TO SZKODNICY

Napisałem do burmistrza o nurtującej mieszkańców sprawie:

„Zatroskani o rozwój miasta, mieszkańcy Grajewa, zwrócili się na ten Blog, by uzyskać konkretne odpowiedzi od władz. Sprawa dotyczy przyszłości, a więc warunków życia w mieście, dlatego jest to sfera zainteresowań tego medium. Chodzi o bardziej racjonalną formę komunikacji przez miasto. Rozumiem, że sprawa budowy wiaduktu w ciągu ulicy Piłsudskiego całkowicie upadła (z dużą satysfakcją mieszkańców). Pozostaje więc problem przejazdu pociągów przez miasto. Zainteresowani przedstawili mi pewne wyliczenia. Wystarczy ok 1 km budowy tunelu (od ok Hadesu do stacji PKP), by pociągi mogły bezproblemowo przejeżdżać przez centrum Grajewa. Tzw. „alejki przy torach”, są na tyle szerokie, że jest możliwy tunel.

Dlatego proszę o odpowiedź na pytania:

1. Co i czy – władze Grajewa podjęły jakieś rozmowy i poczyniły starania o budowę w/w tunelu?

2. Czy są jakieś inne koncepcje odn. problemu przejazdu pociągów przez Grajewo?”

Odpowiedział, jak zwykle, niezawodny sekretarz… „W odpowiedzi na Pana pismo…dot. kwestii przebiegu przez Miasto Grajewo budowy Rail Baltica, uprzejmie informuję, że władze samorządowe …aktywnie uczestniczą w spotkaniach z projektantami i osobami decyzyjnymi w sprawie realizacji tego projektu. Burmistrz Miasta wielokrotnie spotykał się z przedstawicielami PKP, Dyrekcji DKiA w B-stoku oraz z Min. Infrastruktury zgłaszając postulaty i propozycje…”. Czyli…się stara, rozmawia… Dalej odp: „…wobec negatywnej opinii Woj. Konserwatora Zabytków, możliwość budowy wiaduktu drogowego nad torami w ciągu drogi krajowej nr 61, nie jest już brana pod uwagę. Aktualnie, przy udziale Burmistrza Miasta oraz Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Białymstoku rozpatrywane są możliwości budowy wiaduktu kolejowego. (sic! – aut) (…) szczegóły rozwiązań projektowych przy budowie tego … dwupoziomowego skrzyżowania oraz skala ew. wyburzeń nie są jeszcze znane.” Czyli, jak nie kijem go – to pałką. Był projekt wiaduktu na trasie Łomża – Augustów, to teraz będzie – wiadukt kolejowy (nad torami?)! Jakie … wyburzenia? Nawet w piśmie nie wspomniano o – możliwości budowy tunelu (a o to w końcu było pytanie). Czy wiadukt metalowy jest w końcu…tańszy niż tunel? A my za to płacimy. Ależ silny jest ten lobbysta od – wiaduktów! Cóż, niech każdy pojmie z kim nam przyszło mieszkać i kogo sobie wybraliśmy za „władzę”.

Zresztą, czy jakakolwiek „władza”, jest w stanie poważnie rozmawiać z – suwerenem, czy uważa nas za idiotów – niczego nie pojmujących?? Ludzie już zaczynają się śmiać z tych…covidiotów! Gazeta Warszawska nr 05/22, Piotr Lewandowski w art: „Rządowi Covidioci”, pisze: „ W świetle ostatnich poczynań trzeba sobie jasno powiedzieć, że rządzą nami patentowani „covidioci” z naczelnym „covidiotą” Niedzielskim, który straszeniem społeczeństwa pomysłami restrykcji usiłuje rozpaczliwie zachować ministerialny stołek. A tymczasem pandemiczny „Titanic” tonie, co zwąchali już nawet covidowi celebryci z „Rady Lobbystycznej”, asekuracyjnie dając nogę, zanim ktoś na serio zacznie się przyglądać ich powiązaniom z koncernami farmaceutycznymi. (…) Jan Pospieszalski ujawnił szokującą informację, iż raptem pięć dni po ogłoszeniu „pandemii” Kancelaria Prezesa Rady Ministrów otrzymała od Google’a 5 mln dolarów „bezzwrotnego kredytu” na promowanie szczepionek (których jeszcze nawet nie było!) i sianie covidowej propagandy strachu. (…) Zakończyć hekatombę! Wszystko to przypłaciliśmy największymi startami ludzkimi i gospodarczymi po II WŚ.” Na siłę chcą nas uszczęśliwić i zaordynować – przymusowe szczepienia, a sobie przegłosowują, że Sejmu to nie dotyczy!

