że ten, który ma pięcioro dzieci.

Zastanawiam się, co jest nie tak, z Polską. W Polsce ani jeden samozatrudniony nie powinien głosować na partię Kaczyńskiego, ani Schetyny.

Przecież ani jeden, ani drugi nie obniżył Polakom ZUS od samozatrudnienia.

Ludzie, Polacy! ZUS za trzy i pół miesiąca ma zostać podwyższony do prawie 1 500 zł na miesiąc, to jakaś paranoja. Przedsiębiorczość Polaków jest niszczona drastycznie. Normalnie PIS/PO jedno zło.

Ostatecznym ciosem w podjęciu decyzji, powinien być fakt, że PIS i PO, podwyższają co roku Polakom ZUS, konsekwentnie.

Ludzie, Polacy, czy wy nie widzicie, że król jest nagi. Kaczyński i Tusk od 15 lat robi z Was ekonomicznych meneli.

Miliony Polaków wyjechało za granicę, Polacy dalej zarabiają 1 700 zł miesięcznie. Gdzie jest ten dobrobyt?

Gdy się zarobi na samozatrudnieniu w PL 3 000 zł trzeba oddać 1 500 zł tylko na ZUS, plus podatki.

Ludzie czy wy nie widzicie, że król jest nagi? Powtarzam jeszcze raz. Polacy dalej zarabiają 1 700 zł miesięcznie a ZUS to już prawie 1 500 zł ryczałtu miesięcznie!

Gdyby Anglicy lub Czesi mieli tyle płacić to by ludzie tego nie wytrzymali.
Z drugiej strony opłacana przez Was telewizja upokarza Was pokazując jak to Polacy dzielnie stoją w kolejkach po nowe zasiłki. Polsko otwórz oczy.

Ze strony: https://dobryruch.co.uk/

4 myśli na temat “Czy Prawda – boli?

  1. Za pieniadze (tu 500_) lud sie podli, za pieniądze ksiadz sie modli…. CHWILOWY „dobrobyt” z puli naszych > wnuków!!! Coraz wiecej ludzi to widzi! Pracy a nie > jałmużny !!!

    Polubienie

  2. AKS Polska krajem emerytów , a oni sobie chwalą zycie , ciepła woda zupa na kościach , PIS da 13 a może i 14 dodatkową emeryturkę , tylko że na nie muszą zapierda… ich dzieci i wnuki i płacić haracz dla Andrusów i innych darmozjadów w sejmie w urzędach na państwowym policja straż , im jest dobrze a to oni trzymają stery

    Polubienie

  3. ad: „anonim”, rozumiem Twój – sarkazm. PIS jak się okazuje, jest mistrzem w manipulowaniu społeczeństwem. Najbardziej chyba niedoinformowaną warstwą, są właśnie emeryci. Oni wiedzę czerpią głównie z Radia Maryja i TVPis. W tym układzie trudno o prawdę. W swej zdecydowanej większości nie korzystają z internetu, więc – normalne, że ich wiedza o sprawach politycznych jest….zmanipulowana i tak głosują. Jednak – nie upadajmy na duchu, bo naszą królową jest sama – Matka Boża! W Niej nadzieja, jak też w INTRONIZACJI, która dokona się w Polsce w ostatnim momencie, bo tak powiedział Jezus!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.