DUCH WOJNY

Wieje przez umysły złe, zniewolone i oddane swemu panu – szatanowi. Trudno, ten najważniejszy dziś temat, nie może być także pominięty i na tym katolickim Blogu społeczno-politycznym. Im dłużej ten duch wieje, tym bardziej budzą się demony destrukcji na świecie. Agresja – rodzi agresję. Obudzić się mogą też i inne narody, a to już wróży to, co nam od miesięcy mówi Niebo. Np. z orędzi Maryi i Jezusa: „ Pozostań zawsze wierny Mnie, swojemu Jezusowi! Bądź czujny! Czas jest krótki i dobry dla tego, który pozostaje mi niezłomny i oddany! Błogosławiony, kto się modli i idzie za Mną, swoim Jezusem, do końca! Amen.

Moje dzieci, módlcie się za Bliski Wschód, Ostrzeżenie jest tutaj. Bądźcie gotowi, dzieci, błagam. Nie przegap spowiedzi i Eucharystii, ponieważ musisz zrekompensować, kiedy nie możesz ich już używać. Podaj mi swoje ręce, a poprowadzę Cię tam, gdzie jest radość i czysta miłość.

Czy my, tu na dole, „nie interesujący się polityką (!)”, możemy prawidłowo ocenić to co się dzieje? Czy można wierzyć kłamstwom i manipulacjom – zatruwających nas przez szklane ekrany? Część niestety, postrzega te wydarzenia w sposób przekazywany z jedną (obowiązkową) narracją. Wojnę zaczął zbrodniarz, a broni się bohater (niemal anioł). Znacie kogoś takiego – zero jedynkowego? Każdy z nich ma coś za uszami. Tu pytanie – chcemy prawdy, czy… słodkiego kłamstwa?

Błogosławiony Stefan Kardynał Wyszyński tak nauczał: „Trzeba powstrzymać się od wyrokowania, oskarżania, wydawania sądów, ocen i krytyk, pamiętając, że wyrok, który zapadł na Chrystusa, był niesprawiedliwy. I ja mogę się pomylić wobec tych, którzy mnie otaczają”. Trzymajmy się prawdy. My sami nigdy nie jesteśmy w stanie dobrze ocenić czyny, bo – serca zna tylko Bóg. Wszelkie konflikty zbrojne, mają zawsze drugie i trzecie dno, których normalny człowiek nie zna. Widzi więc zaistniałe fakty, nie potrafiąc często logicznie ich uzasadnić. Dlatego ja też nie będę oceniał, a tylko przytaczał fakty lub – prawdopodobne wyniki badań ekspertów (spoza telawizji). Dziś w Radiu Maryja podali, że pomimo „sankcji”, w tym finansowych, każdego dnia (!) Rosja dostaje z zachodu tytułem kooperacji gospodarczych – 1 mld dolarów!! Sankcje? – czy mydlenie oczu? Wydaje się, że tę partię szachów, między globalistami z NWO a mocarstwami, prowadzi sam szatan.

Widać, że to taka… przedwojenka, polegająca (na razie) na czyszczeniu magazynów wojskowych. Rosjanie wysłali na front, zalegający w hangarach sprzęt wojskowy pamiętający ZSRR, wysłali nastolatków bez doświadczenia – jakby z góry zakładali o ich utracie. Ba, nasze – zarządzające bulteriery na usługach NWO, ujadają na ociągających się Europejczyków, przypominając, że 5 tys. hełmów to obciach! Po refleksji, Niemcy zaczęli czyścić swoje magazyny i na front wysłali rakiety pamiętające NRD i często… nie odpalające. Po wybiciu pionków, wejdą do gry figury, czyli sprzęt wojskowy nowej generacji, często jeszcze nie znamy ludziom (próbki już pokazali). Wtedy się zacznie, ale wg objawień w Garabandal, najpierw nastąpi tzw. Ostrzeżenie. Pisałem już o tym tutaj. Czas… oświetlenia sumień. Każdy zobaczy swoje „dokonania życiowe” i zobaczy, jaki byłby wyrok Boski. Jedna z charyzmatyczek z Włoch mówi, że to ma być w tym roku. Oby to nie było szybciej niż nam się wydaje! Kto ma wiarę, niech będzie przygotowany (spowiedź), ale my ludzie wiary – nie may się czego bać. Bóg i Maryja nas (Polskę) ochroni (często o tym w orędziach). Któż jak Bóg! Np tu: Szatan przygotował plan zniszczenia ludzkości, a nawet całego globu.

