KOŃ  TROJAŃSKI  1449

Pewnie w świecie bywały państwa rządzone przez prawe i mądre władze, ale obecnie? Albo dyktatura, albo co najmniej autorytaryzm (ludzka twarz dyktatury). W tym ostatnim systemie, rządzenie …”na haki”, to sposób na miękką tyranię i zniewalanie posłów. Czyli np. … obowiązek głosowania partyjnego, a więc … łamanie sumień. W imię czego? Choćby dla dalszych „konfitur” w ławce sejmowej. Bo jak nie zagłosujesz, to może zabraknąć miejsca na… ”dobrej liście” i … biorącym miejscu? Sejmowe …”rozdawnictwo pożyczkowe”, i taki jest uwiązany jak pies. Nie będzie marzył o zmianie czegokolwiek, bo… ma do spłaty kredyty! Może to być jakieś… szabrownictwo, sprzeniewierzenie społecznych pieniędzy, jakaś… seks afera i… haki gotowe. Może to być… wysługiwanie się obcym …za …judaszowe srebrniki, za „obstrukcję w interesie obcych”… Wszak nie od dziś wiadomo, że obcy stworzyli w Polsce swoje „partie” i sowicie je pod stołem opłacają!  Bo czymże jest ta obecna Uchwała 1449, mająca być procedowana 15 września (pierwsze czytanie)?                         Dlatego „Konfederacja” rusza z akcją …uświadamiającą posłów, którzy bezrefleksyjnie (a może obarczeni powyższymi grzechami), podniosą swoją rękę! Ileż już było podobnych głosowań, no przecież nie w interesie Polaków!

konfederacja.pl/kluby

Szanowny Panie Pośle!
Reprezentując Klub Konfederacji w Grajewie, zwracamy się do Pana
z konieczną prośbą o dokonanie kilkukrotnego namysłu nas sposobem głosowania wobec  ustawy 1449 i jej ODRZUCENIE.

Uzasadnienie
1. Wszyscy doskonale wiemy, że Sejm powołany jest do stanowienia prawa , natomiast  proponowana ustawa 1449 dotyczy wprowadzenia wielosferowej segregacji  sanitarnej. Dzięki wielopokoleniowym przekazom mamy świadomość, że historia  kołem się toczy, lecz czy na pewno chcemy żyć w świecie nowoczesnego  totalitaryzmu i apartheidu medycznego?

2. W uzasadnieniu czytamy m. in., że Fundusz Kompensacyjny będzie „kluczem do  powszechnej realizacji szczepień ochronnych”, czyli z łatwością można zauważyć, że  ustawa 1449 jest regulacją wprowadzającą powszechną dyskryminację w formie  szeroko rozumianej segregacji sanitarnej. Projekt ustawy jest swoistym koniem  trojańskim, gdyż zawiera szereg antyobywatelskich zapisów, które godzą  w podstawowe wolności oraz swobody obywatelskie każdego Polaka. Skutki  w formie wielowymiarowej dyskryminacji obywateli na gorszych i lepszych są  stanowczo niedopuszczalne.

3. Ponadto uposażanie inspektorów sanitarnych w możliwości, niczym policja
sanitarna przerasta zdrowo rozsądkowe postrzeganie instytucji sanepidu.
Nie chcemy dopuścić do przymuszania do szczepień na Covid-19, powrotu do
regionalnych lockdownów, których straty są niepoliczalne. Niesprawiedliwe
30-dniowe kwarantanny, unikanie odpowiedzialności za NOP-y, kary sanepidu do
30 tys. zł za tzw. „covidowe niedomówienia” czy wgląd pracodawcy w tajemnicę
lekarską pracownika.

4. Z ogromną nadzieją pokładaną w Państwa zdrowym rozsądku oraz poszanowaniu  wolności swoich rodaków przypominamy treść przysięgi poselskiej: „Ślubuję  uroczyście, jako poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej rzetelnie i sumiennie  wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności Ojczyzny i dobra  obywateli, przestrzegać porządku prawnego Rzeczypospolitej Polskiej„, nalegamy  do rozważnej refleksji na temat wszystkich niedopuszczalnych skutków  proponowanej ustawy antagonizujących z podstawowymi prawami  gwarantowanymi Konstytucją, jak swobody obywatelskie, równość wobec prawa  i wolność. Apelujemy o działanie w poczuciu odpowiedzialności za swoje decyzje, własnej godności i honoru, a przede wszystkim z uwzględnieniem dobra Polaków, dzięki którym piastujecie Państwo swoje zaszczytne stanowisko.
Wobec powyższego, wnosimy jak na wstępie, o ODRZUCENIE tej ustawy, jako rujnującej  funkcjonowanie w państwie prawa i wolności obywateli.
Z poważaniem, przewodniczący Klubu Konfederacji, inż. Konrad Koniecko

„Nasz” poseł PIS, K. Gwiazdowski, dostanie od nas ten apel.

