ZABÓJCZA PANDEMIA STRACHU – czyli ilu to przeczyta i ilu przejrzy?

Mamy kolejne informacje, tym razem z portalu zerohedge.com na temat przekupstwa organizacji międzynarodowej finansjery w przeprowadzaniu zamknięcia państw podczas akcji koronawirusowej.

Film i artykuł na ten temat oblikowaliśmy tutaj – https://robertbrzoza.pl/post/czy-placono-rzadom-panstw-za-lockdown-czy-byly-lapowki 

Zapraszam na fragmenty tego artykułu: https://www.zerohedge.com/geopolitical/world-bankimf-exposed-covid-aid-conditional-imposing-extreme-lockdowns-curfews 

Ogromne kredyty zagraniczne są udzielane suwerennym krajom przez Bank Światowy, MFW. Ale warunki, które wiążą się z tymi kredytami, rzadko są podawane przez rządy swoim obywatelom.

Niedawny przypadek na Białorusi ujawnił warunki określone przez te agencje w zakresie udzielania kredytów na COVID-19. Prezydent Białorusi ujawnił, że pomoc Banku Światowego na koronawirusa wiąże się z warunkami do nałożenia skrajnych środków blokujących kraj, na przykładzie Włoch, a nawet zmian w polityce gospodarczej, której odmówił jako „nie do przyjęcia”.

Dodatkowe warunki, które nie dotyczą części finansowej, są dla Białorusi nie do przyjęcia – powiedział prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko, mówiąc o pożyczkach zewnętrznych podczas spotkania w celu omówienia środków wsparcia dla realnego sektora gospodarczego ze strony systemu bankowego –  poinformowała  Białoruska Agencja Telegraficzna, BelTA.

Aleksander Łukaszenko zapytał uczestników spotkania, jak się mają sprawy związane z udzieleniem Białorusi pomocy kredytowej.

„Jakie są wymagania naszych partnerów? Ogłoszono, że mogą zapewnić Białorusi 940 mln dolarów w tzw. Szybkim finansowaniu. Jak tam sprawy? ” – zapytała głowa państwa.

Jednocześnie podkreślił, że dodatkowe warunki, które nie dotyczą części finansowej, są dla kraju nie do przyjęcia.

„Słyszymy na przykład postulaty, aby wzorować nasze działania na koronawirusa na podstawie sytuacji z Włoch. Nie chcę, aby sytuacja z Włoch powtórzyła się na Białorusi. Mamy swój kraj i własną sytuację – powiedział prezydent.

Zdaniem prezydenta Bank Światowy wykazał zainteresowanie białoruskimi praktykami reagowania na koronawirusa.

„ Jest gotowy sfinansować nas dziesięć razy więcej, niż początkowo oferował, jako wyraz uznania dla naszej skutecznej walki z tym wirusem. Bank Światowy zwrócił się nawet do Ministerstwa Zdrowia o podzielenie się doświadczeniami. Tymczasem MFW nadal żąda od nas kwarantanny, izolacji, godziny policyjnej. To bzdury. Nie będziemy tańczyć do niczyjej melodii – powiedział prezydent.

Białoruś jest jednym z niewielu krajów europejskich, które nie wdrożyły ścisłych środków powstrzymywania koronawirusa. Sytuacja jest taka, że ​​nawet usługi pozostają otwarte. Nadal rozgrywana jest liga białoruska. Jedynym ograniczeniem, jakie dotychczas podjęła Białoruś, jest przedłużenie wakacji szkolnych.

Łukaszenko jest zdania, że ​​całkowita blokada była zupełnie niepotrzebna. Podobne poglądy wyraziło również wielu znanych naukowców. Niedawno indyjski lekarz obalił oficjalną narrację na temat koronawirusa. Podkreśla, że ​​„stres wpływa na zdrowie” i powiedział, że strach nie jest konieczny, ponieważ w końcu ludzie rozwiną naturalną odporność na tego wirusa. Jest jedną z nielicznych osób, które opowiadają się za opinią, że życie musi trwać nieprzerwanie.

Prezydent Białorusi nie jest pierwszym, który ujawnił presję wywieraną przez globalne agencje w czasie kryzysu związanego z koronawirusem.