Czemu wojna? – dla oczyszczenia! Aby mógł nastać nowy Raj (wola Boża), ludzkość i Ziemia – muszą zostać oczyszczeni. Wielu (miliardy) nawróci się po – Ostrzeżeniu, ale wielu nadal będzie kroczyć autostradą… w objęcia Piekła. Oni będą prześladować (do czasu) idących z Bogiem, ale jak w zapowiedzi – kto wytrwa, będzie zbawiony! Matka Boża ukazując się 14 sierpnia 1608 roku włoskiemu duchownemu Julianowi Macinellemu, kazała się tytułować – Królową Polski! Ona z pewnością nie pozwoli zginąć swemu ludowi, swemu Królestwu, jak już to pokazała np. w Bitwie Warszawskiej w 1920 roku. Te wszystkie zapowiadane wydarzenia, są tylko potencjalnością, bo nawet Bóg mówi, że „scenariusz” może się zmieniać pod wpływem naszych modłów i pokuty. Zrozumcie – wiele można u Boga wyprosić!

Przyczyn wybuchu wojen, jest zwykle kilka. Poniżej ciekawy – naukowy esej (choć długi), ale pokazujący 15 tajnych laboratoriów biologicznych na terenie Ukrainy a zbudowanych i będących eksterytorialnymi enklawami – przez USA. Były to badania nad śmiercionośnymi wirusami – do depopulacji ludzkości! Kto zna jaka jest prawda?

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/02/to-dlatego-rosja-zaatakowala-ukraine/

„(…)USA, a dokładniej Pentagon, prowadzą kilka laboratoriów broni biologicznej na Ukrainie. Ostatni raz informowałem o tym 27 stycznia. Stany Zjednoczone zawsze odmawiały międzynarodowych inspekcji swoich laboratoriów, więc nikt nie wie, co badają w tych laboratoriach. Ale możemy założyć, że rosyjskie siły specjalne przyjrzą się bliżej tym laboratoriom w najbliższych dniach. (…)

Eksperymenty biologiczne to zbrodnie wojenne

Artykuł 8 Rzymskiego Statutu Międzynarodowego Trybunału Karnego (MTK) definiuje eksperymenty biologiczne jako zbrodnie wojenne. Stany Zjednoczone nie są jednak stroną traktatu międzynarodowego i nie mogą być pociągnięte do odpowiedzialności za swoje zbrodnie wojenne.”

Jeszcze myślących, nurtuje wciąż pytanie, gdzie się podział „covidek” i – nachodźcy atakujący granicę polsko-białoruską? Konfederacja pyta „rządzących”, czemu tak dużo wśród uciekinierów z Ukrainy – ludzi śniadej i bardziej śniadej karnacji? Czy nie trzeba ich najpierw odizolować i… dokładnie sprawdzić?? Bezkrytycznie wpuszczamy „armię Mahdiego”? Jeden wpis z dyskusji:

„ sabinkaaa92 1 day ago
Bo nie mamy, to są ci co pewnie byli na granicy z Białorusią. Teraz jest ich cała masa u nas, a najgorsze jest to, że przedostają się oni kosztem tych biednych kobiet i dzieci, wypychają je z pociągów, na miejscu są wulgarni, zabierają nawet te tapczany kobietom !! Do tego rozpanoszyli się po mieście Przemyśl, straszą ludzi, chodzą z nożami, strach wyjść na ulicę.. było kilka incydentów z ich strony, że napadli z nożem na sklep, zaczepiali dziewczynę, ale o tym nikt nie powie w telewizji !!! Na granicy ukraińskim pogranicznikom płacą za przejście dlatego ich tyle jest !!!!”

Dlatego: jeśli Bóg jest z nami – któż przeciw nam. R Ó Ż A N I E C – i wiele spraw się rozwiąże!!

Aleksander Szymczak

ps. Bolesna Prawda O Obecnej Sytuacji (warto wysłuchać..vide 17 min.)4 myśli na temat “DUCH WOJNY

 1. Robert Brzoza: „Nie wolno mówić, że do Polski przez granicę z Ukrainą, przedostają się zdrowi, silni mężczyźni o innym kolorze skóry. Służby tego nie widzą?
  Nie wolno mówić, że Ukraińcy powinni przejść przymusowe nauczanie o Wołyniu i o okrutnych oprawcach. Nie wolno mówić nic pozytywnego o Rosjanach, bo ruski troll.
  Przecież PO powstało z unii wolności, a ona z kongresu liberalno-demokratycznego.
  Kongres liberalno-demokratyczny sponsorowało WSI i Niemcy. WSI to były oddział GRU.
  Nie pamiętają, Lecha Kaczyńskiego przy ustawce, jaką był okrągły stół. Musiał iść na ugodę z GRU.
  Teraz mamy kolejną kampanię kowidową, czyli ruski troll. Nie uczestniczmy w tym.
  Jedna z wielu analiz, jaką dokonujemy brzmi: ta wojna to wynik współpracy Rosji z USA.
  Może powtarzają historię, zdarzenia, w których odnieśli sukces. 
  Sławetne konferencje w tym: Jałta.
  Rosja mogła dostać pozwolenie na zajęcie części Ukrainy, w zamian nie będzie popierać Chin, kiedy dojdzie do wojny: USA-Chiny.
  Oni dogadują się między sobą, a nas napuszczają na siebie. Stary numer.
  Już słychać głupie dowcipy: „podpalmy ten bar, bo sprzedaje ruskie pierogi”.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.