KRÓLOWA POLSKI IDZIE DO SEJMU 2022

Znamy… „Przyszedł do swoich, a swoi Go nie przyjęli… Ba, czy „sejmowych ludków”, można nazwać… swoimi? Po raz siódmy (7 lat), orszak Rycerzy Chrystusa Króla (czerwone płaszcze), Żertw Ofiarnych, Niewolników Maryi etc (ok. 1 tys. ludzi), próbował dać Sejmowi ( 23.06), duży obraz Matki Bożej i Duży Krzyż. Nadaremno! A nawet jest jeszcze gorzej, bo milicyjne pojazdy zablokowały Marsz na ulicy Wiejskiej na ok 100m od Sejmu! „Sejmowi chłopcy” (bo służą obcym), wolą nie pokazywać na zewnątrz swej obłudy, hipokryzji i arogancji! Marsz pod wodzą księdza dr hab. Piotra Natanka, niósł Warszawie i Polsce nowe przesłania – w kontekście zagrożenia III wojną światową. Kilkugodzinny przemarsz w silnym słońcu. W pięciu miejscach Warszawy, począwszy od Pl. Zamkowego i kolumny Króla Zygmunta, ksiądz wygłosił kazania na podstawie „Orędzi na czasy ostateczne które właśnie nadeszły” (otrzymane dla widzącej Agnieszki, która szła razem). Z konieczności więc, streszczę tylko najważniejsze przesłania tej Manifestacji.

Zaczęło się od odśpiewania „Bogurodzicy”. Dwa duże banery z przesłaniem od Boga: Polsko – pokuta, pokuta, pokuta! Post o chlebie i wodzie w środy i piątki. Codzienna Msza Święta! Ksiądz Piotr, przywołując Ducha Świętego, egzorcyzmował Stolicę i pobłogosławił Krzyżem Krzyżowców. Bóg chce pokuty tego świata – mówił ksiądz, ale świat nie chce! W dniu w którym zabraknie pokutujących, w tym dniu spuszczę ogień Mojego gniewu – mówi Bóg. Mówi o manifestantach – Moja reszto Kościoła! Od ciebie zależy jaki będzie kształt Polski i jaka będzie Europa. Idziemy do Sejmu, by przynieść rządzącym najsilniejsze dwa karabiny Boże – codzienna Msza Święta i post w środy i piątki. Politycy i tak uciekną z Polski i nas tak zostawią. Jesteśmy tu jako Polacy i katolicy. Jeśli nie podejmiemy pokuty, pokolenie po nas, nic nie będzie wiedziało o Jezusie, straci swą narodowość i wolność. DZIŚ RYCERZE CHRYSTUSA KRÓLA – grupa która pragnie, by rząd, biskupi, parlament, uroczyście ogłosili Królem Polski Jezusa i by Dekalog stał się prawem tego Narodu i tej rzeczywistości. Jak na razie nie chcą tego króla. Ostatnio „nasz rząd” wybrał – króla wojny. Przez wojnę na Ukrainie, powstaje nowy Izrael. Zachodniej granicy jeszcze nie ustalili. Nie chcecie Chrystusa za Króla Polski, to musicie przyjąć Izrael za króla. Bóg obiecał, że jeśli podejmiemy pokutę – będzie bronił naszych granic. Matka Boża – ten Akt ma ustrzec przed planami wroga. Izrael to państwo okupowane. Straciło – akt wybraństwa.