Wcześniej, prezydent Madagaskaru stwierdził sensacyjnie, że WHO zaoferowała mu 20 milionów dolarów łapówki za zatrucie leku na COVID-19  zwanym COVID-19 Organics wytwarzanym z Artemizji.

Tanzański prezydent wyrzucił WHO z kraju za pozytywne próbki koronawirusowe na kozie i Papaya. Wyrzucił również  z kraju zespół WHO Coronavirus za ingerencję w sprawy wewnętrzne.

W przechwyconym raporcie wywiadu ujawniono również, że Bill Gates zaoferował łapówkę w wysokości 10 milionów dolarów za wymuszony program szczepień przeciwko koronawirusowi  w Nigerii. Po czym, włoski polityk zażądał aresztowania Bill Gates w parlamencie włoskim. Ujawniła również program  Billa Gatesa w Indiach  i Afryce, a także plany chipowania rasy ludzkiej poprzez program identyfikacji cyfrowej ID2020. 

Przygotował Robert Brzoza

Na stronie rządowej gov.pl, dalej widnieje artykuł pod tytułem: „Koronawirus – co musisz wiedzieć?”.

W artykule jest taka informacja:

„Nie zaleca się używania masek na twarz przez zdrowych ludzi w celu zapobieżenia rozprzestrzenianiu się SARS-Cov-2

Noszenie maseczki zasłaniającej usta i nos może pomóc ograniczyć rozprzestrzenianie się niektórych chorób układu oddechowego. Jednak stosowanie samej maseczki nie gwarantuje powstrzymania infekcji i powinno być połączone ze stosowaniem innych środków zapobiegawczych, w tym higieną rąk i zasadami ochrony podczas kaszlu czy kichania (patrz wyżej) oraz unikaniem bliskiego kontaktu z innymi ludźmi (co najmniej 1 metr odległości). Światowa Organizacja Zdrowia doradza racjonalne stosowanie maseczek.

Używaj maseczek tylko wtedy, gdy masz objawy ze strony układu oddechowego (kaszel lub kichanie), podejrzewasz u siebie infekcję SARS-Cov-2 przebiegającą z łagodnymi objawami lub opiekujesz się osobą z podejrzeniem infekcji SARS-Cov-2.

Sprzęt ochrony układu oddechowego powinien być oznakowany znakiem CE, który potwierdza, że został prawidłowo zaprojektowany i skonstruowany, wykonany z właściwych materiałów”.

Artykuł został opublikowany 28 lutego 2020 roku. Jest w nim wyraźne zalecenie, by nie używać maseczek, kiedy osoba jest zdrowa.

Jest wyraźny komunikat oznajmiający, że maseczki nie gwarantują powstrzymania infekcji.

To, po co nakazują zdrowym osobom noszenie maseczek w sklepach, urzędach?

Co się zmieniło od lutego, że nagle powyższe zalecenia wyrzucili do kosza? 

Robert Brzoza

Coraz więcej portali na całym świecie rozpowszechnia informacje o sztucznym wywołaniu akcji koronawirusowej.

Prezydent Łukaszenko, Prezydent Madagaskaru, Prezydent Nigerii mocno mówią o:

oferowanych pieniądzach, o siłowym wpływaniu na politykę, o nakazach ze strony: MFW, Banku światowego i innych organizacji międzynarodowego bankiera.

Sprawa jest gruba.

Za niedługo opublikuję materiał, w którym pokażę, ile państw mogło wziąć łapówki i siłowo zamknąć kraje.

Obywatele tych państw, powinni polityków dożywotnio skazać na więzienie.

Kiedy stracisz pracę, stracisz firmę, zabiorą ci dom, stracisz zdrowie, to myślisz: dlaczego? Zapraszam do kolejnego artykułu z serii skandalu koronawirusowego:

https://robertbrzoza.pl/post/kolejny-portal-zagraniczny-pisze-o-przekupywaniu-panstw-przy-akcji-koronawirusowej

https://robertbrzoza.pl/post/precz-z-maseczkami-zadnej-drugiej-fali-pandemii

https://robertbrzoza.pl/post/4-filmiki-ktore-zmienia-twoje-myslenie-o-koronawirusie

ze strony: robertbrzoza.pl

PS. Trwają zapisy do Klubu Konfederacji powiatu grajewskiego. AKS

2 myśli na temat “ZABÓJCZA PANDEMIA STRACHU – czyli ilu to przeczyta i ilu przejrzy?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.