UPADEK PAŃSTWA POSTĘPUJE

Polacy mają to do siebie, że przestali wierzyć w wolną Polskę, że bardzo szybko tracą nadzieję na jakąś zmianę. Połowa budzi się w momencie wyborów, głosuje zgodnie z nakazami okupantów (TV sondażowa!) i… potem dziwi się, że nie widać w Polsce zmian na lepsze! Wybiera emigrację. Jak gospodarz śpi, to myszy harcują ! Jeśli większości Narodu nie zależy na dobru i pomyślności, a w konsekwencji – godnym i lepszym życiu, to nie dziwcie się, że doczekaliśmy zaprzańców, złodziei i oszustów, których przy władzy trzyma międzynarodówka komunistyczna! Im nie potrzebne jest państwo, a już nie daj Bóg – katolickie, im wystarcza kasa, bo w kołchozie UE, wszędzie są u siebie. Na darmo przestrzegała kiedyś LPR – nie wchodźmy do jewrosojuzu!

Ostatnio nasiliły się wysiłki naszych okupantów, by zlikwidować państwo Polskie. 18 grudnia ubr, zrobiono następną nocną zmianę, bo o godz.: 0:44, chcieli zmienić Konstytucję RP tak, by ze sprzedaży lasów, pokryć żądania syjonistów na sumę 67 mld $ (za ks. prof. Czesław Bartnik). Ręka Boska nas obroniła! Zabrakło 5 głosów w Sejmie. Sprzedawczyków znalazło się – 291 (PO, PSL, SLD, TR)! 16 stycznia br. Sejm ( w nocy !) uchwala Ustawę górniczą, de facto likwidującą najpierw 4 kopalnie a potem resztę. Tu głosowało 240 zaprzańców (koalicja PO-PSL)!

Kardynał Wyszyński nauczał, a pewnie ci u steru nie słuchali: „Jeżeli człowiek się nie odmieni, to najbardziej zasobny ustrój, najbardziej bogate państwo nie ostoi się; będzie rozkradane i zginie. Cóż bowiem z tego – powiem może trywialnie – że krążąca butelka spirytusu przejdzie z rąk jednych pijaków do rąk innych pijaków! Powiem jeszcze bardziej drastycznie: że klucz od kasy państwowej przejdzie z rąk jednych złodziei w ręce drugich złodziei?! Przecież chyba nie o to idzie, żeby wszyscy złodzieje mieli dostęp do kasy i wszyscy pijacy do wódki, tylko żeby sumienie wszystkich się obudziło, żebyśmy zrozumieli naszą odpowiedzialność za Naród, który Bóg wskrzesza.. (…) Nie możemy handlować naszą ojczyzną, nie możemy też liczyć na to, że ktoś nas zbawi. Zbawi nas tylko Pan nasz Jezus Chrystus.”

Zaiste, haniebne jest kupczenie Ojczyzną w imię przymilenia się hegemonom z UE! Poczynają sobie coraz śmielej. Kto im się sprzeciwi? – jeśli bunty górników, rolników etc, są wyciszane (wygaszane – modne dziś słowo nowomowy) kolejnymi paciorkami i obietnicami! Stąd czują się bezkarni, wyprzedają kolejne srebra rodowe, kolejkę na Kasprowy Wierch, Polską Żeglugę Bałtycką a po kopalnie, ustawia się już spora kolejka. Likwidacja i eksterminacja Narodu Polskiego postępuje. Choćby jeden przykład na rozbicie rodziny i pacyfikację społeczeństwa: w Polsce kwota wolna od podatku wynosi 3091 zł (738 Euro). W 2012r. minimum egzystencji to 521,11 zł na jednoosobowe gospodarstwo, czyli w skali roku – 6253,32 zł. Tak więc ściągają już nawet od tych z minimum egzystencjalnym! Eksterminacja! Dla przykładu w innych państwach, poczynając od „najbiedniejszej” Grecji, minimum – 5 tys. euro, do najwyższych: Austria 11 tys., Hiszpania 17,7 tys., czy Cypr – 19,5 tys. euro! Oto skala biedy w Polsce. A my ich dalej wybieramy! Wybieramy, czy tylko tak nam oznajmiają?! Wszak sitwa trzymająca sondaże trzyma się mocno i nawet ostatnio stale podają I turę dla naszego wodza, a nawet widziałem ( w tym samym czasie), inny „sondaż” dający poparcie – 78%! Powinni zakazać całkowicie tej oczywistej manipulacji! Nie zakażą? – bo kto ich zmusi?!

