O KROK OD DYKTATURY

Zarządzanie strachem trwa!  Ulegliśmy temu szaleństwu!  To świadczy o naszej… niewolniczej duszy! Szkoda. Jak to możliwe, że na hasło wirus – wyłączyło się nam myślenie? A co, jeśli to faktyczna zmowa tej 1% części populacji świata przeciw nam, czyli 99%? O tym słyszeliśmy od dawna a nas „usypiali” mówiąc o… spiskowej teorii! Kto jednak śledzi te masońskie, diabelskie poczynania, widzi coraz wyraźniej ich cele – zniewolenie i ograniczenie całej populacji świata.

Oto co pisze znawca globalizmu Francis Alban: Propaganda lansująca Nowy Porządek Świata, nową jedną światową religię, Nowy Wiek i świecki Humanizm – pod pretekstem równowagi w przyrodzie, wzywa otwarcie do eksterminacji już nie pięciu szóstych, ale dziewięciu dziesiątych istniejącej ludności świata („Fatima Priest” s. 240). Na początku książki „Fatima Priest”, w dodatku ilustracyjnym, podane jest zdjęcie obelisku z następującym napisem: Powyższy obraz przedstawia obelisk symbolizujący Nowy Porządek Świata. Ten kamienny obelisk, wzniesiony w Elberton w stanie Georgia w 1980r. ma wysokość 19 stóp i 3 cali, oraz 237736 funtów wagi. Umieszczony na obelisku w ośmiu językach napis zawiera satanistyczne wezwanie do zredukowania liczby ludzi na świecie do 500 milionów. Możecie być pewni – pisze dalej autor, że wierzący w Boga, a chrześcijanie w pierwszej kolejności, przeznaczeni są w tym planie (do 2050r. – dod. aut) do wymordowania przez nienawidzących Boga, wojujących ateistów. Napis  na  obelisku brzmi: Maintain Humanity under 500 000 000 in Perpetual Balance with Nature.(…) Kto dał pieniądze  na postawienie takiego obelisku, kto chroni przed odpowiedzialnością prawną budowniczych tego obelisku oraz wzywających do wyniszczenia ludzkości?

W mądrych narodach świata, gdzie suweren decyduje kto ma rządzić ( a nie – kto nimi rządzi), już narasta bunt. Pół świata jest w areszcie domowym. Co musiałoby się stać, aby Polacy się zbuntowali?? Może – jakby zablokowali nam konta…. no ale tak daleko pewnie nie pójdą. Nadzieja w buncie Francuzów, bo  może stamtąd rozleje się ta…. kontrrewolucja. Z Polakami teraz mogą sobie robić eksperymenty. Jak trzeba nienawidzić ludzi, jakim trzeba być psychopatą, by narzucić coś takiego? Zakaz wstępu… do lasu, parku, na cmentarz, czy do kościoła! Nakaz noszenia… masek (sic!), a my potulnie, bez protestu, a nawet … nawzajem zaczynamy sobie skakać do oczu! Znajomy opowiadał,  jak w starym sklepie w środku Grajewa, najpierw sprzedawczyni zażądała wsadzenia maski na nos (z brody). Potem omal nie został … zlinczowany przez „dziki tłum”. Już policję chcieli wzywać… takie to skutki ogłupienia medialnego! Nie każdy musi nosić maski. Wystarczy sięgnąć do: Rozporządzenia RM z 19 kwietnia br. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 697). &18 pkt. 2/2 mówi – maski nie stosuje się dla dzieci do ukończenia 4 roku życia. Pkt.2/3 – Nie stosuje się do… osoby z powodu stanu zdrowia…, z powodu całościowego zaburzenia rozwoju, zaburzeń psychicznych, niepełnosprawności intelektualnej (…) a okazanie orzeczenia lub zaświadczenia w tym zakresie nie jest wymagane.

Tak więc, ci wszyscy „nadgorliwcy” uważający lincz za uprawniony, niech zaczną w końcu używać rozumu, może empatii, a już w żadnym wypadku nie myśleć, że mamy „morowe powietrze” i jak ktoś kichnie – to umieramy. Noszenie masek niczego nie załatwia! Zobaczcie manipulację: WHO mówi, że maski nie są skuteczne, no ale nasz dzielny minister „zdrowia” ma inne zdanie. Tak się dzieje zanim… nie podpisano intratnego zakupu w/w. 26 lutego mówił, że maski nie pomogą a 16 kwietnia, że maski obowiązkowe! Nie może być tak, że maska będzie przeszkadzać np. astmatykom, sercowcom etc, a –„ muszą” nosić. Ludzie „linczowcy” ogarnijcie się, bo nie wśród nas macie przeciwnika!

