Lekko wstrząśnięty…

Wybory do PE już za kilka dni. Co rusz ktoś pyta mnie na ulicy – na kogo głosować. To znaczy, że choć trochę zależy nam na tym, aby godni reprezentowali Polskę w Unii Europejskiej. Czasem uda mi się obejrzeć spoty wyborcze i…. jestem wstrząśnięty poziomem retoryki. Ale nie to najważniejsze, wszak kokietowanie swego elektoratu przez partie, to cykliczna zabawa przed wyborami. 1 maja 2014r. minęło 10 lat bytności Polski w UE. Jak kraj długi i szeroki odbywały się zabawy, koncerty i ogólnie >bajerowanie Narodu i „wciskanie” jednej myśli – jak nam teraz dobrze. Pytanie – komu? I tu pada porażające wyznanie eurodeputowanego Saryusza Wolskiego – Mamy Dobrobyt!!!? Od razu pytanie – kto? Czy ci, którzy po zlikwidowanych zakładach (pewnie z woli UE) są teraz bezrobotni? Czy te miliony wygnane z Ojczyzny za chlebem? Jeśli czytam, że była komisarz UE, D. Hubner zarobiła 4 mln, to już wiemy kto mówi o dobrobycie!

Plują nam w twarz przytaczając rzekome badania „sondażowe” mówiące, że 89% Polaków jest za UE! Coś im się pop….ło chyba z przekrętem stulecia – transformacją 89 roku! Musimy wszak widzieć te nasilające się ruchy przeciw UE w innych państwach europejskich (np. Czesi czy Anglicy).

Różne akcje przedwyborcze dzieją się w internecie. Od głupich typu – bojkot wyborów, poprzez mądrzejsze np. nie głosować na byłych i obecnych europosłów, aż po wzywanie do głosowania na określone partie. A czemu na partie? Przecież to przez partie (okrągłostołowe) mamy – „dobrobyt” (głodowy). Jeśli znów damy im głos, nic się nie zmieni a tylko ci cwańsi będą jeszcze bogatsi. Dosyć kupczenia Polską!

W licznych apelach Polskich patriotów czytamy, np. sygnowany przez prof. A. Raźny czy Z. Wrzodaka apel: … „Polska i Jugosławia są ewidentnym przykładem niszczenia Słowian. Prowadzona od 25 lat antypolska polityka w dziedzinie społecznej, gospodarczej, finansowej, obronnej doprowadziła wprost do likwidacji państwa polskiego oraz do niszczenia narodu polskiego ekonomicznie, fizycznie i moralnie. Przy ,,pomocy” tzw. ,,ekspertów” z zachodu zlikwidowano Polską gospodarkę. To, co Naród Polski wypracował, sprzedajni politycy w Polsce sprzedali za bezcen zachodnim inwestorom, w tym bankowość i strategiczne przedsiębiorstwa. Zachodni inwestorzy zlikwidowali konkurencję a Polacy zostali bez pracy i własności.. Skutki tzw. transformacji gospodarczej dla Polski są tragiczne. Dług publiczny Polski wynosi około 1 bln $ (jeden bilion dolarów), pomimo wyprzedaży najlepszych składników majątku narodowego, bezrobocie sięga oficjalnie 14% a nieoficjalnie bezrobocie wśród Polaków wynosi około 30%, zmuszono w sposób ekonomiczny młodych Polaków do emigracji, rozbijając rodziny. Postępowanie takie wszystkich rządów w Polsce doprowadziło do zapaści demograficznej oraz do tysięcy samobójstw szczególnie wśród młodych. W zamian tzw. ,,zachodni wyzwoliciele” podsuwają Polakom, związki homoseksualne, przemysł pornograficzny, pedofilię, narkotyki, sekty, medialny terror, cenzurę, fasadową demokrację, lichwę, swobodny napływ imigrantów, walkę z Panem Bogiem.”

Dlatego niezmiennie napominam – IDŹCIE GŁOSOWAĆ, i wybierajcie nie partie, ale ugrupowania patriotyczne jak np. Ruch Narodowy (lista nr 2). Nie dajcie sobie wmówić, że glosowanie na małe to strata głosu. To mówią ci „konfiturowcy”, którzy zabetonowali scenę polityczną Polski i nie pozwalają na jakiekolwiek utworzenie grupy politycznej, która te ich synekury (czytaj: etat europarlamnetarzysty) może odebrać. Nieświadomym Polakom serwuje się także JK Mikke, ale przestrzegam, bo to działa na zasadzie „odbierz babci dowód”. Ma po prostu określone zadanie. Naszą przyszłość budujemy w każdych wyborach, dlatego nie wolno tego oddawać w ręce obcych – SAMI DECYDUJMY KOGO WYBRAĆ.

Aleksander Szymczak

opublikowano na: grajewo24.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.