POWOLI WRACA ROZUM

Cóż, lepiej późno niż wcale. Tak to już jest, że najwolniej w człowieku zmienia się… mentalność, przekonania. Ale powoli – „odbrązowiajmy”. Jest stały trend odwrotu głosujących na PIS. To widać i „czuć”, co pokazują liczne artykuły. Pewnie ta kasta zarządzająca tym krajem nad Wisłą, już moczy się nocami, ale tak kończą się rządy – autorytarne. Polacy powoli zaczynają rozróżniać – plewy od ziaren. Rządy agentur (wszelakich w Polsce), mogą być tylko do czasu. Myślenie, kogo w następnych wyborach (dżumę czy cholerę), już powinno odchodzić do lamusa. Cały ten złodziejsko-agenturalny „okrągły stół”, powinniśmy wyrzucić do kosza! Mamy alternatywę!

Wojna biologiczna trwa

„Rosyjskie przysłowie mówi, że darmowy ser jest tylko w pułapce na myszy. Parafrazując to przysłowie tak by uwzględniało ono współczesne realia, możemy powiedzieć, że darmowe szczepionki są tylko w pułapce na ludzi!

Ostatnia zastawiona na małych Polaków pułapka pod nazwą „szczepimy dzieci w wieku od 6 miesięcy do 4 lat”, rządowi warszawskiemu się nie udała. Na 2 miliony wystawionych skierowań, do szczepienia zgłosiło się…niecałe 200 osób.

Można więc powiedzieć, że Polacy zmądrzeli (niestety o dwa lata za późno) i nie pozwolili pozabijać i pokaleczyć własnych dzieci!

Niebezpieczeństwo jednak nie minęło. Bandyci szczepionkowi będą teraz próbowali „wyszczepić” dzieci podstępem, wstrzykując im jako szczepionki „tradycyjne”, berbeluchę „covidową”, której ogromne ilości zalegają w magazynach.

Polacy muszą w końcu zrozumieć, że nawet jeśli ich dzieci (oraz oni sami) nie staną się obiektem podstępnego ataku berbeluchą covidową, to tak zwane „tradycyjne” szczepionki są takim samym zagrożeniem zdrowia i życia jak i śmiercionka na covida.

Trwa wojna biologiczna, której bronią są „szczepienia”, zaś ostatecznym celem depopulacja ludności. W takich realiach należy jak ognia unikać wszelkich „szczepień”, gdyż każde z nich (łącznie z tymi „tradycyjnymi”) jest śmiertelnym zagrożeniem życia i zdrowia ludzi.” Dod. aut: na szczęście, tylko trochę ponad połowa Polaków została ogłupiona, przestraszona i… wyszczepiona! Jest nadzieja!

Klub Inteligencji Polskiej 05/01/2023

WAŻNE! World Economic Forum wyhodowało polskie elity! Wyciekła lista: Aleksander Kwaśniewski, Andrzej Duda, Mateusz Morawiecki, Hanna Gronkiewicz Waltz, Paweł Piskorski, Jan Maria Rokita, Waldemar Pawlak, Tomasz Lis…(Donald Tusk, Marek Belka, Jerzy Buzek, Rafał Trzaskowski itd)

Artykuł pokazuje jak w każdym kraju przygotowywane są elity do pełnienia władzy. Wymienione nazwiska są jedynie drobnym fragmentem osób z Polski wyszkolonych w globalistycznych szkołach tresury elit i dobranym dosyć tendencyjnie bez uwzględnienia PiS, z którego wykazano tylko Andrzeja Dudę i Mateusza Morawieckiego. Z PiS-u jest tych osób znacznie więcej, być może najwięcej ze wszystkich ugrupowań, biorąc pod uwagę najbardziej szkodliwe dla Polski i Polaków realne czyny i decyzje podjęte w okresie sprawowania władzy.

Redakcja KIP

Tusk, Morawiecki, Trzaskowski, Duda… kontrolowana wymiana jednej kliki!