51% Francuzów deklaruje się ateistami… czyli wybrali szatana. Ignorowanie Intronizacji jest przez rządzących świadomym aktem detronizacji! 80 lat Bóg błaga ciebie Polsko, abyś dokonała Intronizacji. W „Orędziach…” w dniu 19. 11. 2017r. widząca Agnieszka pyta Jezusa: „Panie, czy Intronizacja (dod: w 2016r. W Łagiewnikach), jak zastała dokonana, nie była wystarczająca? Jezus odpowiada: Moje dziecko, Intronizacji może dokonać ten, kto sprawuje władzę w imieniu narodu (dod: tu przez. A.Dudę). Kapłani dokonują świętych czynności towarzyszących temu obrzędowi, ale nie oni sprawują władzę w twoim narodzie. Jeżeli mam królować, muszę najpierw zostać królem i zasiąść na Moim tronie. Wtedy będę królował. Na razie jestem uznany Królem, ale bez możliwości sprawowania władzy. Kiedy zasiądę na Moim tronie, wówczas będę sprawował władzę jako Król tego Narodu…. Za każdym razem, kiedy wkładasz rycerski płaszcz, ofiaruj Mi to w tej intencji, abym zasiadł na tronie Polski i wyrwał ja z rąk wszystkich nieprzyjaciół… bo ponad wszystko góruje Moja odwieczna myśl i Wola.”

Demokracja też padnie a gdy Pan nadejdzie, poniesiecie ostateczną klęskę – mówi Ks. Piotr. Bolesne jest, że w naszej Ojczyźnie są też tacy, którzy obawiają się panowania Jezusa Chrystusa. Dlatego jesteśmy doświadczani i oczyszczani. Prosi o łaskę Nieba dla uczestników Manifestacji i tych co nas słuchają (TV Vincit). My Rycerze Chrystusa Króla walczymy o wypełnienie Woli Bożej na ziemi polskiej. To, że nasz naród jeszcze nie uległ, robi nowe inicjatywy, czuwania, adoracje, my dokładamy dzisiejszą Manifestację. Pokuta nie oznacza słabości narodu, ale jego dojrzałość. Dlatego nawrócenie może się dokonać tylko na drodze pokuty. Od dziś wyłączcie telewizory i nie słuchajcie tego bełkotu kłamstwa. Kościół konający i Kościół rodzący się. R CHR K – to oni wytrwale stoją przy prawdzie i nie lękają się być świadkami. Zobaczycie, że modlitwa i wierność uratuje ten Naród, bo przyjdzie Pan aby oddzielić chwasty od zboża. To czas próby od którego tak wiele zależy. Musicie mocno się trzymać wiary, odwagi i wierności. Odwaga – Bóg dał wykładnię 10 – ciu przykazań. Dar wierności poprzez – ślub czystości. Ziarno zasiane w Narodzie Polskim, rozwija się powoli. Nie ma nas jeszcze 10 tys., ale jest to ziarno wrzucone w ziemię Polską. Ponosimy ogromne koszta, opowiadając się za Jezusem.

Przy Pałacu Prezydenckim zaśpiewano pieśń – Królem Bóg! O ukochano Flago Polska, flago pomiędzy dwiema, które nie służą Polsce (EU i NATO). Powinnaś być na maszcie z 5 m wyższym i większa od innych flag! – mówił ks. Piotr. Gdzie jest orzeł na fladze? Polsko, kiedy w końcu będziesz u siebie, w swoim domu i nie będziesz musiała wykonywać rozkazów masonów, tych rządów, UE i pionków europejskich? Dziś Bóg przychodzi do Ciebie i mówi, że chce – pokuty, pokuty, pokuty! Jesteś Moim wybraństwem Polsko na te czasy ostateczne. Chcę pokuty świata, ale świat nie chce pokutować. Bóg uczynił z Rosji narzędzie gniewu (mówił o tym już 40 lat temu). Ci którzy poszczą – nie będą głodowali, a którzy pokutują, nie będą wygnani z domów! Jak ustalą, że ma nas być… 10 mln… Ukraina by się nie nawróciła, gdyby nie wojna. Mariampol – kolebka demoralizacji, a wielkie są przewiny Ukrainy wobec Boga. Bóg chce postu w poniedziałki – za Polskę. W środy jest za Intronizację a w piątki o uchronienie Europy przed Islamizacją. Ci którzy pełnią Moją Wolę, zostaną tam gdzie są, aby oddawać Bogu chwałę. Musicie się nauczyć, że nie wszystko co wam mówią – jest prawdą. Ze 100% ceny towaru, 30% to cena rzeczywista a 70% to spekulacja, to kradzież.