Poruszamy się w oparach absurdu. Pomimo tylu narzuconych niepotrzebnie obostrzeń i ograniczeń, tylu bankructw, utraty pracy, zastraszenia, dla „rządzącego PISu”, najważniejsze jest to, by p rezydent A. Duda dostał reelekcję! To jest paranoja! Za nic macie ludzi! Ratujcie, pomagajcie im, bo inaczej… następne wybory możecie mieć z głowy – jeśli szybciej Naród nie powstanie! Ten człowiek Rycerzy Maltańskich mówi, że maski będziemy nosili do czasu…. zaszczepienia wszystkich! Zdymisjonować go! Ta zdeprawowana masa zarządzająca tubylczym narodem, śmie dalej nas straszyć, bo jak nie – to jesienią „przyjdzie jeszcze groźniejszy wirus”!  Ech, zaczynam dobrze myśleć o Narodzie Białoruskim, gdzie ich przywódca Łukaszenka – nie poddał się tej psychozie masońskiej i u nich pandemii nie ma!

W Polsce przecież każdego dnia umiera 1,1 – 1,3 tys. ludzi. Tylko 300 dziennie na raka! Tu jest wielkie pole do popisu dla tego wasala USraela.  Ale nie – ważniejsze by przepchnąć swego p rezydenta na ponowną elekcję! Projekt ustawy – Stop aborcji, podpisany przez ok. milion osób, został przez PIS schowany do… „zamrażarki”. Szacunkowo dziennie w Polsce są trzy aborcje, czyli zabicie płodów ludzkich! To obciąża PIS! Jak potem ludzie mają czelność prosić Boga (o oddalenie „pandemii”, o deszcz), gdy robią Mu taką przykrość, taki zawód??? Grzech tych… zarządzających państwem, rzutuje potem na życie całego Narodu! Nie rozumieją tego? Katolicki Naród Polski, nigdy wam nie zapomni tego – ukradzenia Wielkanocy 2020 !! Będziemypamiętać o karach np. w Niedzielę Palmową w Nowym Targu, ksiądz został ukarany mandatem 10 tys. zł za to, że podczas mszy było … 60 osób !! Ksiądz zadzwonił? Odsiew plew od ziaren się zaczął!

Z Orędzi, Duch Święty (24. 01. 2017r.) mówi: „Podstawową chorobą świata jest odrzucenie Woli i Boga i walka z tą Wolą. Pierwszym warunkiem koniecznym do uzdrowienia jest przyjęcie Woli Bożej w życiu człowieka. Chodzi nie tylko o wyznanie grzechów i oczyszczenie serca w sakramencie pokuty, ale również o przemianę życia i dostosowanie go do Prawa Bożego. (…) Uzdrowienie jest możliwe przy całkowitym otwarciu się na Moją Wolę, więc przyjęciu  jej nawet w chorobie.

Horroru wyborczego ciąg dalszy. Na dwa tygodnie przed… suweren nic dalej nie wie, czy będą i jak! Jakaś nadzieja jeszcze w tym, jeśli p. Gowin zastąpi na stołku marszałka p. Witek. Bo co – jeśli do większości ludzi dojdzie prawda o – „planDemii”? Cały system polityczny świata, Polski też – padnie! Suweren to ogromna drzemiąca siła, ale też – bez Boga niczego dobrego nie dokonamy! Protestujmy przeciw „obowiązkowym” szczepieniom – niech ci „podwykonawcy”, czują oddech Narodu!

Aleksander  Szymczak

3 myśli na temat “O KROK OD DYKTATURY

 1. Głos Prawdy Said: 28 kwietnia 2020 @ 08:46
  Kroniki światowego cynizmu i hipokryzji
  Światowe statystyki śmiertelności. od 1 stycznia do 2 kwietnia 2020
  51, 560- zmarło na koronawirusa (naprawdę?)
  123, 755- zmarło na grypę sezonową
  214, 357- zmarło z powodu spożywania brudnej wody
  249, 673-zmarło na malarię
  272, 956-zmarło na samobójstwo
  343, 604-zmarło w wyniku wypadku
  427, 892-zmarło na HIV (AIDS)
  636, 628-zmarło na alkohol
  1, 272, 451-zmarło z powodu palenia
  2,090, 499-zmarło na raka
  2,846, 843-zmarło z głodu
  10, 819, 041-zmarło z powodu aborcji
  Źródło: worldometers.info

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.