Żeby nie było, że nie czytaliśmy tej Ustawy (289 stron!), np. zrobią nam kuku szczypawką, a ty możesz złożyć wniosek o przyznanie świadczenia kompensacyjnego – to 200 zł ! Uwaga, felczer może mnie badać ! i… nakładać izolację domową!! Powiatowy Inspektor Sanitarny, może tą kwarantannę… przedłużyć !! Zaś lekarzy, nakłaniają do… konfidencji! itd.   Mam (fakt, że sprzed kilku miesięcy dane), ilu się wyszczepiło parlamentarzystów. Z PIS 29 na 232, z PO 37 na 127, komuniści 32 na 47. Senatorzy PIS 5 na 48 a PO 16/41.                          

  Nie wierzą – a cyrk maseczkowy w Sejmie odstawiają !

Klub Konfederacji z Grajewa złożył szereg pism do urzędów i czekamy na odpowiedzi na zadane pytania. Poinformujemy Was.

 Aleksander  Szymczak

PS. Witold Gadowski, Komentarz Tygodnia: Przedziwny przypadek Józefa Kleksa

https://www.youtube.com/watch?v=N7D59ufVfIg

5 myśli na temat “KOŃ  TROJAŃSKI  1449

 1. Dziś, tj 12 września 2021r., dokonała się długo oczekiwana przez Naród Polski, BEATYFIKACJA Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Tego Aktu dostąpiła także siostra E. R. Czacka, założycielka Ośrodka dla Niewidomych w Laskach. Dziękujmy Bogu za ten wspaniały Dar dla Polaków!

  „Konfederacja” zaprasza na: ogólnopolską akcję w ramach sprzeciwu planowanego procedowania ustawy 1449. Protest planowany jest na 15 września od godz. 16.00 w okolicy Sejmu, podczas jego obrad. Wspomniana ustawa uderza w wolności i swobody obywatelskie poprzez m.in. przymuszanie do szczepień na Covid-19, unikanie odpowiedzialności za niepożądane odczyny poszczepienne, 30-dniowe kwarantanny na podstawie podejrzenia o zakażenie oraz możliwość nakładania przez sanepid kar od 5000-30000(!) tysięcy, za niepodanie informacji o osobach podejrzanych o zakażenie. Nie zapomnijmy o – różańcach!

  Polubienie

 2. Czołem

  Medialne stwierdzenia że umarł nieszczepiony mają wyłącznie propagandowy a zarazem naturalny charakter.

  Za to w mediach USA dziennie ukazuje się dziesiątki imiennych komunikatów o śmierci poszczepiennej osób znanych , celebrytów , czasem z relacjami z przebiegu procesu poszczepiennego jak poniżej z dzisiejszego komunikatu o śmierci Stephanie Dubois i Jacka Lasta , Brytyjczyków bo tylko w USA, jeszcze (!), możliwy jest taki komunikat o ich śmierci. Europa trzyma linie propagandy, że szczepionki służą i są niezbędne.

  W. Brytania jest na 3 miejscu w zamordyzmie cov (cenzurze), zaraz po Kanadzie i Australii. Polska sklasyfikowana jest na miejscu 8. ( Np. Pospieszalski niszowo może puścić trochę prawdy poza głównym ściekiem). Tylko w USA pokazano info. o śmierci dwu polskich młodych lekarzy, którzy na swoich facebookach naigrywali się z antyszczepionkowców i po kilku dniach od szczepienia, które pokazali, zmarli. Dane personalne były bardzo szczegółowe, miejsce pracy itd.. Wysyłałem Wam to.

  W USA wyszacowano śmierć szczepionych już na 0,5 mln osób !

  Załączam przegląd mediów USA, zwłaszcza o cov.

  Dalej info o kolejnym antidotum na cov i szczep. – olej z czarnuszki.

  Polecam ją zresztą w formie ziarnistej dodawać garściami do czego się da jako przyprawę . Kupić internetowo. Marek Toczek

  Polubienie

 3. Adrian said:
  „IZRAEL – TRZECI ZASTRZYK POWODUJE MASAKRĘ !

  Od czasu wprowadzenia trzeciego zastrzyku jadu Pfizera w Izraelu eksplodowały zgony na „Covida”!
  To pokazuje, co przewidzieli informatorzy, a mianowicie, że przy trzeciej dawce poziom grafenu i białka Spike będzie zbyt wysoki dla prawidłowego dotlenienia organizmu, co doprowadzi do śmierci wielu wielokrotnie zaszczepionych
  A jeśli nadal istnieją ocaleni odporni na te śmiertelne jady, czwarta dawka przyniesie śmierć!
  A ludobójczy plan zostanie zrealizowany ku wielkiej satysfakcji naszych satanistycznych elit rządzących !”
  https://gloria.tv/post/72tWvRzr63JvEuSmj2KJbh9rH

  Szczepionka Pfizera zabiła w Izraelu 40 razy więcej seniorów i 260 razy więcej młodych ludzi niż COVID-19!
  https://zmianynaziemi.pl/bezcenzury/szczepionka-pfizera-zabila-w-izraelu-40-razy-wiecej-seniorow-i-260-razy-wiecej-mlodych

  Polubienie

 4. Jest organizowana wycieczka w Bieszczady 30 września. Są jeszcze miejsca. Można wsiąść w Grajewie. Zainteresowanym podaję namiary:
  Biuro Pielgrzymkowo – Turystyczne „EMANUEL”
  Bogumiła Kisła
  ul. Kościuszki 10
  19-300 Ełk
  tel: 87 732 81 57
  tel. kom: 604 498 649

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.