Przy świątyni Św. Krzyża… Bóg rozpoczął dzieło formowania nowego człowieka. Nowy Kościół, bo przyszło światło ruiny – kościół posoborowy. Duch demoński który rozłożył wszystko. Tu wszystko jest zbroczone krwią 400 tys powstańców Warszawy. Wielkie dzieło odnowienia Kościoła. Przyjdzie nowy Kościół a wszyscy zdrajcy będą uciekać. Amerykanie zostawią nas samych. Widzę tę garstkę – mówi Bóg, i pragnę ich uczyć. Widzę wiele serc bliskich nawrócenia. Warszawo – zrób coś. Z innych przekazów wiemy, że stolicą może zostać Kraków! W dalszych kazaniach wspominał… Istnieje nadzieja, że Polska się nawróci. Rycerze Chrystusa Króla walczą o wypełnienie Woli Boga w Polsce (np. nocne pielgrzymki na Wykrot). Po „okrągłym stole”, siły ciemności rzuciły się na Polskę. Warszawo – oto reszta, którą Bóg zachował na godzinę prawdy. Nie gniewamy się, wszystkim przebaczamy. Modlitwa i wierność uratują ten Naród. Nie mamy 10 tys., ale już 1058 podjęło post w poniedziałki, a ok 2 tys. złożyło – ślub czystości. Polska nie jest rządzona przez Polaków – to największy dramat! Krzywda Narodu Polskiego, sprzedanego, skolonizowanego przy „okrągłym stole”. 100 tys. nachodźców, którzy po wojnie zmienili nazwiska. Dziś, jakbyśmy nie głosowali po polsku, to i tak wybieramy po amerykańsku i Izraelsku. Dlatego przez post bierzemy udział w wypowiedzeniu wielkiej wojny przeciwko tej niesprawiedliwości. Chodzi o uformowanie człowieka wg Woli Bożej. Post na miarę Mojżesza i Aarona. Post podwaja wartość modlitwy. Post o chlebie i wodzie, jest postem posłuszeństwa. Pokolenie które wyrasta, nie zna mego imienia, mówi Bóg. Na naszych oczach, zostaje wybita polskość. Wołam mówi ksiądz Piotr, o 9 tys. sprawiedliwych tej ziemi, by przynieśli codzienną Mszę Świętą, a 20 tys – by uratować Europę (jak za Króla J. Sobieskiego – Wiedeń 1683r.). Najważniejszą rzeczą na Ziemi, jest Msza Święta, jest oczkiem w głowie Boga. Zbawienie jest tylko w Kościele Katolickim, a nie w buddyzmie, islamie czy hinduizmie! Europa – dumna i zarozumiała, nie skłania głowy przede mną, więc ugnie kark pod jarzmem okrutnika!- mówi Bóg.

Bóg nie chce walki z bronią – chce pokuty! Na ten rok ogłosili powstanie na Ukrainie nowego Izraela. Teraz albo nigdy! Król albo śmierć. Walka jest decydująca. Macie wybór – pokój albo wojna. Pokój z Bogiem (Królem), albo wojna z Europą!

Aby nie było za pięknie, przy końcu Manifestacji, kazanie zagłuszali wyznawcy LGBT, którzy z balkonu, przy głośnej muzyce, tańczyli z tęczową flagą i piorunem.

Aleksander Szymczak

ps. Klub Konfederacji z Grajewa, zaprasza wszystkich na spotkanie z posłem Konfederacji Krystianem Kamińskim, w piątek 1 lipca do sali dolnej – baru „Cezar” przy ulicy Wojska Polskiego 39 o godz 15 (godzina – wstępnie). Będą poruszane sprawy samorządowe i wyborcze.

3 myśli na temat “KRÓLOWA POLSKI IDZIE DO SEJMU 2022

  1. Spotkanie z posłem jest o godz. 15. Ciekawe; na trzech grajewskich portalach podali tę informację o spotkaniu (czegoś takiego nie było do tej pory): „e-grajewo”; „Grajewo24” i „Życie Grajewa”
    Zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza malkontentów, którzy ulegają propagandzie medialnej i widzą w „Konfederacji” – tylko „ruskie onuce”! AKS

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.