Festiwal cynizmu, kłamstwa i zaprzaństwa trwa. Dziś, by zlikwidować państwo, nie potrzeba najeżdżać czołgami. Wystarczy zepsuć obyczaje! Oto najnowsza dyrektywa UE nakazuje państwom członkowskim przyjęcie ustawy o: zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej. Genderdyktatura postępuje. Widzieliśmy ją podczas połączonych Komisji Praw Człowieka i Spraw Zagranicznych 5. 02. 2015, gdzie wbrew regulaminowi, a raczej przy jego łamaniu, przewodniczący z PO R. Tyszkiewicz dopuszcza gniot źle przetłumaczony i większość (wiadomo), w/w ustawę przegłosowuje. Nawet minister A. Nowak nawoływał – przyjmijcie konwencję, poprawimy ją potem!(sic) I tak doszło do przyjęcia w dniu 6. 02. 2015r. (w dzień o 10:53) przez Sejm (posiedzenie 86) Ustawy, która zniszczy zdrową jeszcze w miarę tkankę społeczną i zlikwiduje rodziny, wiarę, tradycję i kulturę! Tu wystarczyło 254 zaprzańców, głównie z PO, SLD, „Palikota” i częściowo z PSL! Za głosowali m. in. R. Kalisz, A. Grodzka, czy W. Nowicka. „Sama (ustawa) nie określa, co to jest stereotyp, więc będzie to przyczyną do nadużyć. Pytam, czy związek mężczyzny i kobiety – małżeństwo, jest stereotypem? Czy wychowanie dzieci w tradycyjnej rodzinie jest stereotypem? Kto będzie o tym decydował? Czy będzie to speckomisja, specpolicja, grupa, która pójdzie na wojnę z każdą tradycją? Pytam was, posłowie PO, dlaczego idziecie na wojnę z polską kulturą, tradycją i religią? Dlaczego wam to przeszkadza? Czy naprawdę uważacie, że rodziny w których się wychowywaliście są źródłem zła i przemocy?” – pytała poseł Małgorzata Sadurska. „Ten potwór legislacyjny jest niezgodny z artykułem 2, 18, 38, 48, 53 Konstytucji RP. Takie są fakty” –zaznaczała poseł Beata Kempa.

Ciekawy jest też głos w dyskusji jednego z internautów: „Brawo obłudnikom i sługusom z wiejskiej którzy służą szatanowi i jego hordzie. Z chwilą przeforsowania tej konwencji całe piekło wydało jednym głosem radosne HURA !!! Szatan jest dumny z tej większości posłów osłów którzy nawet ustawy dla niego uchwalają aby ten niegodziwiec mógł czynić jeszcze większe zło.” Do tego dochodzi wprowadzenie na rynek pigułki wczesnoporonnej „ella–One”, czyli dzień PO! Znamienne.

Dość! Naród Polski został postawiony pod murem. Teraz : albo damy sobie wcisnąć te w/w „nowości uszczęśliwiające lemingów (gojów)”, albo staniemy w obronie państwa Polskiego! Wielu już nawołuje do Strajku Generalnego! Jeśli nie chcemy być niewolnikami międzynarodówki genderowej UE, musimy w końcu obronić rodziny, wiarę i Ojczyznę. Zbliżają się wybory. Pokażmy partyjniactwu środkowy palec i – gremialnie idźmy na wybory! Bardzo ważne, bo to być albo nie być Polski! Dalsze przegłosowanie „Ustawy” przez Senat i podpis prezydenta, szybko zniszczy katolicki Naród Polski. Tego nie dali sobie wcisnąć Czesi, Rosjanie czy Cypr i Łotwa. Kardynał Wyszyński, Warszawa 4. 10. 1961: „Naród który nie umie walczyć o swoją wolność, już się właściwie zdeklasował, stając poniżej swej wysokiej godności. Trzeba dopiero olbrzymich ofiar i potężnych wstrząsów, ażeby otrzeźwiał człowiek, który nie broni już wolności swojej osoby jako istoty rozumnej i Naród, który nie pełni już powinności wobec najsłuszniejszego i najpotężniejszego swego prawa, jakim jest wolność”!

POLONIA SEMPER FIDELIS!

AKS

opublikowany na: grajewo24.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.