Mirosław Kokoszkiewicz w w/w „GW” w art: „Niemiecki delegat ds. obalenia polskiego rządu” pisze: „Co do Ukrainy to trwają domysły, jeśli chodzi o nazwiska renegatów mających obsadzić przyszły marionetkowy rząd. U nas pod tym względem wszystko jest już jasne. W naszym przypadku od dawna wiadomo, że niemieckim delegatem ds. obalenia polskiego rządu jest Donald Tusk. (…) CAI: Tusk goni Kaczyńskiego. Różnica między poparciem PIS a PO jest coraz mniejsza. Lewica i PSL tracą wyborców. United Surveys opublikowała najnowszy sondaż. Wynika z niego, że PIS wciąż jest liderem, ale poparcie obozu rządzącego spada. Na partię Jarosława Kaczyńskiego głos oddałoby 32,3 proc. uprawnionych do głosowania. Dwa tygodnie temu na tę partię deklarowało oddać głos 33 proc. respondentów. Na drugim miejscu znalazła się Koalicja Obywatelska. Jej wynik to 27,2 proc, wobec 25,1 w poprzednim badaniu. Różnica między liderem w wiceliderem skurczyła się z prawie 8 proc. do 5,1 proc.” Cóż, teraz „wszystkowiedzący i bogobojny” PIS, lamentuje nad wyrokiem TSUE. Nie będzie 770 mld zł. (i tak – wirtualne i w dużej mierze to pożyczka). Wbrew społeczeństwu, podpisali w Brukseli „cyrograf” o powiązaniu wypłaty z tzw. „praworządnością”. Te 10% jeszcze myślących (Konfederacja) przestrzegało i nawet ja – tuman nad tumany, pisałem tu o – utracie niepodległości i suwerenności, ale „pis” wie lepiej. Nasze rodzime „gwiazdy” poselskie tak głosowały! No to teraz płaczcie a – my płaćcie! Na dodatek mamy płacić za …wspólne zadłużanie się UE ! A w licznych przekazach, Niebo każe Polsce natychmiast opuścić ten – satanistyczny związek UE ! Ilu jeszcze w Polsce tych – covidiowych idiotów??

Jacek Piekara w w/w gazecie pisze: „Wielka Orkiestra Szantażu i Pogardy”: „Organizowana przez Jerzego Owsiaka impreza pod nazwą WOŚP jest tylko z pozoru akcją charytatywną. Tak naprawdę jest to, trwająca od wielu lat, kampania ideologiczno-polityczna, mająca formatować społeczeństwo w imię lewackiej inżynierii społecznej oraz skupiająca wokół siebie ludzi stosujących szantaż moralny, promujących nienawiść czy pogardę dla osób inaczej myślących.(…). Owsiak z całą pewnością jest bardzo sprawnym menadżerem. Oczywiście nie jest żadnym aniołem dobroczynności. To świetnie opłacany organizator zrzutek, który z dobroczynności INNYCH ludzi uczynił SWÓJ sposób na zrobienie WŁASNEGO majątku. WOŚP obrósł w różne inicjatywy poboczne, w różne spółki i spółeczki, a na nich wszystkich zarabiają gigantyczne pieniądze sam Owsiak, jego rodzina i jego znajomi oraz przyjaciele. Warto też przypomnieć jedno: Owsiak niczego nie daje od siebie. On zbiera tylko pieniądze od innych ludzi, czerpiąc pośrednio lub bezpośrednio z tych zbiórek gigantyczne dochody dla prowadzonych przez siebie i swoją rodzinę przedsięwzięć.”

Covidiowe kłamstwa postępują. To nic, że dr Włodzimierz Bodnar wyleczył już amantadyną tysiące chorych, to propaganda wie lepiej! „Nasz Dziennik” nr 38/22, Urszula Wróbel: „Wątpliwe analizy” pisze: „Nie milkną echa konferencji z udziałem przedstawicieli Min. Zdrowia (chyba choroby – aut), którzy „zaprezentowali” społeczeństwu informacje na temat badania klinicznego prowadzonego pod kierownictwem prof. Adama Barczyka ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. (…) Może sugerować, że badania miały nie tyle sprawdzić, czy amantadyna jest skuteczna w leczeniu zakażenia wywołanego wirusem SARS-CoV-2, ile raczej miały wykazać, że jest nieskuteczna – zastanawia się dr Piotr Witczak. Ekspert przypomina tym samym ustalenia opublikowane na łamach czasopism naukowych.”

Głupota ludzka jest najtańszym surowcem, z którego robi się olbrzymie pieniądze, bo jak mawiał George Orwell: „Lewicowość jest czymś w rodzaju fantazji masturbacyjnej, dla której świat faktów nie ma większego znaczenia”!

Aleksander Szymczak

ps. „To nie są oddani Polsce politycy. To szkodnicy.” Spot Konfederacji.

4 myśli na temat “TO SZKODNICY

 1. OBY WIECEJ TAKICH >> „” tumanów””, to i Grajewo byłoby lepsze !!!
  Tak, musimy znów walczyć o nasze. A niby czemu nie (tańszy wielokrotnie) > tunel???????

  Polubienie

 2. NIE LĘKAJCIE SIĘ! Znacie to zawołanie naszego Papieża. Niech niemiecki – onet nie robi wam wody z mózgu. Nie wpadajcie w panikę (benzyna, banki etc). Jeszcze nas nie atakują. Natomiast wielokrotnie przekazy z Nieba zachęcały do …przygotowania sie na trudna czasy (jedzenie, woda itd). Teraz sie niektórzy – obudzili? Zachowajcie spokój i…nawróćcie sie. W sobotę w kościele MBNP od 18 (msza) będą modlitwy do północy. Pomóżmy sobie i Ojczyźnie.
  Z orędzi Luz de Maria: „W tej chwili serca Moich dzieci biją z pośpiechem, wiedząc, że bębny wojenne przestały bić, a w ich miejsce słychać ryk detonacji broni.
  Mój Synu i ta Matka opłakujemy cierpienie tych, którzy cierpią, które rozprzestrzeni się na resztę świata.
  Ludzie mojego Syna, nie cofajcie się przed niczym, ofiarujcie wszystko, co jest w waszym zasięgu, za całą ludzkość. Szpony diabła przyspieszają cierpienia na całym świecie i nadejście Antychrysta (1) (por. I J 2, 18-22). To, co przeżywają, jest strategią zła, mającą na celu podzielenie ludzkości. ” AKS

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.