VOX POPULI = WOLA NARODU

LIST OTWARTY do uczestników okrągłego stołu i ich następców! Czas Waszego końca się zbliża! Naprawcie krzywdy które spowodowaliście!

Wy, którzy zasiadaliście przy  magdalenkowym stole dzieląc tort wyzysku jakim stała się dla Was Polska, Wy, którzy własny naród doprowadziliście swoimi działaniami i decyzjami do gospodarczej klęski  i wielomilionowej emigracji wspaniałej polskiej młodzieży, uniemożliwiając jej życie i rozwój na naszej polskiej ziemi, ziemi okupionej życiem, walką, męczeństwem i odwagą naszych ojców i dziadów!

Zróbcie rachunek sumienia i naprawcie NATYCHMIAST krzywdy jakich dokonaliście!

Macie pieniądze, międzynarodowe i krajowe układy, Wasze macki sięgają wszędzie. Myślicie że wszystko macie pod kontrolą i że do końca Waszych dni a potem na zawsze prawda będzie tajona aby przypadkiem nie wyciekła i aby Wasze dzieci ze wstydu po Was nie musiały wyjeżdżać z kraju.

Tak nie jest. Pamiętajcie że w relacjach naszych przyszłych pokoleń, zniewolonej już wtedy i wyniszczonej garstki pozostałych przy życiu Polaków, będziecie przeklinani za zło i zdradę jakich dokonaliście na Narodzie Polskim w imię chciwości oraz własnych egoistycznych celów i zysków!

Wkrótce nadejdzie przełomowy moment i zostaniecie rozliczeni! Polska jest na skraju przepaści! Polacy otwierają ze zdumieniem oczy zdając sobie sprawę że zostaliśmy pokonani przez żydostwo i współpracujące z nim „polskie”? tajne służby postmagdalenkowego układu. W obecnej sytuacji Polakom nie zostaje już nic innego jak walka na śmierć i życie! To jest już otwarta wojna! Wojna wypowiedziana przez chciwą i bezwzględną garstkę ludzi, 40-milionowemu Narodowi Polskiemu!

Obywatele polscy tajnych służb! To ostatnia szansa na Wasze odkupienie. Macie kontakty na arenie międzynarodowej, pieniądze, układy, Jesteście bardzo efektywni w działaniu. To ostatni dla Was moment abyście zadziałali dla dobra wspólnego Narodu Polskiego! Pokażcie co jesteście naprawdę warci, a wtedy Polacy będą mogli się zastanowić czy to wystarczy na zadośćuczynienie krzywd i zbrodni jakich dokonaliście podczas ostatnich 30 lat rujnujących Polskę rządów a teraz ryzykujemy jeszcze okupację i WOJNĘ LĄDOWĄ!

Wasze zadania:

1.Polska ma się stać krajem NEUTRALNYM na wzór szwajcarski. Waszym zadaniem jest użyć NATYCHMIAST wszystkich WASZYCH wpływów na Waszych zakulisowych spotkaniach międzynarodowych, w celu przekonania światowych mocarstw (USA, ROSJA, NIEMCY, CHINY) aby UZNAŁY Polskę za terytorium NEUTRALNE! Dokument zgody ma być BEZWARUNKOWY!  To jest JEDYNA szansa na to by Polska się ostała! Nie macie nas po raz kolejny sprzedać (bo prawda i tak by wyszła na jaw) lecz uwolnić! Jeśli chybicie Polska będzie kompletnie stracona a Naród Polski Wam tego nigdy nie wybaczy!

2.Polske rządy mają powrócić do prawowitych Polaków, a Wy macie o to zadbać i nas w tym wspomóc!

3.Polski Sejm poprzez przegłosowanie  USTAWY NATURALNEJ, ma uznać prawo naturalne za obowiązujące w polskim systemie prawnym.

4.Sędziowie mają być wybierani w wyborach, oraz na rozprawy wprowadzić trzeba ławników losowanych z ludu, tak jak to jest w Wielkiej Brytanii. Ogromem bubli prawnych nie należy się przejmować, bo prawo zasadnicze jest w miarę poprawne. Wystarczy jedynie by sądy orzekały rozumem, bo od tego są sądy oprócz ustaw prawnych. Sędzia ma myśleć i gdy widzi rozbieżność prawa, musi decydować wg prawa nadrzędnego (Konstytucji oraz prawa naturalnego), a nie zarządzeń i ustaw niezgodnych z prawem nadrzędnym. Wystarczy na początek zachowywać Konstytucję tą która teraz jest. Przy każdej na bieżąco wynikłej rozbieżności praw podrzędnych stanowionych, sędzia ma moc by te ustawy kłócące się z ustawami nadrzędnymi, anulować przy sprawach bieżących. Sąd najwyższy miałby je zbierać na listę i odsyłać do Sejmu z nakazem likwidacji z dziennika ustaw. Orzekać zaś w oparciu o ustawę nadrzędną, sądy w swoim orzekaniu mają brać pod wagę obecną Konstytucję jako akt najwyższy nad każdym prawem stanowionym.

Wierzę, że niektórzy z Was mający jeszcze sumienie i serce zamiast kamienia, zdać sobie sprawę z krzywd i zła jakie poczyniliście, zechcą zawrócić na właściwą drogę, i zechcą budować podwaliny pod prawdziwy rozwój gospodarczy Polski i pod budowę prawdziwego dobrobytu Polaków!

Teresa Garland

2 myśli na temat “VOX POPULI = WOLA NARODU

  1. ja cię … marzenie ściętej głowy , fantastyka naukowa , czy Pani w to wierzy ? trzeba walczyć o dostęp do broni bo to jest podstawa wolności , bez rozlewu krwi w Polsce nic się nie zrobi , z drugiej strony oni na to czekają aby brat strzelał bratu w plecy , to jest matnia , trzeba szukać sposobu na wyjście z tego matrixa

    Polubienie

  2. No cóż… warto mieć marzenia! Jestem za dostępem do broni. To także nie oznacza, że…wyrżnęlibyśmy się nawzajem, ale to oznacza, że nachodźcy i „rządziciele”, zanim by coś podjęli przeciw narodowi, musieliby …. mocno się zastanowić! Ja wierzę w wielką Polską Katolicką, bo taka będzie!! Gdyby choc z 10% Narodu Polskiego, prosiło Boga o…pomoc – nie byłby potrzebny rozlew krwi! My nauczyliśmy sie myśleć na sposób…. ludzki. Jednak, ponad tą całą zgnilizną tego świata, jest Sędzia Sprawiedliwy i w Nim należy pokładać nadzieję. Matka Boża wciąż jest Naszą Królową i…stąd mam nadzieję! AKS

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.