BONUS DLA CZYTELNIKÓW

Jak wiemy, trwa akcja zbierania podpisów pod listami do Sejmu i Senatu. Czy jakoś w tym… uczestniczysz?

Nieraz wysłuchiwałem takich komentarzy – a w tych komisjach wyborczych to ciągle te same, ciągle pociotki królika, a więc – kumoterstwo kwitnie. Normalny nie ma szans! A więc dobrze. Mam dla czytelników tego Bloga propozycję. Zbierz minimum 20 podpisów pod listą dla „Konfederacji” (poważnie zainteresowanym mogę dać listy), a wtedy „wciągnę” cię na listę zgłoszeń do komisji obwodowej. Będę miał pełnomocnictwo na cały powiat grajewski/ Podlaskie. W powiecie jest 43 komisji obw. Pokaż – że potrafisz zebrać podpisy, pokaż – że zależy ci na naszym Dobru Wspólnym… na Polsce! Bo – Czyn A Nie Narzekanie!

Podpisy praktycznie zbieramy do końca sierpnia (ok. 30 sierpnia). Nawet, gdy się nie „załapiesz”, ale pokażesz że tobie zależy, to nic nie zginie. Zjednoczy się środowisko patriotyczne, będą inne formy wsparcia. Np. będę mógł rekomendować odpowiednich kandydatów na listę do Sejmu RP. Będą … inne wybory etc. Czyli – jest informacja, była formacja, jest organizacja i zostaje – AKCJA !

Mamy zaproszenie na spotkanie z szefem Ruchu Narodowego posłem Robertem Winnickim w Białymstoku 22 sierpnia (czwartek) o 17:00 na Rynku Kościuszki.

Aleksander  K. Szymczak

Jedna myśl na temat “BONUS DLA CZYTELNIKÓW

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.