Więcej na: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/01/41315/

W Sejmie zaczyna się…arytmetyka. Co zrobić, by dalej zostać przy „żłobie”, synekurach itd.? Liczą te głosy i liczą i wychodzi, że ani obecna koteria, ani ich „opozycja”, nie zdobędą większości bez… „Konfederacji”! I właśnie o to chodzi – by „Konfederacja” w tych wyborach zyskała jak najwięcej, by już żadna agentura nie mogła sobie robić w Polsce nic, co zadaniują ich wschodni i zachodni mocodawcy! Taki biedny Piecha z PIS zaczyna się… przymilać do „Konfy”, ale celną odpowiedź dał im poseł R. Winnicki:

„Poseł Piecha, rojąc w mediach o koalicji z Konfederacją, zapomniał chyba o dwóch rzeczach. Pierwsza, że nas interesuje reformowanie a nie uwłaszczanie się na państwie jak to od 7 lat robi PiS. Po drugie, że Konfederacja dąży do tego żeby zarówno PiS jak i PO odesłać do lamusa.”

„Oburzeni” piszą: Zlikwidować natychmiast Parlament Europejski!

Jak pokazuje niedawno ujawniona afera korupcyjna w Parlamencie Europejskim, wcześniejsze oszustwa finansowe europosłów (ukazane np. w publikacjach prof. Migalskiego) czy przede wszystkim – astronomiczne wydatki na utrzymanie PE oraz jego nikła rola w praktyce funkcjonowania wspólnoty europejskiej, Parlament Europejski jest całkowicie zbędną, wprost pasożytniczą instytucją, która jak najszybciej powinna zostać zlikwidowana.” WRACA ROZUM!

AKS

ps. POWOŁANY (CALLED) 2022 – FILM NA CZASY OSTATECZNE

Grzegorz Braun – oświadczenie ws. Forum w Davos

owsików ci u nas pod dostatkiem…- wydoili nas już na paliwie, węglu, gazie, prądzieeee!! etc i cdn (bo śpicie!) https://pbs.twimg.com/media/FljV2i3WQAQrrwk?format=jpg&name=small

3 myśli na temat “POWOLI WRACA ROZUM

 1. ⚠ Nie nasza wojna”: Polacy idą na wiec przeciwko bezprawnemu wysłaniu wojsk na Ukrainę. W Warszawie odbędzie się wiec przeciwko wysłaniu polskich żołnierzy na Ukrainę !!! 21.01.2023 ⚠

  UWAGA !!!
  W WARSZAWIE WIEC PRZECIWKO BEZPRAWNEMU WYSYŁANIU POLSKICH ŻOŁNIERZY na WOJNĘ.

  TO NIE NASZA WOJNA ! ! ! 

  ℹ 21 – stycznia – 2023 ℹ

  POLACY idą na wiec przeciwko wysłaniu POLSKICH wojsk na Ukrainę w brew interesom Polski i Polaków.

  W Warszawie odbędzie się wiec przeciwko rozpoczęciu polskiej operacji wojskowej na Ukrainie.
  A tym samym sprowokowaniu Rosji do wojny z Polską na terenie Polski i zagłady Polaków, zagłady naszego kraju, Polski !!!. 
  DOŚĆ SAMOWOLI WŁADZY i DZIAŁAŃ NA SZKODĘ POLSKI !!!.
  _________________________________________________

  Spotkanie Zełenskiego z Dudą nie przeszło bez echa, a Polacy piszą na portalach społecznościowych, że są przekonani, że szefowie obu państw zgodzili się na wkroczenie polskiego kontyngentu w zachodnie regiony Ukrainy i ich późniejsze „zjednoczenie” z „Wielką Polską”.

  Na 21 stycznia w Warszawie zaplanowano akcję protestacyjną przeciwko wkroczeniu polskich wojsk na Ukrainę.
  Polacy w ukro armii. STOP !!!
   Polacy razem z banderowcami STOP !!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.